Şimdi Ara

05' Citroën C3 SX 1.4 HDI 92 HP aldım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
20.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hiç çekinmeden sorabilirsiniz demişin bir abi olarak o emniyet kemeri koltuğu korumak içinmi yapıldı çok ayıp yazık değilmi en azından soketleri sökebilirdin
    hayırlı olsun derim
  • Hocam hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanmanı dilerim. Sana 406 alıyoduk en son, noldu da c3 aldın merak ettim.
  • Birkan abi hayırlı olsun yeni aracın.İnşallah gp yi aramazsın.Güle güle bin.
  • hayırlı uğurlu olsun güle güle binin.

zahmet olmazsa noter safhasını anlatırmısın?

bekleme oldumu sistem de tıkanma oluyomu geçici ruhsatmı veriyolar birde noter ne kadar aldı?
  • hayırlı ugurlu olsun Birkan .. bir arkadaşım bundan 1 ay önce 2004 cam tavan 92 bg hatasız orjinal aldı .. sevimli bir araç
  • Hayırlı olsun,yakıt ve bakım masrafından dolayı 406'dan C3'e döndünüz sanırım.Allah kaza bela vermesin.
  • Hayirli olsun Birkan sizin karadeniz turu baya bir ekonomik olacak gorunuse bakilirsa Sonunda icine sinen, kazasiz bir arac bulduguna sevindim.

Yakin zamanda ben de dizele gecis icin arayislara baslayacagim sanirim. Bakacagim linkleri sana da yollarim ikinci elleri iyi taniyosun artik
  • hayırlı olsun, lacetti almadığın iyi olmuş. fransızları sevmem ama C3'tü senin istediğin araba zaten.
  • Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız bin.
  • Hayırlı olsun kardeşim. Kazasız belasız sür inşallah.
  • 92 lik c3 gayet şaşırtıcı bir araçtır. Hayırlı olsun.
  • Mavi bi Subaru da ben çeksem altıma sonra düldülleri yan yana koyarız... Anladun sen oni
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiyba

Birkan güle güle kazasız belasız kullan yeni aracını, Lacetti alsaydın üzülürdüm ki konuya da eleştiri bombardımanı yapmıştım

Gerçekten iyiki öyle bir hata yapmamışım vallahi. C3 , Lacettinin yanında eli ayağı öpülesi bir araç yemin ederim

quote:

Orijinalden alıntı: grup vitamin

hiç çekinmeden sorabilirsiniz demişin bir abi olarak o emniyet kemeri koltuğu korumak içinmi yapıldı çok ayıp yazık değilmi en azından soketleri sökebilirdin
    hayırlı olsun derim

Haklısınız ama ne diyeyim bunun bir savunması olmaz Farkındayım yaptığımın yanlış olduğunun ..

quote:

Orijinalden alıntı: Soylukan

Hocam hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanmanı dilerim. Sana 406 alıyoduk en son, noldu da c3 aldın merak ettim.

Sağolasın Soylukan hocam , 406 forumundada yardımın dokundu epey

Valla arabaya ihtiyacım vardı. Bulduğum 406'ların hiç biri temiz değildi .. 406'yı Performansı , Donanımı ve yakışıklı olması sebebiyle baktım ama temizini bulamadım. :)

quote:

Orijinalden alıntı: ssmuho

Birkan abi hayırlı olsun yeni aracın.İnşallah gp yi aramazsın.Güle güle bin.

Ben GP'mu her zaman özlüyorum O benim ilk aşkım neticede. GP için özel planlarım var ama sonrası için o plan.

( Alıntıdır ) -> Birkana F430 vermişler , illede GP demiş

quote:

Orijinalden alıntı: superhead

hayırlı uğurlu olsun güle güle binin.

zahmet olmazsa noter safhasını anlatırmısın?

bekleme oldumu sistem de tıkanma oluyomu geçici ruhsatmı veriyolar birde noter ne kadar aldı?

Notere gittipimizde hiç bir bekleme ve sistemde tıkanma falan olmadı. Noter satışı yapıldıktan sonra noterin size verdiği evraklarla herhangi bir sigorta acentesine aracın sigortası yapılıyor. Ertesi gün hangi noterden satış yaptıysanız o ilçenin trafik müdürlüğüne gidiyorsunuz ve ruhsatınızı alıyorsunuz.

Noter işlemleri : 69 TL
    Sigorta : 260 TL

Toplam : 329 TL tuttu

quote:

Orijinalden alıntı: connectgücü

hayırlı ugurlu olsun Birkan .. bir arkadaşım bundan 1 ay önce 2004 cam tavan 92 bg hatasız orjinal aldı .. sevimli bir araç

Eyvallah Abi Bende cam tavan istedim ama bir müddet sonra bıraktım cam tavanı temiz olanı bulunca direk aldım. Masum bir kedicik gibi geliyor önden bakınca

quote:

Orijinalden alıntı: enoman

Hayırlı olsun,yakıt ve bakım masrafından dolayı 406'dan C3'e döndünüz sanırım.Allah kaza bela vermesin.

406 hakkında okuduğum olumsuz şeylerde vardı fakat yinede 406'yı okuyordum. Ama temizini bulamayınca hangi aracın temizini bulduysam onu aldım , o araçta C3 oldu ..

Yakıtı sorun olmayacaktı çünkü baktığım 406'da LPG olacaktı

quote:

Orijinalden alıntı: tuuberk

Hayirli olsun Birkan sizin karadeniz turu baya bir ekonomik olacak gorunuse bakilirsa Sonunda icine sinen, kazasiz bir arac bulduguna sevindim.

Yakin zamanda ben de dizele gecis icin arayislara baslayacagim sanirim. Bakacagim linkleri sana da yollarim ikinci elleri iyi taniyosun artik

2000 TL'lik mazot ile Türkiye turu yaparım şerefsizim

Vallahi öneririm dizel aracı. Yolla linkleri , linkteki araçlar için lakap bile taktım o şerefsiz heriflere.

Baktırdığım bir araç ise elimden geldiğince yardımcı olurum

quote:

Orijinalden alıntı: chnbs

92 lik c3 gayet şaşırtıcı bir araçtır.

Onaylıyorum

quote:

Orijinalden alıntı: ~Artvin08~

Mavi bi Subaru da ben çeksem altıma sonra düldülleri yan yana koyarız... Anladun sen oni

Bordo Mavi akar Alicuğum.

Ne dersun anlamaz olurmiyum hic.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

2000 TL'lik mazot ile Türkiye turu yaparım şerefsizim

Vallahi öneririm dizel aracı. Yolla linkleri , linkteki araçlar için lakap bile taktım o şerefsiz heriflere.

Baktırdığım bir araç ise elimden geldiğince yardımcı olurum

2000TL'lik mazotla 3.07den(guncel fiyatini bilmesem de) 13.000km yol yapiyorsun 5litre ortalamayla dizel

Saol Birkan eksik olma bakalim acelem yok ama bu sene icinde dizele gecerim gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuuberk -- 9 Haziran 2010; 19:28:15 >

• quote:

2000TL'lik mazotla 3.07den(guncel fiyatini bilmesem de) 13.000km yol yapiyorsun 5litre ortalamayla dizel

Saol Birkan eksik olma bakalim acelem yok ama bu sene icinde dizele gecerim gibime geliyor.

6 litre ortalama diyelim. Arada otoyolda basarız ve tırmanacağımız yollarda olur dağ bayır

Sen bilirsun Tuğberk , sen bütçeni belirle şöyle şöyle araç istiyorum de. Ortalığı ayağa kaldırır buluruz temiz bir araç

• hayırlı olsun Birkan kazasız belasız kullan...araban gayet temiz gözüküyor rengide çok tatlı...Ama koltuklar çok kü.ük gibi geldi yaw sığabiliyomusun gp ye göre konforu az olsa gerek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

quote:

6 litre ortalama diyelim. Arada otoyolda basarız ve tırmanacağımız yollarda olur dağ bayır

Sen bilirsun Tuğberk , sen bütçeni belirle şöyle şöyle araç istiyorum de. Ortalığı ayağa kaldırır buluruz temiz bir araç

Eksik olma Birkan sagolasin Ogrenciye benzinli araba luks geliyor zaten hic durmuyoruz geziyoruz .

Tekrar hayirli olsun iyi gunlerde kullan aracini

• quote:

Orijinalden alıntı: samet

hayırlı olsun Birkan kazasız belasız kullan...araban gayet temiz gözüküyor rengide çok tatlı...Ama koltuklar çok kü.ük gibi geldi yaw sığabiliyomusun gp ye göre konforu az olsa gerek...

Sağolasın Samet Aracın tek kusuru sol 2 kapıda sürtmeden dolayı boya var. Rengi benimde çok hoşuma gitti , yanlardan şerit olarak mavi sticker çekmeyi düşünüyorum

Ön koltuklarda sıkıntı yok gayet rahat ( Grande Punto bu konuda daha iyiydi daha genişti ) ama arkası evet biraz dar. Yani arka koltukta 3 kişi rahat bir biçimde seyahat edemez. Etmesine ederde konforlu bir yolculuk olmaz rahat edemez :) Grande Punto'nun arka diz mesafesi biraz daha iyiydi bagaj 275 litre , C3'ün arka diz mesafesi daha dar bagajı 305 litre.

Biri bagajdan , diğeri arka diz mesafesinden çalmış

quote:

Eksik olma Birkan sagolasin Ogrenciye benzinli araba luks geliyor zaten hic durmuyoruz geziyoruz .

Tekrar hayirli olsun iyi gunlerde kullan aracini

Sen sağol ne demek Benzin fiyatları uygun olsa ülkemizde düşünmeden benzinli bir araç alıp devir çevirmek isterim ama malesef şartlar böyle.

Tekrar teşekkür ederim

• Güle güle kullan abi. Ekspertize verdiğin parayla güzeeel bi modifiye yapardın bu araca da neyse

GP alınca haber uçurBen senin konuları takip edemiyorum artık
  • Sana tavsiyem yaz bitmeden satıp araç arama ! benim gibi ortada kalırsın
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.