Şimdi Ara

05' Citroën C3 SX 1.4 HDI 92 HP aldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
20.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pasta cila , iç - dış temizlikten sonra aracın son hali.

C3 hakkında merak edilen sormak istediğiniz şeyler varsa hiç çekinmeden sorabilirsiniz.

Not : Resimler 2 mp telefon kamerası ile çekilmiştir o yüzden biraz kötü. Fotoğraf makinesini kaybettim evde bulduğumda yenilerim

• Hayırlı olsun güle güle kullan kaçıncı araba oldu bu?
  • Hayırlı olsun araç çok güzel temiz duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Hayırlı olsun güle güle kullan kaçıncı araba oldu bu?

Grande Punto - Focus - Tiguan ve bu. Dördüncü yani

Bu arada hayırlı olsun diyenlere iyi dileklerine iletenlerden allah razı olsun şimdiden. Bu sefer teker teker teşekkürler falan yazmayacam mesaj sayımın yarısı teşekkür mesajı

• Kazasız belasız binin, yalnız far temizliği gerekiyor sanırım.
  • hayırlı ugurlu olsun kardeşim çok temiz duruyor.sorması ayıp ne kadara aldın?
  • Hayırlı uğurlu olsun Birkan kardeşim.

Sol farın neden buğulandığını çöz de sürekli ampul değiştirmek zorunda kalma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1.8T

Kazasız belasız binin, yalnız far temizliği gerekiyor sanırım.

quote:

Orijinalden alıntı: vekz

hayırlı ugurlu olsun kardeşim çok temiz duruyor.sorması ayıp ne kadara aldın?

Araç 16,000 TL. Noter + Sigorta + İç - Dış temizlik + Boya Koruma + Cila toplamda 16,650 TL'ye patladı araç herşeyiyle.

quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

Hayırlı uğurlu olsun Birkan kardeşim.

Sol farın neden buğulandığını çöz de sürekli ampul değiştirmek zorunda kalma.

Öncelikle cümleten teşekkür ederim hepinize

Far muhabbetine gelince , eski C3'ümüzdede oluyordu o. Babam birşeyi çıkarıyordu geçiyordu. Az önce indi yine çıkardı birşeyler ama sormadım öyle kaputu tutarken çektim 1-2 foto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Trabzon61~ -- 8 Haziran 2010; 20:55:32 >

• Hayırlı olsun.
  • hayırlı olsun fena durmuyor..

eniştem de geçen ay 2006model 16500e panoramik en fullu + cam tavan almıştı..

ne yalan söyliim aracın içine bindiğim anda fransız olduğu anlaşılıyor..kalitesi yerlerde (bence) ama bu fiyata daha iyiside yok yani
  • Hayırlı olsun, 16.000 TL'ye iyi almışsın üstad, kaç km'de araç?

Askerlik sonrası Ocak, Şubat gibi ben de B sınıfı dizel bir araç almayı planlıyorum.

Fiesta, C3, GP yada Getz bakacağım 16.500 TL bütçeyle...

Sen kullan Ocak ayı gibi deneyimlerini paylaşırsın yine bizimle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

hayırlı olsun fena durmuyor..

eniştem de geçen ay 2006model 16500e panoramik en fullu + cam tavan almıştı..

ne yalan söyliim aracın içine bindiğim anda fransız olduğu anlaşılıyor..kalitesi yerlerde (bence) ama bu fiyata daha iyiside yok yani

Mercedese binen adama o araç tabi kalitesiz gelir B segmenti olan bi araçta olan herşey mevcut gerek kalitesi gerek donanımı gerek performansı gerek yakıt tüketimi .. Benimde fazlasına ihtiyacım yok.

quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Hayırlı olsun, 16.000 TL'ye iyi almışsın üstad, kaç km'de araç?

Askerlik sonrası Ocak, Şubat gibi ben de B sınıfı dizel bir araç almayı planlıyorum.

Fiesta, C3, GP yada Getz bakacağım 16.500 TL bütçeyle...

Sen kullan Ocak ayı gibi deneyimlerini paylaşırsın yine bizimle.

Sağolun , yukarıda resmi var gerçi 84,383 diye

Araç almak için fena bir zaman dilimi değil. Şuan C3 alınmaz açıkçası , piyasadaki bir çok C3 elimden geçti diyebilirim Expertiz konusunda. Bulduğum tek darbesiz araçtı ve direk aldım ..

Fiesta - C3 - GP - Getz demişsiniz.

Arkadaşın babası var oda karadenizli adamın elinde Hyundai Getz var alıcı geliyor aracı görmeye Hyundai Getz önermiyorum almayın diyor

O fiyata GP zor , bulduğunuzda pek temiz olmaz açıkçası ..

Fiesta ile C3 arasında tercih yapın derim ben ..

• Kazasız belasız kullan oldukça ekonomik ve sevimli bir araç içide ferah.
  • lacetti almıyormuydun sen ya
  • Birkan hayırlı olsun.Güzel bir seçim yapmışsın.Buna Mehmet Gazihan'da bir yazılım attıralım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bucakli -- 8 Haziran 2010; 21:49:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediQ

lacetti almıyormuydun sen ya

Öyle bir hata yapıyordum , eşiğinden döndüm vallahi. İyiki öyle bir hata yapmamışım ..

Rockford Fosgate hocam , Eyvallah

quote:

Orijinalden alıntı: bucakli

Birkan hayırlı olsun.Güzel bir seçim yapmışsın.Buna Mehmet Gazihan'da bir yazılım attıralım..

Vallahi 92 beygir bana yetiyor. Ama ileride düşünebilirim hep kafamın bir köşesindedir Mehmet abimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Trabzon61~ -- 8 Haziran 2010; 21:53:04 >

• hayırlı olsun o zaman hocam..
  • Birkan hayırlı uğurlu olsun. Bunun yanında 2. kadran fotoğrafı herhalde kontak çalışırken değil, yarım konumdayken çekildi. Motor lambasını görünce çok şaşırdım, hiç mi görmedi diye ama aküyü görünce rahatladım.
  • Eyvallah ..

quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Birkan hayırlı uğurlu olsun. Bunun yanında 2. kadran fotoğrafı herhalde kontak çalışırken değil, yarım konumdayken çekildi. Motor lambasını görünce çok şaşırdım, hiç mi görmedi diye ama aküyü görünce rahatladım.

Aynen öyle abi , fotoların hiç birinde araba çalışmıyor. Araba çalıştığında motor lambası yansa evelallah görürdük
  • Birkan güle güle kazasız belasız kullan yeni aracını, Lacetti alsaydın üzülürdüm ki konuya da eleştiri bombardımanı yapmıştım
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.