Şimdi Ara

05-2014 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014 (Catalunya) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
5.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • f1 çok sıkıcı bir seri oldu.Sollama yapılabilmesi için yeni lastik ile eski lastik bir araya gelmesi gerekiyor. İlk 2 sıra zaten Hamilton ve standart sürücü Rosberg arasında paylaşılıyor.Tek göze batan şuan Ricciardo.Geçen gün İndycar yarışı izledim,fevkalade heyecan ve mücadele var.Amerikalılar bu işi gerçekten biliyor.
  • Bu yarış ferrari'de sadece takım patronu değil, teknik ekibin de toptan değişmesinin gerektiğini gösterdi. Yapılan hatalar inanılmaz. Dün yabancı kaynaklara göz attım Ross Brawn italya'da görülmüş, "ferrari mattiacci'nin yerine düşünüyor" haberleri vardı. Bir başka dedikodu da Newey'e teklif yapıldığı idi. Ne kadar gerçek tartışılır, ancak bir gercek var ki Ferrari'de köklü değişimin şart olduğudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferrari'nin o 2 pilotunun emeğine yazık.. bir zamanların minardi takımı gibi stratejiler üretiyorlar resmen
  • şu saatten itibaren hayranı oldugum uzun yıllar takip ettiğim ve Koyu bir Ferrari Fanı oldugum Formula1'i acaba izlemeyi bıraksam mı diye düşünüyorum.

Ne zaman Ferrari 3 yarış üst üste kazanır o zaman izlemeyi tekrar düşünebilirm.

Formula1 öldü.
  • şu sigaralar tekrardan F1e girebilirse belki o zaman bişeyler olur düşüncesindeyim. Scuderia Ferrari Marlboro
  • Formula1'in bittigi sadece su foruma katilimdan belli.

Yarisi tv den kaydetmistim. Sonra atlaya atlaya izledim, sadece son turlarda ufak bir hareket oldu. Izlemeye bile degmez.

Gecen sene hatta senelerde Redbull vardi simdi Mercedes var diyenler var, ancak gecen sene bir mucadele vardi, umit vardi, Alonso 1. lige oynayabiliyordu. Red Bull nitekim bazi yarislarda gecilebiliyordu, simdi bu sene boyle bir sey yok. Zevk yok.

Ferrari, Mclaren bitik. Red Bull desen 2. lige oynuyor.
  • Bardağa dolu tarafından bakalım en azından Alonso Tur yemedi.
  • Mercedesin turbo motorunun çok güçlü olduğu zaten sezon öncesi fabrika istihbaratlarından belliydi.
    Hamilton mercedese tam zamanında geldi, bu sene şampiyon olur inş. Turbo motor döneminde mercedes show devam eder.
    Ferraride laf çok,iş yok, motor da yaramaz aero da, sürünmeye devam.
    Mclaren de aynen sürünüyor, gelecek sezon için button ile yolları ayırmalılar, honda motoru onlar için bir umut olabilir.
    Renault turbo motoru sorunlu başladı, ama bir mücadele var.
    Red Bull aero olarak iyi fakat motordan kaybediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyice tadı kaçıyor bence yarışın ... Sesler bile boğuk boğuk geliyor artık Atak yapmak farklı spordan strateji savaşına dönüştü, eskisi gibi olsa keşke... Arabalar konuşsa
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.