Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.191
Cevap
230
Favori
1.037.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim pazartesi çıkan kuryem şimdi geldi buna da şükür diyelim :) herkesin tez vakitte gelir inşallah
  • Cupra_R kullanıcısına yanıt
    Şanslısınız iyi günlerde kullanın. Bizim sipariş hala paketleniyor görünüyor. Nasıl paketliyorlarsa hala paketleme işini bitirip kargoya veremediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wish26 W kullanıcısına yanıt
    Evet, benim de halen paketlemede gözüküyor. Ben çok ümitli değilim sanırım bayram sonuna kalacak.
    Zaten bugün bile kargolansa cumartesiye gelme şansı yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5500XT geldi.
  • Aras kurye ye ulaşabileceğim gerekirse şikayet edebileceğim bir yer yok mu. Herkesin kargo geldi bizim gelmedi. Hala yolda gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Predator X

Aras kurye ye ulaşabileceğim gerekirse şikayet edebileceğim bir yer yok mu. Herkesin kargo geldi bizim gelmedi. Hala yolda gözüküyor.
    Aynen hocam ya. Benim kargoda 18inde verildi hala yolda gözüküyor guncellenmedi. İstanbul-Sakarya arasını 3 günde gelemedi nedense. Kesin bir köşede bi yerde bekletiyorlardır paketi.

• Yurtiçi kargo maşallah saat 10dan önce farklı illerdenn verilen 2 kargoyu diğer gün sabah teslim etti.

• Merhaba arkadaşlar son 2 haftanın RAM marka ve fiyatları aklında olan varsa yazabilir mi rica etsem 😊

• İlk mesajda var hocam.

• Geçtiğimiz hafta cuma gecesi aldığım monitör hala paketlenme aşamasında. Aynı durumda olan var mı yoksa incehesapla iletişime geçmem mi lazım?

• ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayız kargoda sıra var şeklinde belirtiyorlar... Site üzerinden alım yaptık ortak satış yapan siteler üzerinden almadık tuhaf bir durumdayız. Kimi siparişleri hemen kargoladılar halbuki.

• 2070s geldi sağlam sorunsuz teslim aldım.

Kargo poşeti dışında extra bir koruma yoktu üründe.

Kendi kutusu gayet sağlam olduğundan başına bir iş gelmez ama yinede extra bir koruma iyi olurdu sanki.
    Aynı anda aldığımız arkadaşlar ürünleri alıp ikinci elde sattılar bile biz yıllarca kullanalım diye aldık ya gelmek bilmez :)

• 2 hafta önceki Asus x570, geçen haftaki cougar koltuk Zonguldak'taki arkadaşa hala teslim edilmedi.

İşin ilginci Aras kurye takipten bakınca biri 14 Mayıs diğeri de 18 Mayıs ta teslim edildi diyor ama kime-saat kaçta vs bilgisi yok.

Aras kargoya gitmiş takip noları verip baktığımızda ürünler İstanbul'da birilerine teslim edilmiş görünüyor diyor.

Eğer gerçekten böyle bir durum varsa skandal!!!

İnsanlara 100-200 TL uyguna ürün satıp bir de böylesi olağanüstü bir dönemde ekstra sinir harbi yaşatma hakkınız yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 22 Mayıs 2020; 12:41:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Şu an Aras kargoya verilmiş görünüyor benim siparişim. Sisteminizi kontrol edermisiniz?

Malesef hala paketleniyor yazıyor aynı anda itopyadan aldığım toplama pc bile kargoya verildi ama monitör kaldı böyle. Arayıp da 100 kişi beklemek de gözümde büyüyor :)

Çok zor olmamalı 1 hafta önce verilen siparişleri paketleyip kargoya vermek... Benim ilk ve son alışverişim olacak bu siteden. Ödeme yaptığımız halde mağdur olmak can sıkıcı. Çoğu sitede aynı gün kargoya veriliyor aldığımız ürünler.

• Benim ekran kartı'da bu sabah kargolanmış vaziyette görünüyor. aras kurye (yolda) şeklinde duruyor. sanmıyorum ama inşallah bugün veya yarın teslim olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Humboldt

2 hafta önceki Asus x570, geçen haftaki cougar koltuk Zonguldak'taki arkadaşa hala teslim edilmedi.

İşin ilginci Aras kurye takipten bakınca biri 14 Mayıs diğeri de 18 Mayıs ta teslim edildi diyor ama kime-saat kaçta vs bilgisi yok.

Aras kargoya gitmiş takip noları verip baktığımızda ürünler İstanbul'da birilerine teslim edilmiş görünüyor diyor.

Eğer gerçekten böyle bir durum varsa skandal!!!

İnsanlara 100-200 TL uyguna ürün satıp bir de böylesi olağanüstü bir dönemde ekstra sinir harbi yaşatma hakkınız yok!
    .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.