Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.182
Cevap
226
Favori
1.036.209
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maestro725

benim kargoya verildi mesajda 2 kez geldi ama gelen giden yok.yarın gelir umarım

Alıntıları Göster
    yurt içimi öyleyse kargoya verildi mesajı ardından takip numaralı mesaj gelir ve 1 gün önce geliyor tahmini teslim süresinden heralde sıkışıklar diye 1 gün fazla soyleyip garantiye alıyorlar gibi.
  • elmaarmutportakal kullanıcısına yanıt
    Hocam bu olsa kafa atardım telefona
    1080pydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaterialScience

İnternette izlediğim kadarıyla 4ghz 4770k ile ki ben clocksuz kullanıyorum. Warzone gibi oyunlarda 120 fps ultra ayarlarda oyun oynuyorlar. (rx5600xt ile) beklesem mi bu kartı alsam mı kararsız kaldım rx570 4gb dan çağ atlatır mı acaba. Çok drop yiyiorum özellikle division 2 de

Alıntıları Göster
    hocam metroda bende drop yiyordum remi 16 yaptım bırak ulrtayı falan uranyum ayarlarda oynuyorum ışın falan açıyorum düşün artık kendi turboda çalışmıyormu? remler destekliyorsa xmp modunu açın bakın . bence üzmez sizi bayada götürür imkanınız varsa tabi 570 de kolay satarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: kara6655

ince hesaba destek@incehesap.com a mail atın sipariş numarasıyla . ben aldım 5600xt için başvuru son tarih 30 haziranmı neydi

Alıntıları Göster
    yanlış bilgi vermeyin son başvuru 30 mayıs fatyra kesilme tarihi baz alınır
  • quote:

yurt içimi öyleyse kargoya verildi mesajı ardından takip numaralı mesaj gelir ve 1 gün önce geliyor tahmini teslim süresinden heralde sıkışıklar diye 1 gün fazla soyleyip garantiye alıyorlar gibi.

Alıntıları Göster
    aras hocam.valla yarında gelmezse arayıp iade istiyecem.
  • Mark Selby kullanıcısına yanıt
    Faturayı genelde pazartesi kesiyorlar. O zaman geçen hafta alanlar da mı alamayacak?

(Bu arada arkadaş 30 mayıs öncesinde alanlar için firmaya başvuru tarihini söylemiş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y-ZiyA -- 5 Haziran 2020; 22:47:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Süleyman Çakır.

valla tam gariban işi heryeri delik deşik olduğundan hafifte ben ara sıra yazlığa taşıyorum canım çıktı z11plusda. İnan bundan daha iyi ama sirkülasyonu tek sorun vida yerleri dandik
    ben sana bi taktik söyliyim kasa zaten ucuz al bir tane metal için olan siyah silikon kasanın dandik gördüğün yerlerine sür hem sesi keser ilerde ses yapmaz hem esneklik verir

• Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olmadığından dolayı siparişler tamamı önümüzdeki hafta içinde gelir diye düşünüyorum. Sonraki haftaya sarkmaz...
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Öyledir abi ozamanlar ben bu piyasada yoktum rahat rahat bf5 girerdim. Herşey 4790k darboğaza düşünce başladı
    Anakart ram işlemci değiş am4 soğutucu al ram o.cle kargolar vs derken monitörü de sattım kör olmamak için. Sonuç 1 aydır oynamıyorum :D
    Hep firestorm girerdim zaten onlara daha meraklıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Y-ZiyA

Faturayı genelde pazartesi kesiyorlar. O zaman geçen hafta alanlar da mı alamayacak?

(Bu arada arkadaş 30 mayıs öncesinde alanlar için firmaya başvuru tarihini söylemiş)
    Hocam fatura derken sipariş verdin gün dakika anlamında buna ek olarak tam net yazamadığı için yanlış bilgilendirme gibi olmuş o yüzden dedim.
  • kara6655 kullanıcısına yanıt
    İnan ses yok dışardan dandik duruyor ama şaşırttı beni sorunlu dediğim de 1 kapağın vidası 2 HDD vidası ikiside 1er tanesi. 3.5 hdd traktör sesleri cıkarmasa sorun kalmayacak da

• Mitra kullanıcısına yanıt
    o dediğin modeli bilmiyorum google'a yazınca bile çıkmadı.

Söylendiği gibi 1080p va panel optix monitörler bulanıktır, ayrıca genel olarak va panel optix monitörlerin siyah dengesi ve renk skalası başarısızdır bu en çok muadili başka bir monitör ile yanyana karşılaştırıldığında ortaya çıkıyor. Elimde 2 farklı monitör daha vardı. Ben denedim, gördüm, illallah ettim ve geri gönderdim. Yazılan yorumlar da bu yönde. Siz sadece o monitöre bakıyorsanız problem görmemeniz son derece normal. Bilemiyorum beliki elinizdeki monitör 2K IPS falandır, onlarda sorun yok. Derdimiz VA panel 1080p optix monitörler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Selby

yanlış bilgi vermeyin son başvuru 30 mayıs fatyra kesilme tarihi baz alınır

Alıntıları Göster
    hocam mesajı anlamadınız heralde arkadaş 2 hafta diyor. 30 hazirana kadarda cod istenebiliyor. 1 haziranda başvurdum 2 haziranda aldım kodu
  • quote:

hocam mesajı anlamadınız heralde arkadaş 2 hafta diyor. 30 hazirana kadarda cod istenebiliyor. 1 haziranda başvurdum 2 haziranda aldım kodu

Alıntıları Göster
    Siz kartı daha önce almışsınızdır bugün alanlar kod alamazlar çünkü 30 mayıs son yazıyor kampanya şartlarında o yüzden böyle dedim. ona kalırsa banada kod haziranda geldi ama ben 29 mayısta kartı almıştım.

• Hali hazırda msi gtx 1660 ti gaming x var. Bunu satıp 5600 xt almaya değermi arkadaşlar ? Msi da aşağı yukarı aynı paralar da 2 yıl garantili. Kartı sıfırladığımıza değermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wildwachsend kullanıcısına yanıt
    5600 xt yeni bios ile neredeyse 5700 performansında. 5700 de yanlış bilmiyorsam 2060S - 2070 arasında performansta. 1660Ti'den 2060S'e geçilir mi, bence geçilmez. Yeni nesil ekran kartlarını bekle.
  • Millet nasil 2080s o fiyata aldi valla helal olsun. Rtx3060 ile ayni performans bile olabilir valla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildwachsend

Hali hazırda msi gtx 1660 ti gaming x var. Bunu satıp 5600 xt almaya değermi arkadaşlar ? Msi da aşağı yukarı aynı paralar da 2 yıl garantili. Kartı sıfırladığımıza değermi
    değmez bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

o dediğin modeli bilmiyorum google'a yazınca bile çıkmadı.

Söylendiği gibi 1080p va panel optix monitörler bulanıktır, ayrıca genel olarak va panel optix monitörlerin siyah dengesi ve renk skalası başarısızdır bu en çok muadili başka bir monitör ile yanyana karşılaştırıldığında ortaya çıkıyor. Elimde 2 farklı monitör daha vardı. Ben denedim, gördüm, illallah ettim ve geri gönderdim. Yazılan yorumlar da bu yönde. Siz sadece o monitöre bakıyorsanız problem görmemeniz son derece normal. Bilemiyorum beliki elinizdeki monitör 2K IPS falandır, onlarda sorun yok. Derdimiz VA panel 1080p optix monitörler.
    hocam Wadjet nickli arkadaş anlıyor bu işlerden yardım sever bi üyemiz danışın isterseniz

• WhyNot? kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam 👍 peki bios bu tüm 14 gbps 5600 xt modellerine atılıyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.