Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.191
Cevap
230
Favori
1.037.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gaming gecesinin sistemi nedir saat 22.00u bekle diyor ama sayaç 10dk gösteriyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Süleyman Çakır.

Bu gaming gecesinin sistemi nedir saat 22.00u bekle diyor ama sayaç 10dk gösteriyor?
    Saat 22.00 a kadar tek tek ürünleri açıyorlar. Biraz heyecan biraz aksiyon olsun diye :)
  • quote:

Bu gaming gecesinin sistemi nedir saat 22.00u bekle diyor ama sayaç 10dk gösteriyor?
    Tek tek ürünler açıklanıyor. 22.00'da fiyatlar açıklanıyor.
  • 1 tb ssd beklerken 512 lik listelendi.

• Yine 3600x var

3600 ile arasındaki farka değer mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Biraz kendini zorlarsan sistemi çözebileceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

Yine 3600x var

3600 ile arasındaki farka değer mi acaba
    geldi 3600 :)
  • 3600 geldi.
  • 3600 de geldi. Demekki burayı takip ediyorlar.

Team T-Force Night Hawk RGB 16GB (2x8GB) DDR4 4000MHz CL18 Siyah Gaming Ram - TF1D416G4000HC18EDC0

Bu ram den de isteriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 29 Mayıs 2020; 19:15:26 >
  • ajajya kullanıcısına yanıt
    999tl olur mu sizce?

• 1000tlye verseler yıkarlar orayı yıkarlar 😂 1600 af 800tl civarı giderken biraz zor gibi 1000tl

• Arkadaşlar ürünü iade etme ihtimaliniz varsa alırken iki defa düşünün iade süreci çok problemli firmanın. 3 Hafta önce iade istemi ile tekrar gönderdiğim ürünün şuan nerde olduğu belli değil kargo şirketi teslim ettiğini söylüyor ancak incehesap ürünü biz teslim almadık diyor. İncehesap a zaten telefonla ulaşmak mümkün değil kargo şirketi teslim edildiğinden emin ancak bana incehesap sıcak parayı kullanmak adına oyalıyor gibime geliyor iade süreci sakıncalı aklınızda bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruddervator -- 29 Mayıs 2020; 19:17:47 >
  • Eğer burayı okuyorlarsa bu kasayı versinler canımı yesinler. Bir de yine 2k 144 ya da 165 herz monitör verirlerse tadından yenmez.

XPG Battlecruiser Temperli USB 3.0 E-ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa
  • Asus Dual-RTX2060-A6G-EVO nasıl acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruddervator

Arkadaşlar ürünü iade etme ihtimaliniz varsa alırken iki defa düşünün iade süreci çok problemli firmanın. 3 Hafta önce iade istemi ile tekrar gönderdiğim ürünün şuan nerde olduğu belli değil kargo şirketi teslim ettiğini söylüyor ancak incehesap ürünü biz teslim almadık diyor. İncehesap a zaten telefonla ulaşmak mümkün değil kargo şirketi teslim edildiğinden emin ancak bana incehesap sıcak parayı kullanmak adına oyalıyor gibime geliyor iade süreci sakıncalı aklınızda bulunsun.
    İtopya elemanımısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

İtopya elemanımısın ?

Alıntıları Göster
    Ya sabır ne alaka yahu başıma gelen olayı yazıyorum istersen sipariş numarama kadar verebilirim neyin peşindesin 😀

• 3k ya güzel bi laptop düşse de alsak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ruddervator R kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum bende bunlardan bir ürün almıştım. Kargolamayın iptal edin dediğim halde kargoya vermişler. Sonuç olarak 21 gündür ücret iadesi bekliyorum. Müşteri hizmetlerine ulaşmak çok zor. Mesajlarada otomatik cevap atıyorlar çözüm yok. Ben pişman oldum açıksası.

• i5 9600kf bir çok yerde 1615 lira incehesap fiyatı 1815. Şimdi bunlar fiyatı 1600 küsürlere çekince indirim mi oluyor :)
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.