Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.185
Cevap
226
Favori
1.036.778
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Macun değil o, termal pad.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    pardon, peki normal midir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Macun değil o, termal pad.
    Normal bi’ tarafı yok. Direkt iade veya değişim işlemini başlatmalısınız.

• Ekran kartını test ettim aslında bir problem gözükmüyor. Bunların herhangi bir mağazaları yok değil mi ? kargo sürecine girersem 2 haftayı bulacak sanırım.

• Sonunda Asus 5700 XT ekran kartı siparişi elime ulaştı. Sıfır kapalı kutu olarak geldi. Yük altında 75*'yi geçmedi henüz ilk testimde. Vakit buldukça test edeceğim. Kart çok büyük ve ağır mutlaka altına destek koymam lazım. Yan ekran tutucu alana kadar bu şekilde idare ederim.
  • Güle güle kullanın,benimki de ulaşmış,eve geçtiğimde deneyeceğim.Umarım sizinki gibi sıfır ve sorunsuzdur.

• Commodore58 C kullanıcısına yanıt
    Pad zaten sünen bir yapıya sahip yapıştıran denyo düzgün yapıştırmamış sende asılınca dışarıda diye dünmüş. Garantiye yada senin kullanımına yada performansa bir etkisi yok. Ama sinek küçük mide bulandırır dersen gönder değişim iste bilgilendir değiştirirler. Bu kargoların pert olduğu dönemde ne kadar zaman alır onu bilmiyorum ama 2 hafta gibi en az bir tahminim var. İçinde kalacaksa iade et geç.
  • Mr.Dallama M kullanıcısına yanıt
    Sağolun darısı başınıza.

• 15 Mayıs indiriminden MSI g27cq4 alıp eline ulaşan var mı? Hala ürün paketleniyor olarak gözüküyor.

• Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Açıkçası performansından şuan memnunum. Bende pek bir şans yok. Gelen gideni aratır derler. O nedenle kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum gerisi kısmet :) Teşekkürler fikir için..

• 15 Mayıs biliğimiz gibi İnce Hesap indirim yaptı ve bende uygun gördüğüm iki ürünü aldım.kulaklık geldi ama mouse gelmedi ve hiçbir şekilde bilmiyorlar nerede olduğunu komik yahu bunlar,Birçok kez aradım hergün aynı şeyi tekrar ediyorlar haber verdik depoya kontrol ediliyor aynı gün alanlar yorum bile yaptılar.Benimkini sallayıp duruyorlar bakalım kulaklığın hemen gelmesi de ayrı bir olay daha öncede alışveriş yaptım.Coronadan diye düşündüm şikayetvar da bunu genellikle yaptıklarını gördüm bidaha alışveriş yaparken gelirse iyi gelmezse iademi yaparım zaten diye düşünüyorum
  • Ben de aldım faturasını daha bugün oluşturdular. Hala paketleniyor gözüküyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim kargom da çıkış şubesinde görünüyor 18 Mayıs'tan bu güne değin. 15 Mayıs'ta 240GB James Donkey ssd almıştım eski bir laptop için. Hem kargoları ulaştıramıyorlar, gönderdikleri bile meçhul, hem de hala sitelerinde Cuma indirimi vs yazıyor. Arkadaşım göndermeyecekseniz cuma indiriminin manası ne?

• ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Bizim monitörler aynı sırada geliyor sanırım benimkinin de faturası kesilmiş ama paketleniyor yazıyor. O paketleniyor yazısına aldırmıyorum aynı kampanya gününde verdiğim diğer 2 ürün bana gelmesine rağmen onlarda da paketleniyor yazıyor. Sanırım yoğunluktan o yazıları güncelleme yapamıyorlar.

Edit: Şimdi baktım da kargoya verilmiş Aras Kurye ile geliyor bugün teslim ederler dağıtıma çıkmış gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitra -- 28 Mayıs 2020; 3:44:16 >
  • Arkadaşlar merhaba; Bir konuda fikrinize ihtiyacım var İncehesapta Steelseries mouse aldım 239 TL'ye yanında mousepadi ile birlikte gelecek sonra gaming gecesi kampanyasını gördüm acaba fiyat daha da düşüyor mu takip eden arakdaşlar tavsiye verirse sevinirim
  • Aras kargo-kurye nedeniyle birçok siparişte sorun yaşanıyor.

8 mayıs anakart, 15 mayıs koltuk alan bir arkadaşıma ürünler gitmediği için (Zonguldak'a) iade sürecini başlattık.

Corona, kargo yoğunluğu şu bu derken 20 gün dayanabildik.

Beklerim diyen varsa bol şanslar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı olayı biz de yaşadık.

Aras kurye birçok ürünü iade ediyormuş incehesaba.

Hatta bizim ürünler teslim edildi diye görünüyor ediyor ama alakası yok. İncehesap deposunda iadelerin içinde kuzu kuzu yatıyor büyük ihtimalle mallar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim siparişte haala paketleniyor yazıyor ama dün kargom geldi. Teşekkürler incehesap.

Yarın akşam
    https://www.incehesap.com/team-t-force-night-hawk-rgb-tf1d416g4000hc18edc01-gaming-ram-fiyati-42630/

şu ramlerde bir indirim yapsanızda sistemi tamamlasam
  • Ben de 15 Mayıs indiriminden incehesap.com üzerinden 2999 TL'ye Asus ROG Strix RTX2060 almıştım, bugün itibariyle ekran kartım elime geçti sorunsuz şekilde kurulumu yaptım.
  • Humboldt H kullanıcısına yanıt
    Benim sipariş geldi. Ama şubeden gidip aldım. Aras kurye sistemi bir garip. Şube doğal olarak onların takip kodunu görmüyor. En son öğrendiim bilgi, Aras Kurye dağıtımda evde bulamaz ise, bana gelen/beni arayan olmadı, adrese bakan yerdeki Aras Kargo şubesine bırakıyormuş. Ondan sonra isimden şubeden buldurup alabiliyormuşsunuz. Benim paket öyle oldu. Şubedeki çalışan arkadaşlara rica ettim. Aras kargo ile gelen başka paketlerim de vardı. Onları ayıklerken kuryenin bıraktığı paketlerden benim paketi ayıklayıp buldu. Teslimat işi sorunlu biraz.

Başka bir siparişim ise hem Aras kurye takip nosu hem de Aras Kargo takip nosu ile gönderildi. Nasıl oldu bilmiyorum. En baştan itibaren Aras Kargo üzerinden takip ettim. Şubeye gidip aldım.
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.