Şimdi Ara

Good Lock 2020 Android 10 Q, 9 Pie Uygulamalar, İpuçları, Anlatımlar, Linkler, 2018 Oreo (09.04.20) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
36
Favori
27.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baya güzel oldu kullanınca çok yararlı hepside farklı hava kattı telefona
  • Apk lari indirmeye calistigimda yuvarlak donup duruyor ama indirmiyor. Neden olabilir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Good Lock 2018 Oreo Uyumlu Tüm Uygulamalar, İpuçları, Anlatımlar, Linkler

Oreo yüklü telefonlara uygun yazılımlar, Nougat sahipleri de şansını denesin.

Good Lock 2018 Uygulamaları (08.03.2019)

GoodLock2018(Oreo)-MühendisMurat Link

ClockFace
    EdgeLighting+
    EdgeTouch
    Lockstar
    Multistar
    Navstar
    One Hand Operation
    QuickStar
    Routines
    TaskChanger

öncelikle elinize emeginize saglık teşekkür ederim
    bire sorum olacak ses kaydteme özelliği yokmu bu programların içinde diğer ülkelere gelmiş ama bize gelmedi bununla ilgili bir çalışma yokmu

• Gabriel TR kullanıcısına yanıt
    Ses kaydetme derken ? ekranın videosunu çeken programı diyorsanız onda olması lazım.

Maalesef bu konuda Samsung büyük bir ayrımcılık yapıyor, bayadır gelmedi gelecek gibi de durmuyor.
  • Kilit ekranı tasarımları hoşuma gitti. Denemek istedim ama nicelock çalışmıyor gibi.

Good Lock 2020 Android 10 Q, 9 Pie Uygulamalar, İpuçları, Anlatımlar, Linkler, 2018 Oreo (09.04.20)
    Telefon A30. Neyi yanlış yaptım acaba ? Bekledim birkaç dakika ama düzelecek gibi durmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Good Lock yükleyiniz, NiceLock şahsa ait Samsung'u bağlamıyor çalışma garantisi de yok.

İlk sayfada çalışan GL var dikkatli bakınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 15 Temmuz 2019; 0:23:1 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Birkaç sayfa önceki bir arkadaşın mesajında farklı bir nicelock gördüm onu yükledim. Sorunsuz çalışıyor şimdilik. Good lock için vpn gerekiyor sanırım. Uğraşmadım.

• good lock 2019 telefonumda kurulu ancak açmaya çalıştığımda bulunduğunuz ülkede geçerli değil uyarısı geliyor..
  • bu konu güncellenmiyor sanırım, oysaki goodlock app'e iki güncelleme geldi hala v46.

• Uygulamalar güncelleniyor fakat GL'ye gelen güncelleme bizi pek ilgilendiremiyor bölge kilidi var çünkü anca birisinin bunu modlaması lazım o da zor iş, bununla sürekli uğraşan biri olması lazım.

Yarın bakacağım app listesine.
  • Task changer türkçe yapabilen varmı? Sadece "close all" bölümünü türkçe yapsam bile yeterli aslında. Good Lock 2020 Android 10 Q, 9 Pie Uygulamalar, İpuçları, Anlatımlar, Linkler, 2018 Oreo (09.04.20)

• Mrb lockstar ve taskchanger ı yükledim fakar edge nin uyg gibi kısayol ana ekrana gelmedi ve uygulamaları bu yüzden kullanamıyorm yardmcı olır msnz

• Emy1818 E kullanıcısına yanıt
    Good Lock'u bu yüzden yüklemeniz gerekiyor.
  • Konuyu hortlatiyorum ama bu multi windowun orijinal çoklu pencereden farkını anlayamadım. Yani zaten biz multi windowu kullanıyoruz bir yandan video seyrederken diğer yandan whatsapp da mesaj yazabiliyorum

• Kullanan arkadaşlar, sarja etkisi nedir bu uygulamaların?
  • IraArel kullanıcısına yanıt
    Olumsuz bir etkisi yok hocam. Icin rahat olsun

• Merhaba nice shot un en son surumunu yukledim ama ekran kaydi yapmiyor..uygulamanin eski surumlerini inidrip kurmak istedim hata veriyor.. moduller icinden sadecd nice shot u kaldirip tekrar kurmak istiyorum ama nasil kaldiracagimi bulamadim.. bilen varsa yardimci olabilir mi? Tel s8

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Good Lock 2020 Android 10 Q, 9 Pie Uygulamalar, İpuçları, Anlatımlar, Linkler, 2018 Oreo (09.04.20) nice lock uygulamasında görünen nice shot a basılı tut uygulama bilgilerine basıp oradan kaldır o şekilde kuruluyor seninle aynı şeyi yaşadım bir önceki sürüme dönerek çözdüm işi

• tkbey kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam.duzelttim sayenizde

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.