Şimdi Ara

04/06 MAKYAJLI KASA İLE İLGİLİ HERŞEY BURADA (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.173
Cevap
9
Favori
134.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm FENERBASSE ZAMİASINI tebrik ediyorum. Ah bi de kalenize atmayıp 2-0 alsaydınız... 3 gol atıp 2-1 kazanmak da mesele yani...

• o gol ateşledi bizi yoksa yenemeyecektik
  • Arkadaşlar Selamlar,

Bende dün 2004 model bir civic aldım, araç garaj arabası 19000 de :)

işlermleri falan halledicez yarın .. ve akşam arabayı teslim almaya çalışcam.
    Aracın üzerinde ön kapıu içlerinde jvc nin component hoparlorleri ve arka yuvalardada pioneer hoparlrler var...

teyp olarak ise orjinal teybini alabildim satıcıdan.

Sorum şu .. orjinal teybinin ses kalitesi nasıl ? ... kasetçalar gerçi ama elimdeki başka bi cd çalar o konsolda kötü durur gibime geliyo.

Boşu boşuna tak cıkar yapmak istemiyorum.

bunun yanında basit bir baıma sokup filitrelerini, yağını ve bujilerini değiştiricem.
    Hangi marka ve özellikte yağ ve buji önerirsiniz ?

Aklıma geldikçe sorucam... artık burdayım :)
  • güle güle kullan, bence cd calar ister , teyp-kaset falan bitti artık, hatta cd nin bile ömrü doldu, artık hafıza kartları-MP3-MP4 vs gibi digital ses unsurları
  • teşekkürler,

Teyp olayına bakıcaz artık hele bi şu trafik işlemleri yarına yetişsin ve bende kaskoyu yaptırıp yarın akşama alabiliyim aracı ... :)

Bu arada benim bu süreç
    çok hızlı gelişti ondan arabanın detay özelliklerini bilmiyorum pek ...

anlık tüketim bilgisi, yol bilgisayarı gibi bişilervarmı benim LS modelinde ?
  • Maalesef, ES'te bile yok. Yeni kasada öyle bir özellik var, ama o da ortalama tüketimini göstermesiymiş. Üzerine HONDA YAKIT TÜKETİMİ konu başlığı altında tonla yazı yazılmış bir özelliktir.
  • Olsun ya .. hiç umrumda diil ...
    yeterki sağlam , sorunsuz olsun ...

bu arada aracın sizlerde kaç anahtarı var
  • Normalde 2. Biri uzaktan kumandası ile iki parça halinde, diğeri tek. Ama ben arabaya alarm taktırarak anahtardan kumandalı tek parça yaptırdım. Detaylı bilgi için yine benim açmış olduğum "Birkaç Soru" konu başlığı içine bakabilirsin.
  • tavsiye edilen oto alarmı ???

:D
  • Bendekinin markası şu an aklımda değil ve yine şu an mesaideyim. Yarına yazarım markayı. Ama önemli olan cam tüpün kumanda içine sorunsuz sığabilmesi ve orijinal anahtarın doğru kesilerek kumanda yuvasına tam oturtulabilmesi.
    Cam tüp: Immobilizer'e şifreyi gönderen parça.
  • Arkadaşlar, bizim kasanın radyo-teyp ve cd çalar kullanma kitabı mail yolu ile honda Türkiyeden geldi. İsteyen olursa gönderebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

Arkadaşlar, bizim kasanın radyo-teyp ve cd çalar kullanma kitabı mail yolu ile honda Türkiyeden geldi. İsteyen olursa gönderebilirim.

ben aliyim lütfen

aydin_toprak@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

Arkadaşlar, bizim kasanın radyo-teyp ve cd çalar kullanma kitabı mail yolu ile honda Türkiyeden geldi. İsteyen olursa gönderebilirim.

bu arada sende cd çalarmı var ?

varsa ses kalitesi nasıl ? ?? *
  • ES'lerde cd çalar olduğu için teyp afedersin eşşek kadar. LS donanımlarda teypin altıda ufak tefek eşyaları koyabilecek kadar bir dikdörtgen boşluk var. Ses kalitesi iyi, memnunum.
  • Alarm: POWER MAX'mış.
    (Teyp Klavuzunu da gönderdim)

quote:

Orjinalden alıntı: atoprak

tavsiye edilen oto alarmı ???

:D

• Teşekkürler.

Bu arada cuma günü ruhat işleri saat 7 de bittiginden bankalar kapanmıştı
    bende aracı alamadım ... hafta sonunun geçmesini bekliyom kös kös :)
  • merhabalar...
    2005 civic es.109000km de.otomatik.ekspertiz raporunda tüm testleri tam puanla geçti.sadece soldan bi darbe aldığını ama hiçbir şekilde aracın şasesini ve dengesini etkilemediğini söyledi..23000ytl ye ankarada aldım.sizce uygunmudur?bir de devir sırasındaki işlemleri nerden öğrenebilirim?kasko,sicil vs.yardımlarınızı bekliyorum.
    saygılarımla...
  • Hayırlı olsun, güle güle kullan,

Noter satışından sonra noter belgesini ve diğer ilgili belgeleri bir trafik takipçisine verip yeni ruhsatı çıkarttırabilirsin. Ya da kendin yapmak istersen trafik tescil şb.md.ne gidersin. Egsoz muayenesi yaptırman gerekli. Trafik sigortası yeniden yapılacak. Kasko istiyorsan önceki sahibinin yaptırdığı şirketle görüş istersen, indirim yapabilirler (tabi önceki sahibi yaptırmışsa).

quote:

Orjinalden alıntı: ademozlem

merhabalar...
    2005 civic es.109000km de.otomatik.ekspertiz raporunda tüm testleri tam puanla geçti.sadece soldan bi darbe aldığını ama hiçbir şekilde aracın şasesini ve dengesini etkilemediğini söyledi..23000ytl ye ankarada aldım.sizce uygunmudur?bir de devir sırasındaki işlemleri nerden öğrenebilirim?kasko,sicil vs.yardımlarınızı bekliyorum.
    saygılarımla...

• teşekkürler ababa2307

başıma sonradan sıkıntı açabilecek birşeyler çıkacak diye korkuyorum.ilk aracım malum.hayırlısı...efe hondadan aldım aracı.oradaki 2.el satış temsilcisi vekaletle herşeyin yapılabileceğini söyledi.vekaleti tanımadığım birine vermek ürkütüyor biraz.
  • Vekaleti sen birisine vermeyeceksin ki. Arabanın ruhsatında kayıtlı olan sahibi kim ise, o bu arabayı onun adına sana satmak için başkasına vekalet verecek. Belki de bahsettiğin satış temsilcisine verebilir. Sen sadece nüfus cüzdanınla işlem yaptıracaksın. Ama şunu da söyleyeyim: Vekaletle yapılan satışlarda noter 50YTL fazladan alıyor. Ben ödemiştim ordan biliyorum. Eğer mümkünse aracın sahibini notere getirtmeye bak.
    quote:

Orjinalden alıntı: ademozlem

teşekkürler ababa2307

başıma sonradan sıkıntı açabilecek birşeyler çıkacak diye korkuyorum.ilk aracım malum.hayırlısı...efe hondadan aldım aracı.oradaki 2.el satış temsilcisi vekaletle herşeyin yapılabileceğini söyledi.vekaleti tanımadığım birine vermek ürkütüyor biraz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.