Şimdi Ara

04/06 MAKYAJLI KASA İLE İLGİLİ HERŞEY BURADA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.173
Cevap
9
Favori
134.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ABABA2307

Olurdu da, sen ışıkta beklerken ve ola ki bagajında çok kıymetli bişeyler olsaydı ve hırsızın teki bahsetttiğin açma kolundan bagajı açıp onu çalsaydı.... sen emniyet kemeriyle boğuşurken???

Bagajında kıymetli bir şey varsa kitle ozaman sendeDaha önceki araçlarımızda bagaj anahtar ile kitlenince kol bagajı açmıyordu onun gibi bişey olabilirdi diye söylemiştim.Her gelen bagajı açıp içindekileri çalsın diye değil
  • Güzel kardeşim, benim arabanın bagaj kapağında basmalı/çekmeli vs.li bir açma mekanizması yok zaten. O yüzden de kilitlemeye hem gerek yok hem de mümkün değil. Kapağı kapatınca doğal olarak kilitlenmiş oluyor. Kızma lütfen
  • Sevgili suzitusi, ön sisleri taktırmadan önce onların yerleri de siyah plastiklerle kapalıydı ve o ızgara ile biraz uyumlu görünüyordu. Sisler takıldıktan sonra arabada siyah ve plastik tek parça orası kaldı. Nikelaj olsa belki motor kaputunun ön ucundaki bitiş parçası olan nikelaja da uyar diye düşünmüştüm. Sence o parça ile uyumlu durmaz mı?

Bir de çamurluk paçalıkları var ama onları kasa renginde boyatmaya değmez diye düşünüyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

Arkadaşlar, iki sis lambasının arasındaki siyah hava ızgarası kromnikel (nikelaj) olsa sizce nasıl durur?

Kelebek gibi durur
  • Ababa senin bagaj kapağı kaplamasını buradan araştırıyorum bulursam sana bilgi veririm , alıp kargoylada gönderebilirim (Bulursam tabi)
  • Çok teşekkür ederim caucass kardeşim.
  • o modellerin çok fazlaparçası var sanayide , inşallah bulurum, aslında o parça kalıpsızda kestirilebilir gibime geliyor
  • Çok zor aslında. Daha önce de yazdığım gibi başka ülkelerde üretilen modellerde varmış. Bizde üretilenlerin hiç birine (01/06 kasalara) takılmadı. ES lere sunroof takıp da yarım metrekare halı takmamak ne mantıksa?
  • burada serbest bölga yakınında gümrük araçlarının depolandığı bir alan var, yılda 2-3 kere satış yapıyorlar, ama her zaman gidip<araçları görebiliyorsun, orada bulabileceğimi sanıyorum, bekçiye bir kaç kuruş verdinmi istediğn parçayı veriyormuş
  • İnşallah yurtdışı imalatı olan ve bagaj kapağı iç döşemesi bulunan bir civic ve hatta iç döşemesi de bej rengi olanından bulursun kardeşim. (İhtimallere bak, çölde kutup ayısına denk gelmek gibi bişey oldu bu şimdi)
  • senin bagaj içi kaplama bej mi?
  • Abicim kaplama yok ki Olsa niye yırtıniim bu kadar Koltuklar, kapı içleri taban halısı, bagaj halısı bej. Ola ki bulursan ve o arabanın iç döşemesi de koyu gri filan olursa? Gerçi çok sorun olmaz, halıyı boyatırız rengine burada...
  • bagajı bej olanı hiç görmedim ve duymadım, senin bagaj içi yanlarıdamı çıplak, ben sadece bagaj kapagının içinde kaplama yok sanıyordum, yan duvarlarında olması lazım
  • Çıplak değil tabi ki. Taban ve yan halılar var. Onlar koltuk rengi olan bejin biraz daha koyu bir tonu. Sütlü nescafe renginde tam olarak (üçü bir arada olanlardan)...
  • bu gönderdiğin resimlerin ikiside anı gibi görünüyor
  • Değil, bordo araç eski kasa diğeri yeni.Gri araçta da yazılara baktın mı, altın rengi...
  • o yazılar bizim bejlerde nasıl durur acaba
    tr de varmıdır o renk
  • Yoktur, zannetmiyorum. Ön panjurdaki H logosunun altın kaplamalısının resmini de bulmuştum ama kaydetmedim. Bizde çalarlar nasıl olsa o yüzden getirtilmiyordur
  • altın kaplama değildir o heralde, bizimkiler gibi plastiktir
  • Yok yok, altın kaplama olduğu yazılıydı.

Bi de şu konu var: forum sayfalarını her açışta mesajlar baştan sona sıralanıyor. Teee aşşağı inmek bi mesele. Birilerine söylesek de sondan başa sıralasalar ya? Olma mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.