Şimdi Ara

04/06 MAKYAJLI KASA İLE İLGİLİ HERŞEY BURADA (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.173
Cevap
9
Favori
134.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2+2=4 bunu da çürüt hadi
    ticariden kastım kamyonetti bi yaz vw transporter T4 cityvanla girmiştim..
  • 2+2=3+1

Ne çürütmesi Allasen? Öyle bir niyetim yok. Ben "ticari" yazdığında taxi falan anlamıştım. Yanlış anlamışım.
  • Çemişkezek.. burası niresi?
  • Herkesin söylediği, kimsenin bilmediği bir yer. (Tunceli'nin ilçesi) Bir de harf hatası olmuş: kezek değil gezek olacaktı. Çemişgezek yani.

Haadi sen sütünü iç de yat bakalım artık. Ben sabaha kadar burdayım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

Herkesin söylediği, kimsenin bilmediği bir yer. (Tunceli'nin ilçesi) Bir de harf hatası olmuş: kezek değil gezek olacaktı. Çemişgezek yani.

Haadi sen sütünü iç de yat bakalım artık. Ben sabaha kadar burdayım.

ben ezik diğilim,tamam mı? 20 yıldır sütü de sade içmem
  • E, kurabiyelerini de ye o zaman. Ne yapalım? Nozbart'lısın demek? Süper...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

E, kurabiyelerini de ye o zaman. Ne yapalım? Nozbart'lısın demek? Süper...

kurabiyeyi neli yapmıştın acebee
  • Şekerli...
  • ellerine sağlık..
    hayırlı akşamlar..
    edit: shutdown..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rallier_61 -- 28 Eylül 2008; 2:46:10 >
  • İyi geceler, tatlı rüyalar. 80'i geçip kamyonu devirme sakın. Sabaha kadar burdayım ben...
  • dorse olmasın o.. VSC'm var devrilmez,lastikler de pirelli zatn
  • bizim civiclerin motoru EGR valfinden dolayı çok çabuk ısınıyor,bu da motorun ömrü açısından gayet iyi diye düşünüyorum..diğer araçlara göre çok çabuk ısınıyor motoru..havalar soğudu halen aynı..bu da hem yakıta hem de kalorifere olumlu etki ediyor..
  • Çabuk ısında bile hiç hararet yapmıyor Maşallah. Ağustosta Antalya sıcağında, günün en sıcak saatlerinde bile klima açık kullanımda ibre tam orta noktaya bile gelmedi hiç. Hep altında kaldı.
  • arkadaşlar bende civic 2005 es otomatik var.vitesin olduğu yerde akşam farları açıca lambası yanmıyor.yani d r n vs.sorun neden olabilir acaba.
  • ya ampülü patlamıştır ya da o ampüle bağlı sigorta atmıştır.
  • meleketteyim,1 depo benzini 500kmde dibe indirdim(600kmde yeniden fulledim 140ytl aldı,100kmde yaktığı 233 ykr oldu). toplam 1030km yolu 12 saatte geldik,ilk 500kmden sonra yoruldum dayı kullandı, 1,5depoya geldik..
    şu vw transporterları toplatsınlar piyasadan nedir bu yahu,adamın torpidosunu 180e kadar dikiz aynamda gördüm(130luk TDİ,2 kırmızılı,benzin ibresine bakıp yavaşlayınca gördüm) daha sonrası malum vw nefesi kesildi civic 200+ larda
  • Benimki uzunyolda 650 km'de benzin ikaz lambasını yakıyor.
  • iyiymiş
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.