Şimdi Ara

04/06 MAKYAJLI KASA İLE İLGİLİ HERŞEY BURADA (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.173
Cevap
9
Favori
134.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bağlanıyor ama orjinalinde yoksa arka sisle beraber yanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sordum linkte var. tatmin edici bi cevap vermedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serrix2

şu sis farından almak istiyorum. Montajı doğrudan direksiyondaki sis açma kapama koluna yapabiliyor muyuz? Yoksa ürünün kendi düğmesini mi monte etmek gerekli?

http://urun.n11.com/sis-fari/honda-civic-2004-2005-on-sis-fari-seti-beyaz-P93283013

Araban LS ise gösterge ışık ayar düğmesi ve elektrikli yan ayna ayar düğmesi arasındaki boşluğa sis düğmesini taktırıp; arka ve ön sislere ayrı ayrı kumanda edebilirsin. Ön-arka beraber yansın istiyorsan far koluna gelen kabloya bağlattırırsın.

Aaban ES ise, sunroof düğmesi sis düğmesi taktırmaya engel. Başka da uygun ve orijinal gibi duracağı yer yok. Keyfine kalmış yani.

• Arkadaşlar herkese iyi günler 2005 vtec aracım in aküsünü değiştirme zamanı geldi biraz araştırma yaptım bizim aracın aküsü 45 amper dar akü olarak söylediler bazılarına ters kutup oluyormuş. Birde mutlu akü aynı boyutlarda 55 amper akü çıkarmış civic için onu almayı düşünüyorum. Bu konuda sizin tavsiyeleriniz nedir siz hangi aküyu tercih ediyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_33

Arkadaşlar herkese iyi günler 2005 vtec aracım in aküsünü değiştirme zamanı geldi biraz araştırma yaptım bizim aracın aküsü 45 amper dar akü olarak söylediler bazılarına ters kutup oluyormuş. Birde mutlu akü aynı boyutlarda 55 amper akü çıkarmış civic için onu almayı düşünüyorum. Bu konuda sizin tavsiyeleriniz nedir siz hangi aküyu tercih ediyorsunuz

Bir ay kadar önce inci'nin 45a lılığını taktırdım eğer arabanızda ek tesisat yoksa bence yeterli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayıptır sorması kaça taktırdınız inci 45 lik aküyü? orjinali ters kutup 45 A ekstra tesisat ıvır zıvır yoksa çok rahat yeter
  • 45 ilk varta yada mutlu almayı düşünüyorum bende, birde çevremde hep çelik akü var İnternet ten sipariş versek kendimiz takabilir miyiz sıkıntı çıkar mı arkadaslar

• quote:

45 ilk varta yada mutlu almayı düşünüyorum bende, birde çevremde hep çelik akü var İnternet ten sipariş versek kendimiz takabilir miyiz sıkıntı çıkar mı arkadaslar

Bazıları değil, bu kasanın tamamı ters kutup başlıdır. Gittiğim serviste ara sıra düz kutup başlı ve geniş akü takılmış araçlar da görüyorum. Mühendislerin bir bildikleri vardı ki böyle tasarlamışlar ama Türklerle başa çıkılmaz. BMW'ye özenip bagaja taktıranı da görürüm gibi geliyor
  • quote:

degismis olmasi
    lazom 100.000 den sonra aldim @honda61

100 binde bir degisir bu kayislar triger seti ile birlikte.

Muhakkak arastirin eger 100 binde triger degismemis ise cok ama cok buyuk hasarlar olusabilir aracinizda. Bu sesde degismis bir kayisdan kolay kolay gelmez.

• kimse yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Günaydın
  • ABABA2307 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.