Şimdi Ara

04.01.2016 PSN Bağlantı Problemi Ana Konu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
1
Favori
10.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birşey vereceklermiş bugünkü sabrımizdan dolayı muhtemelen ps Plus uzatma olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richie Rich

Birşey vereceklermiş bugünkü sabrımizdan dolayı muhtemelen ps Plus uzatma olacaktır.

Kendilerimi yazmışlar hocam?

• kredi kartlarını patlatmış olmasınlar yine? neyse zaten ben hep 50 liralık alıyorum beni etkilemiyor
    resmi bir açıklama geldi mi şu yüzden oldu, bu yüzden bu kadar uzun sürdü vs. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: Richie Rich

Birşey vereceklermiş bugünkü sabrımizdan dolayı muhtemelen ps Plus uzatma olacaktır.

Kendilerimi yazmışlar hocam?

Evet

https://twitter.com/PlayStation/status/684230168471142400

• EyAllah hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: dynamic09

İyiki zamanında ps4 almak gibi bir hata yapmamışım. Sürekli online oyun oynayan biri olarak çok pişman olurdum. Neyse ki Xbox One var kafa rahat. Allah sabır versin size beyler.

Hala burda ne isin var diye sorarlar adama.

• Oyun oynamadan birgün duramicak kadar sabirsiz insanlar görüyorum . Görende devamli sistemde bakim oluyor sanar oynarken kimse birşey demiyor ama ulkemizdeki internet altyapisi psn altyapisindan daha beter internet gitse bu kadar kötülemessiniz tam tersi kullanmaya devam ederseniz . sanirim bu yorumları atan arkadaşlar daha genc oynamadan yerinde duramiyorlar hemen panik madem sikayetcisiniz burda laf gevelemek yerine makinayi kullanmaz satarsin bu kadar basit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 5 Ocak 2016; 8:05:54 >
  • günaydın.
    dostum şu kadar sölim br aydır ilk defa müsait oldum dün koca gece avucumu yaladım durdum

• Psn aktif suanda sorun yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • celgokhan kullanıcısına yanıt
    O işe biz sans diyelim hocam :) bendede elektrik gitmisti herseyi hazirladim tam baslicam hop elektrik yok :)

• İkisinide kullanmıyorum ama bu işin altında bir xbox var gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: gassal89

Oyun oynamadan birgün duramicak kadar sabirsiz insanlar görüyorum . Görende devamli sistemde bakim oluyor sanar oynarken kimse birşey demiyor ama ulkemizdeki internet altyapisi psn altyapisindan daha beter internet gitse bu kadar kötülemessiniz tam tersi kullanmaya devam ederseniz . sanirim bu yorumları atan arkadaşlar daha genc oynamadan yerinde duramiyorlar hemen panik madem sikayetcisiniz burda laf gevelemek yerine makinayi kullanmaz satarsin bu kadar basit

+1
  • Konunun nasıl ps vs xbox a döndüğünü açıklıyorum

Ps kullanıcısı olaya sinirlenip "ulan bunu alcagıma keşke xbox alsaydım çökmüyor o bu kadar" diyor. Bunu gören başka bir ps kullanıcısı yenik düşüyor ve "git al o çöpü" diyor. Pusuda ki xbox kullanıcısı hemen ortaya çıkıp "lan sen kime çöp diyorsun" diyor ve ortalık karışıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: gassal89

Oyun oynamadan birgün duramicak kadar sabirsiz insanlar görüyorum . Görende devamli sistemde bakim oluyor sanar oynarken kimse birşey demiyor ama ulkemizdeki internet altyapisi psn altyapisindan daha beter internet gitse bu kadar kötülemessiniz tam tersi kullanmaya devam ederseniz . sanirim bu yorumları atan arkadaşlar daha genc oynamadan yerinde duramiyorlar hemen panik madem sikayetcisiniz burda laf gevelemek yerine makinayi kullanmaz satarsin bu kadar basit

İnsanlar kafayımı yemiş diye düşünüyorum bazen. Millet oyun manyağı asosyal olmuş çıkmış. Olgun işinde gücünde insanlar değil gerçi burda yazanlar genelde çoluk çocuk bide salakça xbox felan kullananlar gelir sidik yarıştırır. Tam bi komedi akşamdan beri gülüyorum işe geldim bakıp hala gülüyorum. Gerçekten kafayı yemişiz :)

• Biz her sene bu sıkıntıyımı yaşayacağız lanet olsun böyle işe

• Bir aksam baglanti gitti diye xbox alicam ben yeaa demekte nasil bir cocukluktur anlamiyorum hakikaten..

• Bu yasanan sıkıntı elbette hoş karsilanmaz fakat forumda ne kadar gereksiz insan varmış bunu anlamış olduk. Yok iyi ki laptop almisim yok xboxa gececegim geç kardesim tutan mi var seni pusuda mi bekletiyosun mesajlari atmak icin anlamadim ki

• FiFAMaster10 kullanıcısına yanıt
    Dostum senin amacın nedir tam olarak ? Sen PC cisin konsollarla aran yok gelip ps konusuna yorum atıp ortalığı karıştırmaya başlıyorsun.Canın trollemek istiyorsa git başka konulara dadan.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.