Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.191
Cevap
230
Favori
1.037.949
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim elimde 30 Mayıs’ta satılan 5600xt pulselerden bulunmakta hocam ürün kodu 202sa ve alttaki ısı boruları ile tamamen aynı. Eğer yeni gelenler üstteki resimdeki gibiyse büyük ihtimalle ellerinde fazladan 5700xt soğutması vardı onları değerlendirdiler ve bitince eski soğutmaya geri döndüler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • relling R kullanıcısına yanıt
    Sizdeki 202sa 5700 soğutmalımı 5700xt soğutmalımı anlamadım tam.
  • Şimdi hangi Sapphire 5600XT alınmalı? 202SA kodlu iyi olan değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5e411-202sa kodlu olan sapphire pulse rx 5700 xt soğutmasına sahip üstte 2 ısı borusu olacak. Tek olanlar rx 5700 soğutmalı olan standart modeller.
  • 0rka kullanıcısına yanıt
    O da 202FA denilen model mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 202fa olan için yukarıda arkadaş foto atmıştı. Üstte 2 adet ısı borusu yok standart soğutmalı yani rx 5700 deki gibi
    Geçenki indirimde tek borulu olan görseli vardı almadım. Doğru mu yaptım acaba? Belki çift borulu olanı gönderirlerdi ama riske girmek istemedim.

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    juve nickli arkadaşın attığı fotoya cevaben yazmış hocam 2. resimdeki rx 5700 xt soğutmalı 202sa olan modeller.
  • Hocam resim standart. Part no öğrenebilme imkanınız varsa ona göre alın yoksa şansa kalmış.
    Valla açıkçası bunlara güvenmiyorum. Hepsiburada'ya sordum onlardan cevap bekliyorum.

• n11 de nacar bilişimdi galiba 5e411-202sa kodlu modelleri satıyordu. fiyat 2400 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Ben incehesabın önceki sapphire pulse rx 5600 xt modelleri 5e411-202sa kodlu oldğu için şipariş verdim ama kargo dağıtımda şuan 202sa göndermemişler ise muhtemelen 202fa gelicek bana da
    Bu sefer de geri gönder, iade vs onlarla uğraş dur. Ben 50-100 fazla verir başka yerden kesin olana bakarım artık.

• Bana 30 unda gönderilmiş muhtemelen Fa olan model gelicek napıcam bilmiyorum önceki xfx thic 3 kullanılmıştı iade etmiştim daha bir ekran kartı alıp kullanamadım inceden habire iade iade rekoru kırıcam yakında :)
  • Bana 202fa geldi iade ettim. Bakalım kargoyu teslim aldıklarında para iadesi uzamaz inşallah
  • İade etmenize gerek yok hocam. Tek fark soğutucu bloğu 202fa olanlar biraz daha sıcak çalışır sadece. Ayrıca 2150tlye tekrar sapphire pulse bulmanızda baya zor incehesap harici en az 2300e sattılar diye hatırlıyorum. Ordan aldığınızda da 202fa kodlu gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım mağazalar 202SA stokları tükendikten sonra 202FA yollamaya başlayacaklar. Mart ayından itibaren üretilen güncel modelin 202FA olduğu yönünde bir cevap geldi Sapphire Destek'ten.
  • incehesaptan 202sa modeli alıp , aldığı fiyattan bırakabilecek durumda olan varsa özel mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadlover -- 2 Temmuz 2020; 18:42:49 >
  • sadlover kullanıcısına yanıt
    27 sinde kargoya verildi gelse modelini öğrencezde hala yolda

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 2 Temmuz 2020; 21:0:35 >
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Hocam bu aras kurye çok illet bişiy. Bence daha çok beklersiniz. Dağıtımda görünüyor. Yetişmedi denip şubeye geri dönüyor.
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.