Şimdi Ara

03/05/2011 Salı Haftalık Bakım Duyurusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
0
Favori
15.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kaçta açılacak eve geldim saat 6,38 gelen giden yok daha.
  • Maya 3 -2 öne gecti [;)
  • arakdaşlar saçma saçma düşünüyorsunuz.G,irşim biraz yanlış olabilir ama bizler 8,2Mb lik botu 2-3 saat bekliyorsunuz ona birşey demiyorsunuz admlar uğraşıyor sizler saolsun o kadar zamandır açıl açıl adamlar zaten para kazanmaya çalışıyor...Sizden daha çok açmak istiyorlar...
  • heh geldi mi 2h daha :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReD_CLIFF

Maya 3 -2 öne gecti [;)

Maç Heyecanla devam ediyor beraberlikmi olacak acaba?
  • Rev6 da 12D v_307 nin linki var.
  • This is a 12h00 server inspection
    Time left before server open: 0h18m18s
    [This is an estimate]

5. 18 dk oLmasına Ragmen Yine Bir Ümit BeqLicez Artıık ne yapaLım
  • O BOTU NEDEN bekliyoruz adamlar botu kurmak için yeni gelen updateteki dosyaları inceleyip ekliyorlar bunlar direk var olan bir dosyayı başka serverlardan alıp hazırlayıp üzerine kurucaklar ve olay bu kadar basit ama neden uzatıyorlar bi gerekçeleri vardır tamam kabul ediyorum.
    yalnız bu gerekçeyi sitede açıklasa fena olmaz yani ne oluyor ne bitiyor bilmiyoruz
  • evet girişin yanlış olmuş aynı şey bot içinde gecerli bizim için.botun telafisi var gelene kadar pwp yapmak
  • bugün 12D itemler gelecek diye duydum inşallah doğru değildir
  • AdamLar Keyf İçin o Kadar beqLemiyoLar KendiLeride Yapıp işin içinden çIkmak isterLer ama demekki bi sorun war Fakat bu sorunu weya her neyse neden BizLe payLaşmıyoLar onu çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekizzz

AdamLar Keyf İçin o Kadar beqLemiyoLar KendiLeride Yapıp işin içinden çIkmak isterLer ama demekki bi sorun war Fakat bu sorunu weya her neyse neden BizLe payLaşmıyoLar onu çözemedim

Adamlar keyif için o kadar beklemiyorlar kendileri de yapıp işin içinden çıkmak isterler ama demek ki bir sorun var. Fakat bu sorunu veya her neyse neden bizle paylaşmıyorlar onu çözemedim.

Bunu böyle yazsan olmaz mıydı yahu
  • Başlasın ya hadi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hılmı

arakdaşlar saçma saçma düşünüyorsunuz.G,irşim biraz yanlış olabilir ama bizler 8,2Mb lik botu 2-3 saat bekliyorsunuz ona birşey demiyorsunuz admlar uğraşıyor sizler saolsun o kadar zamandır açıl açıl adamlar zaten para kazanmaya çalışıyor...Sizden daha çok açmak istiyorlar...

yedek server diye bir sey var ve bu yedek serverde joymaxda da var ne yapacaklarsa o serverde yapsınlar uygulasınlar ok deyincede yayınlasınlar bence bu keyfii bekletme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antlaşma

Başlasın ya hadi..

Sakin ol genç, hepimiz bekliyoz açılmasını burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antlaşma

Başlasın ya hadi..

tutmayın küçük enişteyi
  • Phoneix'ten kim var forumda? TG' yi bi zahmet bana bırakın
  • Rev6 ya yeniden link geldi cıkan suratın ifadesine bi bakın herşeyi özetliyor
  • Bu ne arkadaş ya. Açılma saati yok:) Rev6 ya da link koymuşlar D12 diyor anlamadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReD_CLIFF

Rev6 ya yeniden link geldi cıkan suratın ifadesine bi bakın herşeyi özetliyor

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.