Şimdi Ara

03/05/2011 Salı Haftalık Bakım Duyurusu (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
0
Favori
15.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş

oyunda problemle karşılaşan oldumu , bot vs bende sorunsuz charlarımda da bir problem yok ama serverda birkaç kişi hacklendiğini sölüyor bu gibi olaylarla karşılaşan varmı bilgisi olan varsa paylaşabilirmi ?
  • İnsanlık ölmüş be
  • Arkadaşlar oyun açılıyor fakat giriş yapamıyorum bir türlü acc ile alakası yok sadece kullanıcı onay talebi yazısı çıkıyor ve öyle kalıyor serverlar boş olmasına rağmen.Bilen var mı?
  • http://forum.donanimhaber.com/m_48777127/mpage_1/f_/key_//tm.htm#48779862

bu konuya gelin.

swlere giriş kapalı su anda oyunda olanlar oynuyor fakat yeniden girilmiyor swlere. sadece sende bende değil herkeste var bu olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuB

Arkadaşlar oyun açılıyor fakat giriş yapamıyorum bir türlü acc ile alakası yok sadece kullanıcı onay talebi yazısı çıkıyor ve öyle kalıyor serverlar boş olmasına rağmen.Bilen var mı?

Herkeste var aynı problem oyunda sorunlar var onları düzeltiyor olabilirler bi 17 saat bakım gelmesinde yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuB

Arkadaşlar oyun açılıyor fakat giriş yapamıyorum bir türlü acc ile alakası yok sadece kullanıcı onay talebi yazısı çıkıyor ve öyle kalıyor serverlar boş olmasına rağmen.Bilen var mı?

bende de aynı sorun var neden girmiyo çözemedim bi türlü..
  • yeter be bıktım gayrı...
  • oyunda olan varmı yada giren..??
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagoz_06_06

oyunda olan varmı yada giren..??

hocam anlamamakta ısrar ediyorsun.

oyuna girilmiyor, hiç kimse girmiyor. sabah oyuna girenler su anda oyunda dc yiyenler gene giremiyor.

neden girilmiyor. id ve gizli soru biliniyorsa charın şifresi değişiyor. oyuna girince charın itemleri vs leri alınmasın veya çalınmasın diye servera girişler engellendi.

hatta sronun global sitesi bile çok yavaş, aşırı yüklenme var siteye şu anda.

*charı satın aldıysan sronun global sitesine gir, şifrenin değişip değişmediğine bak
  • Allah'ım lütfen açılsın artık şu oyun!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

quote:

oyuna girilmiyor, hiç kimse girmiyor. sabah oyuna girenler su anda oyunda dc yiyenler gene giremiyor.

neden girilmiyor. id ve gizli soru biliniyorsa charın şifresi değişiyor. oyuna girince charın itemleri vs leri alınmasın veya çalınmasın diye servera girişler engellendi.

*charı satın aldıysan sronun global sitesine gir, şifrenin değişip değişmediğine bak

öle desene nerden bilim ben saol.. :)

satın lamdım kendim asktım ne satın alcam satın alanlar düşünsün :)

• 73 olcaktım ya pf... dc olduk bida giremedik bu nasıl iştir.. ne zman alırlar acaba.. şifre yazıyoz ok diyoz orda kalıyo girmiyo..
  • Şuan girebiliyor muyuz ? +Yeni eventi anlayan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

Şuan girebiliyor muyuz ? +Yeni eventi anlayan var mı ?

hayır girilmiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

quote:

öle desene nerden bilim ben saol.. :)

satın lamdım kendim asktım ne satın alcam satın alanlar düşünsün :)

önemli değil. biraz sert kaçmış açıklama
    ama sabahtan beri sadece sen değil 20 kişi aynı şeyi deyince insan deliriyor.

uluç kardeşim girilmiyor oyuna hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrDattebay0

Mübarek Forumdada Herkez Edebiyatçı Çıktı

Barış sana hiç yakış tıramadım.
    Ben İsmet
  • BeyLe Gire BiLen oLursa Haber etsiN.
  • BeyLer Oyuna GirebiLen oLursa Haber etsiN
  • oyuna girdim arkdaslar
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.