Şimdi Ara

01 - 2012 FORMULA 1 QANTAS AUSTRALIAN GRAND PRIX (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
6.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    lotus renault iyi
    bu demek kimi'nin aracı çok kötü değil
    bu sezon süper geçecek sannırım
    kardeş Azerbaycan İdman Tv'ye de teşekkür ederiz

• 1-hamilton
    2-button
    3-rosberg
    4-grosjean
    5-schumi
    6-vettel
    7-webber
    8-raikkonen
    9-alonso
    10-maldonado

eht hamilton

iyd petrov
  • alo,rai ve massa'nın tırmanışları güzel olacak kaza riski yüksek yarış haliyle adrenalin bizi bekliyor
  • Forum F1 yarışı için değerlendirilmesin benim görüşüm.

1. Button
    2. Hamilton
    3. Vettel olacağı şeklinde. Mercedes, Lotus pilotları ve Alonso diğer puanları alırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ncore

alo,rai ve massa'nın tırmanışları güzel olacak kaza riski yüksek yarış haliyle adrenalin bizi bekliyor

Kimi sorun yaşamassa iyi tırmanır da bilhassa Massa'dan ve Alonso'dan çok emin değilim.
  • Bruno ne yaptı ?
  • 1.Hamilton
    2.Button
    3.Schumacher
    4.Rosberg
    5.Vettel
    6.Grosjean
    7.Webber
    8.Alonso
    9.Hulkenberg
    10.Raikkonen

EHT: Rosberg
    IYD: Vitaly Petrov
  • 1.button
    2.hamilton
    3.schumacher
    4.vettel
    5.rosberg
    6.grosjean
    7.alonso
    8.raıkkonen
    9.webber
    10.massa

eht : raikkonen
    iyd : petrov

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oblomòv -- 17 Mart 2012; 13:56:08 >
  • 1.Hamilton
    2.Button
    3.Schumacher
    4.Vettel
    5.Rosberg
    6.Webber
    7.Grosjean
    8.Alonso
    9.Ricciardo
    10.Kobayashi

EHT: Hamilton
    IYD: Karthikeyan
  • 1. Button
    2. Vettel
    3. Hamilton
    4. Webber
    5. Alonso
    6. Kobayashi
    7. Raikkonen
    8. Perez
    9. Ricciardo
    10. Hulkenberg

İYD: Petrov

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cantan -- 18 Mart 2012; 17:26:19 >
  • 1.Hamilton
    2.Button
    3.Schumacher
    4.Vettel
    5.Webber
    6.Rosberg
    7.Alanso
    8.Grosjean
    9.Ricciardo
    10.Kobayashi

EHT: Rosberg
    IYD: Petrov

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysndnz -- 17 Mart 2012; 14:31:43 >
  • Hamilton
    Button
    weber
    raikkonen
  • sonunda schumi geri döndü. reyisi kürsüde görmek çok zevkli olucak.
  • serhan acar ustanın yorumları olmadan sıralama turlarına bakarak yarış için çok iyi bir çıkarımda bulunamıyoruz ama, ben mercedes'lerin gerek tek turda lastikleri daha iyi ısıtması gerekse drs'yi etkin kullanması nedeniyle yarış temposunda red bull'ların önünde olduğunu düşünmüyorum.. üstelik bu sene lastik aşınmasının daha fazla olabileceğini okudum.. mercedes'leri diğerlerinden fazla pit yaparken görebiliriz..

mclaren gerçekten ilk yarış için çok güçlü göründü.. umarım yarın sezona duble ile başlarız..

red bull'lar geçen 2 seneki kadar dominant olmasa da bence yarın podyum yapacaktır.. sezonun daha ilk yarışı, öyle hemen rehavete kapılmamak lazım..

ferrari'nin potansiyeli henüz tam görmedik alonso'nun spini yüzünden.. massa'yı saymıyorum.. yarış temposunda mutlaka daha iyi olacaklardır..

lotus'lar geçen seneki gibi sezona çok iyi giriyor.. kimi umarım geçmiş senelerdekine benzer bir yükselişle bize nostalji yaşatır..

str'ler de orta sıralar için güçlü göründü.. maldonado ve hulkenberg de takım arkadaşlarına bakarak çok iyi iş yaptı..

hrt'ler yarın yarışta yok %107 barajı yüzünden.. caterham ve marussia'lar da yine son sıralarda.. hala değişen bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drexler22 -- 17 Mart 2012; 14:43:44 >

• 1. L. Hamilton
    2. J. Button
    3. S. Vettel
    4. M. Webber
    5. M. Schumacher
    6. R. Grosjean
    7. F. Alonso
    8. N. Rosberg
    9. K. Raikkonen
    10. N. Hulkenberg

EHT: L. Hamilton
    İYD: C. Pic
  • 1-hamilton
    2-webber
    3-button
    4-vettel
    5-rosberg
    6-grosjean
    7-alonso
    8-ricciardo
    9-hulkenberg
    10-raikkonen

eht hamilton

iyd vergne
  • Sabah uyuyakalmisim, actigimda ALO kum havuzundaydi ve Kimi Q2'de yoktu, noluyoruz dedim birden

Q3 sonunda ise VET'in 6., SCH'in 4., ve GRJ'in 3. Olmasi beni acayip heyecanlandirdi

Yayin olarak da, ilk olarak idman tv'ye baktim, resmen camur gibi Sonra hotbird'deki RTL'e gecince biraz olsun rahatladim
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

Sabah uyuyakalmisim, actigimda ALO kum havuzundaydi ve Kimi Q2'de yoktu, noluyoruz dedim birden

Q3 sonunda ise VET'in 6., SCH'in 4., ve GRJ'in 3. Olmasi beni acayip heyecanlandirdi

Yayin olarak da, ilk olarak idman tv'ye baktim, resmen camur gibi Sonra hotbird'deki RTL'e gecince biraz olsun rahatladim

şu rtl'nin tam frekansını verir misin hocam ? idman tv'ye razıyım ama yedekte bulunsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tylor

quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

Sabah uyuyakalmisim, actigimda ALO kum havuzundaydi ve Kimi Q2'de yoktu, noluyoruz dedim birden

şu rtl'nin tam frekansını verir misin hocam ? idman tv'ye razıyım ama yedekte bulunsun :)

11053 Mhz
    Symbol:27500
    Hor.
    Fec:5/6

Hem bitrate cok iyi hocam hem de 16:9 yayin yapiyor, LCD'den izleyenler icin buyuk sans. Ayrica DD ile 5.1 ses sagliyor

Suan Qua'nin tekrari var

• 1.Hamilton
    2.Button
    3.Vettel
    4.Schumacher
    5.Webber
    6.Rosberg
    7.Grosjean
    8.Alonso
    9.Raikkonen
    10.Kobayashi

IYD: Charles Pic
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.