Şimdi Ara

01 - 2012 FORMULA 1 QANTAS AUSTRALIAN GRAND PRIX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
6.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  01 - 2012 FORMULA 1 QANTAS AUSTRALIAN GRAND PRIX

Tur: 58
    Pist Uzunluğu: 5.303 km
    Yarış Uzunluğu: 307.574 km
    Yapilan Yarış Sayısı: 76
    İlk yarış: 1928
    Tur Rekoru: 1:24.125 - M Schumacher (2004)
    En Çok Kazanan Pilot : Lex Davison (4) / Michael Schumacher (4)
    En Çok Kazanan Takım : Mclaren (11)

16 Mart 2012, Cuma

1. antrenman 03:30

2. antrenman 07:30

17 Mart 2012, Cumartesi

3. antrenman 05:00

Sıralamalar 08:00

18 Mart 2012, Pazar

Yarış 08:00

açılış yarışının avustralya'da olmasından daha güzel bir seçenek olamaz sanırım, bünye alıştı tabi :) klasik avustralya ile başlayıp brezilya ile biten bir sezon daha ve konumuz şimdiden hayırlı olsun.

avustralya deyince aklıma bu yarış geliyor nedense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylor -- 16 Mart 2012; 15:17:33 >

• yarış ne zamanki?Formula1 siz olmuyor malesef.Umarım yeni sezonda Redbulla biraz kafa tutabilirler.Kimi nin performansını merakla bekliyorum.
  • Sonunda bir pilotu destekleyebileceğim yıllar geri döndü. Raikkonen ve Lotus takımını desteklemem dışında, Di Resta'dan da bu sene patlama bekliyorum.

Yarışa daha 1.5 ay var yalnız, başlık için biraz erken olmuş sanki.

• kulaklarımızın pası silinsin biraz, çok özledik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drexler22 -- 28 Ocak 2012; 19:54:41 >
  • @drexler

bu sanki daha iyi gibi yaa. Hatta 10 numara mı desek ne

• ben güncel olduğu için koydum üstad :) yoksa o video daha iyi tabi.. elaman aynı kişi zaten
  • şaka bir tarafa adam mükemmel tempo tutuyor.
    aynı anda vites değiştiriyor yahu
  • 2 haftadan az bir süre kaldı, konuyu yukarı çekmenin zamanı geldi sanırım :)
  • Burundaki yeni tümseklere alışamadım ben, araçlar estetik olarak berbat bir hal aldı

• Evet ya.Arabaları aerodinamik yapıcaz yol tutuşunu iyi yapıcaz diye araçların şokunu çıkardılar.

Yaw azcık estetik yapsalar ölürler mi?
  • Ferrari teknik patronu Pat Fry sezonun açılış yarışı olan Avustralya GP.de podyum şansları olmadığını ifade etti. Aracın performans seviyesinin henüz yeterli olmadığı ifade eden Fry, Maranello.da daha çok çalışmaları gerektiğini söyledi.

Alıntı :www.formula1.com
    Özet Çeviri : Yavuz Bahçekapılı :)

Malesef Ferrari adına üzücü bir gelişme. Gerçi Barcelona genel test sonuçlarına bakarsak şu an en hızlı takımın Lotus olduğunu söyleyebiliriz ancak hangi takımın hangi seviyede test yaptığını bilmemiz mümkün değil. Her ne olursa olsun ben bu yıl Red Bull, Mclaren, Mercedes, Ferrari ve Lotus.un hatta Force India.nın iyi seviyede olduklarını düşünüyorum. Buz adam Kimi.nin döndüğüne ne kadar sevinsem de ben halen bir Mclaren taraftarıyım. :)

• Haftaya başlıyor heyecan son noktada haydi güzel çekişmeli bol ataklı bir yıl olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penryn

Haftaya başlıyor heyecan son noktada haydi güzel çekişmeli bol ataklı bir yıl olsun.

heyecan dorukta fakat hala hangi kanal yarışı yayınlayacak belli degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: loko

quote:

Haftaya başlıyor heyecan son noktada haydi güzel çekişmeli bol ataklı bir yıl olsun.

D smart

• quote:

quote:

quote:

D smart

birde bizim Ülkemizden niye Formula1 yarışları yapılmıyor diye yakınıyorduk.Alın size sebeb.Formula1i para kazanmak için alan zihniyet ten başka ne beklersiniz?Zaten seyirci azdı şimdi iyice azalacak.Sadece Fanatik Formula sever ne yapıp edip yarışları izlemeye çalışır.

Bu arada Tahmin yarışmasınıda ücretli yapalımda Formula1 e tam sekte vuralım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

D smart

birde bizim Ülkemizden niye Formula1 yarışları yapılmıyor diye yakınıyorduk.Alın size sebeb.Formula1i para kazanmak için alan zihniyet ten başka ne beklersiniz?Zaten seyirci azdı şimdi iyice azalacak.Sadece Fanatik Formula sever ne yapıp edip yarışları izlemeye çalışır.

Bu arada Tahmin yarışmasınıda ücretli yapalımda Formula1 e tam sekte vuralım.

Umarım bir çözüm bulunur şifresiz seyretmek için.

• her şeye rağmen güzel ve çekişmeli bir sezon olacağa benziyor.Yeni yarış ve aerodinamik kurallar da cabası.
  • ilk 2 antrenmandan yine hiçbir şey anlaşılmadı. pat fry redbull tüm gridden 0.5 saniye önde dedi, ki bu sezonun başlamadan bitmesi demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylor

ilk 2 antrenmandan yine hiçbir şey anlaşılmadı. pat fry redbull tüm gridden 0.5 saniye önde dedi, ki bu sezonun başlamadan bitmesi demek

bana da izlenimlerim redbulların yine hızlı olduğunu hissettirdi.

bakalım yarın ki sıralama turları herşeye ortaya çıkarır.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.