Şimdi Ara

01 2010 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRİX SAKHİR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
0
Favori
5.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tolqan

yeni sezonu büyük bir heyecanla bekliyorum.tek eksik kimi

bırak allasen.adam kendı ıstemedı f1 ı.neyse seneye redbull da weber ın yerıne gelır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanctus Diavolos

bi de sezon başındaki difüzör mevzusu var,bunuda unutmamak gerek.

ve o sezonun ilk yarışında Vettel 2. iken son 3 tur 13.'e gerilemişti. onuda eklemek lazım. tüm bunlara rağmen Vettel yine hatırı sayılır bir iş çıkardı diyoruz.
  • güzel bi sezon daha olur umarım..

antrenmanları neden yayınlamazlar şu ülkede anlamıyorum. hem de sezon başında. bi trt spor açmak cok mu zor, bin tane trt kanalı varken..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

güzel bi sezon daha olur umarım..

antrenmanları neden yayınlamazlar şu ülkede anlamıyorum. hem de sezon başında. bi trt spor açmak cok mu zor, bin tane trt kanalı varken..

f1 izleyici sayısı zaten az, antremanları izleyenlerin sayısı nekadar olabilir ki? adamlar da biraz haklı.

Sutil ilk antremanları lider tamamladı. Biraz süpriz oldu, diğer takım ayarlar üzerinde denemeler yaptı herhalde.
  • redbull'un beklediğim kadar hızlı olmaması beni şaşırttı açıkçası ama tabi henüz yorum yapmak için çok erken.

yinede mclaren'ın arka kanat sisteminin yasal olarak kabul görmesi horner beyefendiyi pek mutlu etmemişe benziyor :)

ferrari'ye gelirsek, gerçekten çok hızlılar ve gelişim süreci bu ivmede devam eder sezon içinde de türlü hatalar yapmazlarsa şampiyonluğun en güçlü 2-3 adayından biriler. Alonso'nun Massa'dan daha hızlı görünmeside dikakt çekici,bakalım 13'te ve yarın sıralamalarda ne olacak.

Sauber'in de foyası ortaya çıkmış gibi ama yorum için yarını bekleyelim. Gridin en çirkin araçlarından biri olsada force india'ya destek verenlerdenim, şahsen ön sıraları zorlamaları beni pek mutlu eder, bu günkü performanslarıda her halükarda harikaydı.

Kendi takımıma dönersem, şahsen ben gösterdiğimiz performanstan memnun kaldım. Hızlı dereceleri seansın başlarında attık ve pist henüz tam kıvamına gelmemişti diye düşünüyorum,yani biraz daha iyi olabilirdi. Button'ın Hamilton'la benzer dereceler elde etmesi beni mutlu etti, umarım tüm sezon böyle geçer. Tamam geçen sene az alay etmedik ama button'da bizim canımız ciğerimiz :)

geçen yılki kers'e benzer bir sisteme sahibiz,ancak bunu dikkate alırsak şimdilik çokta hızlı bir araca sahip olmadığımızı düşünüyorum, geliştirmelerle birlikte daha iyi bir konuma gelirsek bu yıl çok güçlü bir araca sahip olacağımız aşikar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ikista

quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

güzel bi sezon daha olur umarım..

f1 izleyici sayısı zaten az, antremanları izleyenlerin sayısı nekadar olabilir ki? adamlar da biraz haklı.

Sutil ilk antremanları lider tamamladı. Biraz süpriz oldu, diğer takım ayarlar üzerinde denemeler yaptı herhalde.

bence yarışların bile reytingleri çok kötüdür

sonuçta o saate bir kadın programı koysalar f1'den 20 kat fazla seyirci çeker

bu işi yapan reyting için yapmayacak, sadece prestiji var işte o da bizim ülkemizde ne denli etkili bilmiyorum

trt'yi özellikle kutluyorum bu atılımlarından dolayı

• Antremanların ilk bitti...

01 2010 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRİX SAKHİR
  • Jensooooon pravaaa

• http://f1.gpupdate.net/en/photolarge.php?photoID=147618&catID=1103-4456

mp4-25'te bir değişiklik var fark ettiniz mi ?
  • Şu Sutil'i beğenmiyorum diyemem.Harika bu çocuk.
  • Sutil süper.vettel modası geçecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the enemy

http://f1.gpupdate.net/en/photolarge.php?photoID=147618&catID=1103-4456

mp4-25'te bir değişiklik var fark ettiniz mi ?

macca yı bahreyn'de görmedim henüz. linke bakınca
    Macca'nın egzoz çıkılar değişmiş. geçen yıl ki F.Indian nın yanları gibi kavisli benzemiş ama farklı. var ya eğer Norbert Haug bunu Ferrari'de görse çiyak çiyak illegal diye ilan ederdi.arac burnunda ki delikte duruyor.pilot serinletiyormuş.arkada kırmızı ışığın yandığı yerden çıkıyor.inovatif imiş.

aha işte hile hurda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cantan -- 12 Mart 2010; 14:56:32 >

• 1. ve 2. seansların zıtlığına bakarmısın

değişmeyen tek şey sondaki 2 takım ,
  • 2.antremanlar sonucunda goruyoruzki Schumi bu yıl galibiyetler alabilecek bi araca sahip...
    ferrari mclaren belki yarıs stratejisi üzerinde testler yapmıs olabilirler ama
    rosberg ve schumi'nin 1 3 olması ii bi işaret...

1. Rosberg Mercedes 1:55.409 23

2. Hamilton McLaren-Mercedes 1:55.854 + 0.445 22

3. Schumacher Mercedes 1:55.903 + 0.494 23

4. Button McLaren-Mercedes 1:56.076 + 0.667 28

5. Vettel Red Bull-Renault 1:56.459 + 1.050 18

6. Hulkenberg Williams-Cosworth 1:56.501 + 1.092 26

7. Massa Ferrari 1:56.555 + 1.146 30

8. Petrov Renault 1:56.750 + 1.341 26

9. Alonso Ferrari 1:57.140 + 1.731 25

10. de la Rosa Sauber-Ferrari 1:57.255 + 1.846 24

11. Kobayashi Sauber-Ferrari 1:57.352 + 1.943 27

12. Sutil Force India-Mercedes 1:57.361 + 1.952 29

13. Barrichello Williams-Cosworth 1:57.452 + 2.043 21

14. Liuzzi Force India-Mercedes 1:57.833 + 2.424 29

15. Kubica Renault 1:58.155 + 2.746 29

16. Alguersuari Toro Rosso-Ferrari 1:59.799 + 4.390 31

17. Webber Red Bull-Renault 2:00.444 + 5.035 12

18. Kovalainen Lotus-Cosworth 2:00.873 + 5.464 23

19. Trulli Lotus-Cosworth 2:00.990 + 5.581 14

20. Glock Virgin-Cosworth 2:02.037 + 6.628 3

21. di Grassi Virgin-Cosworth 2:02.188 + 6.779 21

22. Senna HRT-Cosworth 2:06.968 + 11.559 17

23. Buemi Toro Rosso-Ferrari 1

24. Chandhok HRT-Cosworth

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [ReNoVaTiO] -- 12 Mart 2010; 15:17:35 >

• Antrenmanlarda şu ana kadar soru işaretlerini tam olarak gideremedi.Sanırım sıralama turları sonuçlanana kadar ve hatta yarış içindeki performansları görene kadar(araçlar lastiklere nasıl davranacak,depolar hafifledikçe araçların dengeleri nasıl olacak vs...)tam olarak kim nerede belli olmayacak.
  • ne kadar ilginç Mclaren'in düzeneği. pilotlar dizlerini mi kullanıyormuş yoksa ben mi yanlış anladım.

Ross Brawn'ın demecini okuyan oldu muresmen "eşek gibi kopyalayacağız başkay yolu yok" demiş. geçen sene o meşhur difüzöre izin verilmemiş olsaydı şu an Ross Brawn bu demecini veremeyecekti. eee Ross Bey burası F1,yaptıklarınızın o beleş şampiyonluğun yanınıza kar kalacağını mı sandınızgerçi takımı Mercedes'e satıp baya kar ettiniz bu işten.

yakın zamanda Alonso'dan bu tasarım ile ilgili fişek gibi demeçler bekliyorumözellikle Hamilton kazandıkça Alonso sinirlenecek ve demeçler vermeye başlayacak.

• ne derece ama.sankı yagmus yagmıs ta dereceler dusmus gıbı

cantan norbert haug un mclaren ıle bır bagı kalmadı artık.o mercedes garajında degılmı

ross brawn mclaren ın arka kanat ve ust havalandırma zımbırtısını kopyalayacaklarını soyluyor.enteresan.aynı hamleler muhtemelen ferrarı redbull danda gelecek.
    yanı hıle hurda yı kopyalıyacaklar

bu arada mercedes ıcın guzel bır antreman seansı olsa gerek ılk 4 mercedes.
    lakın bızde bıraz hayal kırıklıgı var.
  • Mercedesin yarın ki antreman derecelerini merakla bekliyorum.
    Rosberg ile Schumi arasında 2 seansta da 0,45 sn fark olması , antremanlara farklı ayarlarda çıktıklarının göstergesi de olabilir.
    Sıralama turları bazı şeylerin ışığını yakacak.
    heyecanla beklemedeyim
  • Schumi en hızlı turunda (yani en az benzinli ) trafiğe yakalanmış..
    Bu arada Mercedes yeni difizörü kullanıyor.
    Ferrari'de 2.seansta tamamen yarış ayarlarını denemiş.
    Mclaren istikrarlı görünüyor 2 seansta da sırıtmadılar.
    Gerçekten bu sene çok bilinmeyenli denklem kimin ne yapacağı belli değil..

Webber mclaren'i pek sevdi galiba bırakın 1-2 tur atayım der gibi :)
    Bu arada en arkadaki ismini çıkaramadığım F1 pilotunu da esefle kınıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 13 Mart 2010; 1:52:25 >

• webwr ın olayı ıyıymısherhalde yenı hava gırısını ıncelıyordur.

bu arada yenı pıst
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.