Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mooch0 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.185
Cevap
226
Favori
1.036.647
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim burdan millete yetişip almam imkansızdı site çöktüğü için alımı başardım şansıma
    kasa+team force ram bide psu aldım ürünler pek dişe dokunur değil ama hayırlısı olsun bakalım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrozenFlame

Kafasına Göre Mİ İptal Etmiş? Acayip Güldüm Hocam Kusura Bakmayın. bu Ülkede bir Kişi Bile işini Düzgün Yapmaz. Madem Gecenin bu Saatinde Arayabiliyor Önce Arayıp Teyid Edip Ondan Sonra iptal Etmesi Gerekirdi. Bende 2070 Almaya Uğraştım Alamadım Ama Sizinkisi Daha Kötüymüş.

Alıntıları Göster
    Bu güzeldi , çok güldüm

• Corsair Carbide Spec Delta kasayı kaptım bende bide eşşek amcanın kulaklığını iyi ettim galiba dimi?
  • Arkadaşlar işlemci soğutucu alınır mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rx 5700 e 5 adet stok eklenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jester61

Arkadaşlar işlemci soğutucu alınır mi ?
    Bence fiyatı sıcak değil.Piyasa fiyatı , RGB fanı olduğu için. Genel olarak bakarsam da stok soğutucudan buna geçmek yerine daha üst ürün almak daha mantıklı 100 lira filan daha ekleyip.
  • Arctic freezer 34 nasıl olur ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 27 inç 1080P hiçbir monitör alınmaz. 24 inç'e kadar 1080p, 27 inç'den itibaren 2K'dan şaşmayın.
  • Kampanyadaki ürünlerden

MSI GUNGNIR 100P kasada 20$ steam kodu hediyesi

MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI anakartta 30$ steam kodu hediyesi

B450M PRO-M2 V2 MONSTER HUNTER WORLD Steam oyunu hediyesi var

https://tr.msi.com/Promotion/full-steam-ahead-2019

aklınızda bulunsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem Konak -- 1 Kasım 2019; 21:7:11 >
  • Jester61 kullanıcısına yanıt
    232TL ye bulunuyor , olabilir ama kastettiğim bu değildi hocam. Scythe , Be Quiet! , olmadı Deep Cool , Zalman , TT
  • Arkadaşlar rampage mekanik klavye nasıl, alınır mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jester61 kullanıcısına yanıt
    Arctic Freezer 34 Esports kullanıyorum DUO modeli stokta olmadığı için almıştım 232TL bilişimport üzerinde satılmakta ekstra olarak 1 adet daha fan takabiliyorsunuz. R5 2600 İle birlikte kullanıyorum 40-40c sıcaklık mevcut eğer istersen fotoğraf atabilirim.
  • Hocam MSI GUNGNIR 100P kasayı aldım kodu incehesaptan mı talep ediyoruz, MSI'dan mı? Teşekkürler bu arada bilgi için.

Edit: Tamam aşağıda yazıyormuş sitede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alice03 -- 1 Kasım 2019; 21:17:51 >
  • Alice03 A kullanıcısına yanıt
    kampanya sitesinden basvuruyorsunhttps://tr.msi.com/Promotion/full-steam-ahead-2019
  • işlemci sogutucu yapan türk firma var mı?
    Yapsak satar mı acaba ya da bunlarla yarışabilir miyiz zor birşey değil gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

işlemci sogutucu yapan türk firma var mı?
    Yapsak satar mı acaba ya da bunlarla yarışabilir miyiz zor birşey değil gibi görünüyor.
    Valla zamanında kasa yapımı vs. girildi de pek alıcı bulamadı, rakiplerle yarışmak zor. Ayrıca argeye harcayacağımız para uçar, birde türk malı diye satamayız emin olun.
  • ARKADAŞLAR EKRAN KARTI ONU ALACAĞINIZA 3165TL ye ASUS RTX 2070 >> BUYURUN KONUhttps://forum.donanimhaber.com/asus-rog-strix-rtx2070-a8g-ekran-karti-3165tl-amazon-de--140616438
  • GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    Vallaha iyi olur bende Duo modelini almak istiyorumda sadece nanokatalogta var güvenemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.