Şimdi Ara

0 VW Passatmı 2.el BMW f30 mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
5.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes passata karşı ama trafikteki yeni passatları kim alıyor bizim caddede 10 tane yeni kasa var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

Merhaba, benzer bir arayış içerisindeyiz biz de. İstanbul'da oturuyorum ve dün Passat bakmaya gittik ancak sıfır olarak 2015 passat yok, yoldakiler de satılmış. Ağustostan önce de teslim edilemez şimdi sipariş versek. Eğer ki İstanbul'da oturuyorsanız bunu bilin. Biz daha çok aile arabası olarak baktığımız için hız-performans pek önemli değil daha çok yakıt ve konfor önemli. Şimdilik sıfır 2014 S60'a kaydık hemen teslim alınabileceği için liste fiyatından 10k daha ucuz. Tabi 2. el de bakıyoruz uygun fiyatlı bulursak alırız diye ama bakalım.

Superb i bekleyin hocam.
    Passattan yüzde10-15 ucuz olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trust06 T kullanıcısına yanıt
    WV'nin yanındaydı Skoda showroom da. Baktım ona da ancak çok uzun bir araç. Peder'in de ön yargısı olunca pass geçtik.

Teşekkürler öneri için.
  • hiç düşünme bile f30 al neye bindigini bilirsin spor araban olacak işte daha ne ıster kı bı ınsan.
  • Bmw 2. el almak zor iş. İyi anlayan ustaların olacak. Yoksa temizini de bulmazsan sana sadece sürüş keyfi kalır.

Passatta ise sıfır almak mantıklı gibi ama bekleyecek vaktin varmı?

Bana sanki cc daha yakın gelirdi 3.16 düşünüyor olsam. Karakterleride farklı tabiikide...
  • quote:

Orijinalden alıntı: juke sero

Bmw 2. el almak zor iş. İyi anlayan ustaların olacak. Yoksa temizini de bulmazsan sana sadece sürüş keyfi kalır.

Passatta ise sıfır almak mantıklı gibi ama bekleyecek vaktin varmı?

Bana sanki cc daha yakın gelirdi 3.16 düşünüyor olsam. Karakterleride farklı tabiikide...

cc nin içini hiç beğenmiyorum hocam..
  • sayfalarca yazarım ama sevmediğimden şunu söliim kısacası.. yorumlar %50-50 halaa kararsızım :))
  • 0 Passat.

• Araç alındımı, zor tercih)

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberBot

Araç alındımı, zor tercih)

hayır.. geri görüş ve katlanır ayna hariç istediğim özelliklerde bi passat 112-113bin gibi bi mebla çıkıyo.. 2. el bmw daha uygun kalıyo tabi bu fiyatlarda.. keza sunroof olmuyo.. ama 95-105 bintl arası boyasız 3.16i almak şuan cazip..
  • Hocam naaptınız aldınız mı ben de sizinle aynı durumdayım

• Konu hortmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 2 Ekim 2015; 19:06:32 >
  • Vw Passat Highline Tdi+Dsg şu an piyasada alinabilecek en mantıklı araç

• zaten ilk başta yanlışlık var passat, mondeo, avensis, mazda 6 aynı grubun aracıdır. 3 serisi, c serisi, s60 apayrı bir dünya birileri konfor birileri spor sürüş herkes kapısını açmadığı araçtan ne çok anlar olmuş bu forumda
  • Temiz bmw bulmak zordur. Canına okumuşlardır arabanın. Kaldı ki bmw servisleri çok pahalı.
    Yeni kasa passat alırım kafam rahat eder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PASSAT
  • Aynı koşullarda tabiki bmw . 2. el de ekonomik temizini zor bulursunuz.
  • Benzinli a4 alın. Kasa değiştirecek gayet ucuza alırsınız o yüzden. 2.0 TFSI quattro(4 çeker) alın 211 hp. Forumdan @Muss@ hocamda vardı bu araç :)
  • fena yürüyor ama iç-dış s line olsun.
  • Muss@ kullanıcısına yanıt
    Benim 2.0 TDI'a müşteri çıktı. Verebilirsem iyi paraya o adama satacam b9 u bekleyip 250hp lik 2.0 TFSI quattrı S-Line Full+Full düşünüyorum. Bakalım ne olcak. Seninki ne kadar yakıyordu km'de hocam ? benim TDI 30-32 kuruş civarı şehir içi. 28-30 civarı şehirler arası.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.