Şimdi Ara

0 uykuyla tyt ye girmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Stresten Uyuyamıyorum! Allahın belası msüye de 2 saatlik uykuyla girmiştim. Dayanamıyorum artık. Bu rezil sistemde emeği geçenlere hakkımı helal etmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sensin lan rezil

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ben de uyuyamadım. gözlerimi dinlendirdim sadece 0 uyku.

• bu yüzden saat 10da yatağa girdim 2 saat döndüm durdum bi baktım sabah olmuş

• Bu benim.Hatta o kadar uyuyamamıştım ki sabah saat 6 gibi mast. yaparak uykumu getirip 8 e kadar uyumuştum.Sonuc Türkçe 3y Sos 3y Fen 3y Mat 16 net idi. 88 falan gibilerinden bi net çıkmış olması lazım.
    Matematikten işlem hatası yapmıştım 2 3 tane.O hatalardan biri olmasa kendi memleketimdeydim.Şimdi kıbrısta tam bursluyum,eziyet cekiyorum.Herkese bol şans.

• bizim geocu demişti ki:

o adrenalinle değil uykusuzluğu, kamyon çarpsa onu bile hissetmezsin

yani içinizi ferah tutun 

• Koala gibi uyuyan bi benim herhalde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • en yüksek netimi 2 saatlik uykuyla girdiğim denemede yapmıştım problem yok devam

• Sıkıntı yok, uyku çok önemli değil. Başarılar

• SuparaFanı kullanıcısına yanıt

ben kafayı yastığa koyar koymaz uyumuşum

• benim de odamda sivrisinek vardı.Allah belasını versin

• uyku işinizi bölmez rahat olun. çok önemli olduğu bilincinde olduğunuz için zihniniz açık girersiniz. başarılar.

• Ben geçen sene msu tyt ayt hepsine 0 uyku girdim hiç fark etmedi normal netime göre sınav anı uyku gelmiyor zaten

• 6.30 da uyudum 8.30 da uyandım. 2 saatlik uykuyla girdim tytye. Bu sayede türkçe daha iyi geçti bile diyebilirim. Sorular üzerinde düşünmeden işaretledim direkt. 1 saatte bitirdim tr yi. Ama matematikten 6 boş yapmışım bu canımı sıktı. Fen ve sosyal de istediğimin altında geldi. Tr yi pek hatırlamıyorum. Ayt ise fen 35 net fizik full biyo 3 yanlış kimya 1 yanlis. Mat 22 soru hatırlayabildim hepsi dogru. 18 sorudan ne kadar doğrum çikar bilemiyorum. Msüden kötü yapmışım. Her türlü Hayırlısı. Büyük konuşmayayım ama bir daha çekemem bu çileyi.

• alverist A kullanıcısına yanıt

Gün içinde uyumadım cumartesi günü. Aytnin öncesi gece uyuyayım diye. İşe yaradı. 1.30 gibi uyudum yine 8.30 da kalktım. 6 saatlik uykuyla girdim aytye.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.