Şimdi Ara

0 km rio/egea mı 5 yaşında ceed mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

5 yaşında 80 bi km de ceed almak üzereyim, dizel manuel concept plus. Bulabildiğim en temiz araç bu. 3 aydır bakıyorum.

Öte yandan boş ama bomboş paket rio clio Efarlar şuan aynı oralarda 0 km olarak.

Hangisi daha mantıklı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Seçeneklerden sıfır rio yada 2. el ceed al, egea clio 208 c3 gibi araçlardan uzak dur

Fiat reno pejo, vw tarafından satın alınmadığı takdirde alınmaz, bu markalar 25. yüz yıla kadar 40.000 fırın ekmek yese yine adam olmaz anca obez olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçeniz dahilinde urban 1.4 egea gelir en dolu versiyon olarak. Boş ama bomboş değildir, 5 inç ekran, dijital klima, alaşım jant, hız sabitleme-sınırlama, 6 hava yastığı, kol dayama, dönüş özellikli sis farı, park sensörü, usb-aux-bluetooth-sesli kontrol gibi donanımları var.

Önce ihtiyaç ve taleplerinizi doğru belirleyin hangisi ağır basıyor, daha çok donanım-dizel motor gibi şeyler mi yoksa sıfır km temiz ve baş ağrıtmayacak araç mı ?

Lpg düşünürseniz çok müsrif bi araç almadığınız sürece dizelden az yakarsınız.
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Baş ağrıtmayacaksa donanım ve konforu ile ceed derim ama baş ağrıtır mı?

• cemagrba C kullanıcısına yanıt
    Aracın temiz bakılmış, kullanılmış olması önemli. Bu şekilde olursa sorun çıkma ihtimali az tabiki. Ama 2.elde ne olacağı ekstra bişey çıkarıp çıkarmayacağı tam olarak kestirilemez.
  • Kardeş burası türkiye :) sen sen ol sifir otomobili hicbir ikinci ele hangi sebeple olursa olsun tercih etme.

• bobbylone B kullanıcısına yanıt
    Neden ki? Anlayamadım gerekçeyi

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Temiz gözüküyor. Kaza boya yok. Isındın araca. 80 bin km çok değil. Bu piyasada 70 bin tl civarı bu araç fena diil

• Sifir otomobilde herseyi ilk sen yaşarsın, aracin gecmisi hakkinda en ufak tereddüte düşmezsin. başın agrimaz, kotu surprizler yasamazsin. Ha eger yok ben guveniyorum, alacagim araba kesinlikle sorun cikarmayacak, aklimda en ufak soru isareti kalmayacak dersen de saygi duyarim.

• Clio hariç tüm arabalar mantıklı hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sıfır Egea alın ve 80 bin km ye gelince satıp yeniden sıfır bir araç alın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Egeaya da güvenemiyorum

• elophidae kullanıcısına yanıt
    Neden egea hocam

• 2 3 sene olsa hadi neyse de 5 yaş bence fazla. sıfır egea sanki daha mantıklı gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemagrba

Egeaya da güvenemiyorum
    egea 1.4 motor yağ eksiltiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Bütçeniz dahilinde urban 1.4 egea gelir en dolu versiyon olarak. Boş ama bomboş değildir, 5 inç ekran, dijital klima, alaşım jant, hız sabitleme-sınırlama, 6 hava yastığı, kol dayama, dönüş özellikli sis farı, park sensörü, usb-aux-bluetooth-sesli kontrol gibi donanımları var.

Önce ihtiyaç ve taleplerinizi doğru belirleyin hangisi ağır basıyor, daha çok donanım-dizel motor gibi şeyler mi yoksa sıfır km temiz ve baş ağrıtmayacak araç mı ?

Lpg düşünürseniz çok müsrif bi araç almadığınız sürece dizelden az yakarsınız.

5 Yaşında 80 bin km ye gelmiş araç, geçmişi biliniyorsa (tanıdıktan alınıyorsa) belki alınır ama öbür türlü "0" egea urban daha mantıklı olur. Urban paket epey dolu bir paket, eksikliğini arayacağınız sadece far sensörü olur belki. Rio ve clio zaten küçük araçlar, mukayeseye dahil etmiyorum o nedenle.

• Ben sizin konuda 2013 ceedi önermiştim ama şu an nakitte olsam havayı koklardım. Bi an sıfırda bi fırsat düşer pişmam eder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır alabileceğim herhangi bir modeli gözümde muadili en fazla 1 model gerisinde ve 5000 km yapmış hali olur. Sırıf bir araca 80.000 km aracı değişmem. Araçlar genelde 5 yaşında masraf çıkarmaya başlıyor sıfır alan keyfini çıkarmış oluyor.
  • Sifir araba varken ne oldugu belli olmayan, nasil kullanildigi bilinmeyen 2. El almayin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yasinda degil de 2-3 yasında olsaydi tamam ama 5 yasinda arac ile sifir arac arasinda sifir olani tercih etmek daha mantıklı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.