Şimdi Ara

0 km, 4x4 Dizel Otomatik ve 110 bin TL! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
6.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Liste fiyatı 130 bin TL

Siz güzel fiyat almışsınız

Bana özel bir fiyat degil bu fiyatlar.

Telefonla arayinca bile bu fiyatlari veriyolar.

He oturulup kesin alıci olunca da ya ufak bir indirim daha olur ya da hediye (bagaj havuzu, kolçak vs) alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 3 Mart 2018; 15:15:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konunun acilen silinmesi lazım

lan 2yıl sona ödemeler bitince bunu alcaktım

şimdi meşhur felan olur fiyat artar

silin bence konuyu ayıptır

• Bi sorum olacak.Şimdi bu arabanın fabrika azami surat verisi 172 km diyor.1.6 bi megane 2 bu arabayı geçecek midir?

• Power beyaz deri döşeme opsiyonlu olanını 2016 Ocak'tan ve 65000km'den beri kullanıyoruz. Şimdiye kadar eve alınan en sevdiğim araçlardan biri oldu diyebilirim. Kendi kullandığım 2016 model 1.16d'den çok daha fazla seviyorum.
    Son derece kibar ve şık, deri döşemesi ve iç mekanı sınıfından beklenmeyecek derecede kaliteli, ses sistemi ve diğer başka teknolojik oyuncakları ile gayet başarılı bir araba ortaya çıkarmış Mazda.
    2.el de abartıldığı gibi bir durum yok, Mazda'nın alıcısı her zaman vardır.
    Ben şimdi kendi aracımı satışa koysam yüzlerce 1.16d ve 1.18i var ilanlarda. Alternatifi çok olunca öyle beklendiği gibi yüksek fiyatlara da satılmıyor. Ama Mazda'da alternatif 25-30'u geçmez. Takip de ederseniz çok uzun süreler kalmıyor araçlar satışta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 172 diyor fakat ben 180i gördüm ve daha devir bandının sonu değildi. Bence 190ı görür ama gösterge sapması ne kadar onu bilemem. Sonuçta bu tip bi araç için yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: TormentedSoul

konunun acilen silinmesi lazım

Hocam biz ne dersek diyelim, millet bildigini okur. Bu arac yine ayda 30-40 adetten fazla satamaz.

Alici kitlesi belli ve yine ayni kitle alip satmaya devam eder araci.

Siz hic endiselenmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

quote:

Hocam biz ne dersek diyelim, millet bildigini okur. Bu arac yine ayda 30-40 adetten fazla satamaz.

Alici kitlesi belli ve yine ayni kitle alip satmaya devam eder araci.

Siz hic endiselenmeyin

hocam ayda 40 satması ciddi endişe verici

ülkece alaman seviyoruz sıkıntı bu

ben vag grubu sevemedim gitti

borçları bitirip mazdaya akarım

sıfır aldığım aracı en az 5yıl kullanmak zorunda olduğum için bana ikinci eli önemsiz

şerit takip vs çok önemli benim için

eh bu araç da bana donanım olarak çok uygun

tekna paket nissanlardan iyi gibi

• quote:

Bende kuzeni Vitara var..dizel istemediğinden bunu aldım...zaten yakıtta 6.9. a 4.9 fabrika verisi..kış şartlarında şuan 7.2 karma ile geziyorum..dizel gibi yakıyor..eşim ben küçük kızım fazla fazla yetiyor..fazla param olsaydı başka alternatifler olabilirdi

88bin TL ye

1 yaşında temiz

Aisinin eath6 şanzımanla

Açılır cam tavanlı

Çarpışma onleyicili

Katlanır aynalar

Ön arka park sensörü

Geri görüş kamerası

Isıtmalı koltuk

Katlanır aynalar

Yağmur sensörü

Far sensörü

Halojen farlı

10 inç ekran

3 harfli fren sistemlerinin hepsi olan

Az yakan

Araç aldim1.6 atmosferinin olayı belli atarlı araba kullanmak zaten.80 tane ilanın bitanesi tüplü diil.1.6 atmosferik olmasına rağmen

Herkes ihtiyacına göre alıyor..kimse kimseden akıllı diil.kimsenin arabasını kötülemem ama sıfır polo alana kadar o fiyata bunu aldim

Arabaya binen abi baya iyiymiş ya diyo ama kimseye onermiyorum .ortalık malı olmasın..bütçemiz 150 160 Lara çıksın bakarız alternatiflere..

Taş gibi arabalar..mazdalar suzukiler Mitsubishi

Teyzeoglum Suzuki yetkili bayii.abi diyor yağ filtre değişmekte başka bişi yaptimiz yok

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    hocam sonuçta adamlar üçüncü dünya ülkesini sömürmeye üretmiyor gibi geliyor bana

sağlam makina yapıyorlar

ha bulabildiğim tüm parçalarda bosch'dan vazgeçemem ama vag da almicam kesin kararlıyım uzak doğudan şaşmicam asla

• Kardeş vw cilerin hücumuna uğrican.Bunlar ne anlar böyle arabalardan.
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Ne kadar saçma bi düşünce. Vergi vermeyin o zaman siz. Elektrik kullanmayın kendi santralinizi kurun yoksa devlete para kaptırırsınız. Markette bişe almadan önce komşunuza aldırın sonra siz ondan satın alın yoksa kdv vermiş olursunuz mazallah paranız yabancıya gitmesin.

• mazda 2 nin yükseği. ucuz mu? tabi ki değil. kol dayaması bile olmayan, 6 ayda bir yada 10 binde bir bakıma 750 tl bayılacağın ve 2. eli hiç olmayan ederinden çok pahalı bir araç.
  • Sığamadığım için vazgeçmiştim yaklaşık 1 sene önce almaktan.

1.90’a 110 kg olunca, size uygun degil demişti satış temsilcisi direkt.

:)

Yakışıklı bir araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: elcas

mazda 2 nin yükseği. ucuz mu? tabi ki değil. kol dayaması bile olmayan, 6 ayda bir yada 10 binde bir bakıma 750 tl bayılacağın ve 2. eli hiç olmayan ederinden çok pahalı bir araç.

Peki B segmenti Polo, 1.0 benzinli otomatik arabaya 100bin TL veriliyorsa, pekala CX3e de 110bin TL verilebilir

• Juke tan hallice bir araç. Dizel otomatik albenisi ama ben vermem bu fiyatı. 2.el 3008 kovalayın daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Halalaluya

Juke tan hallice bir araç. Dizel otomatik albenisi ama ben vermem bu fiyatı. 2.el 3008 kovalayın daha iyi.

Bu arac 4 ceker takintisi olanlar için.

Herhangi bir 2ceker aracla (Mercedes dahi olsa) karsilastirilmamali/kiyaslanmamali

Bu araci alternatifleri arasina alan kişi, sıfir veya ikinci el olarak ancak ve ancak şu araclar arasinda kalmış olmalı ve herhangi birini tercih etmelidir.

Kucuk hacimlilerde;

Suzuki Vitara (4x4)

Fiat 500x (4x4)

Ssangyong Tivoli (4x4)

Jeep Renegade (4x4)

Buyuk hacimlilerde;

Hyundai Tucson 4x4

Kia Sportage 4x4

Subaru XV

...gibi

• b segmenti bi suv için 110bin tl bence normal fiyat

4x4 olmasıda maalesef aracın yüksekliğinin az olması, yaklaşma ve uzaklaşma açılarının kötü olmasından ötürü sadece karlı havalarda işe yarar.
  • Fiyatı ucuz falan değil? Bütün rakipleri benzer fiyatta. Neden bu kadar abartıldı anlamadım. Mazda alan adam cidden uzun süre satmadan kullanırım diye almalı yoksa çok üzülür.
  • ufacık araba normal. renault captur ve seat arano boyutlarında.
  • İstanbul için 4*4 gerekli değil . Anadolu için dusunulebilir. Dağ da bayırda isi olanlar amarog veya toyota aliyorlar

130-140 a seat ataca almak daha mantıklı gibi hem daha büyük hemde daha donanimli. Ama buda güzel bunu alana da neden bunu aldın diye kizilmaz

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.