Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

0'DAN fizik kimya kaynak önerisi

10
Cevap
1
Favori
326
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> 0'DAN fizik kimya kaynak önerisi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    119 Mesaj
    arkadaşlar meslek lisesi 10.sınıf öğrencisiyim şimdiden matematiğe çalışmaya başladım aslında olursa istanbul marmara da ama meslek çıkışlı olduğum için özel üniversitelerde %75 %50 burslu bilgisayar mühendisliğne girebilcek düzeyde olsam yeter anadolu lisesi olmadığım için fizik kimya temelimde yok en iyi kaynaklar hangisi ? matematik için antremanlarla 1 2 3 4 serisi şuanlık ancak diğerleri için soru çözemiyorum kimyayı çok severim fiziği hemen anlıyamam benim için tek avantaj vaktimin olması

|
    |
    Palme alabilirsiniz

Antremanlarla fizik kimya biyoloji kitaplarının işe yaradığını düşünmüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    1785 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mutsuzyum

Palme alabilirsiniz

Antremanlarla fizik kimya biyoloji kitaplarının işe yaradığını düşünmüyorum

Ben geometri dışında diğer kitapların işe yaradığını düşünmüyorum.

ben matematiği sayesinde Temel attım

geometri birinci kitabını bitirdim ama boşuna bitirdim hiç verim almadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mart Kedisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    119 Mesaj

bende şuan antremanlarla matematik1 var zaten kimya biyoloji vs için antremanlarla serisini alma düşüncem yok
    |
    |
    mutsuzyum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    243 Mesaj
    Matematik için antrenmanlarla matematiğin 1. serisini kullan sadece. 2,3,4 iş görmez. Bunu bitirdikten sonra sonuç yayınlarının fasikülünü al ordan konuya çalış ve soru bankasından soru çöz. sb olarak bireyin gelişim serisi olan a ve b kitaplarını öneririm önce a sonrada b yi çöz en son karekök sb çöz. Biyoloji için palme konu anlatımlı, kimya için güvender konu anlatımlı, fizik için yine güvender konu anlatımlı alabilirsin. Ama şöyle bir problem var fiziği anlayabilmek için az çok matematik ve geometri bilmelisin bu yüzden geometriye de önem ver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duygusuzadam -- 3 Nisan 2017; 6:59:31 >

Orijinalden alıntı: Duygusuzadam

Matematik için antrenmanlarla matematiğin 1. serisini kullan sadece. 2,3,4 iş görmez. Bunu bitirdikten sonra sonuç yayınlarının fasikülünü al ordan konuya çalış ve soru bankasından soru çöz. sb olarak bireyin gelişim serisi olan a ve b kitaplarını öneririm önce a sonrada b yi çöz en son karekök sb çöz. Biyoloji için palme konu anlatımlı, kimya için güvender konu anlatımlı, fizik için yine güvender konu anlatımlı alabilirsin. Ama şöyle bir problem var fiziği anlayabilmek için az çok matematik ve geometri bilmelisin bu yüzden geometriye de önem ver.

antremanlarla matematik 1'den sonra diğer matematik konuları ve geometriyi nasıl halledicem
    243 Mesaj

Diğer matematik konuları için hocalara geldik veya matakademiden konuyu dinle birde bahsettiğim sonuç yayınlarının fasikülleri var onlardan al kullan
    |
    |
    kmltkk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

sağolun bu arada özür dilerim aynı cevabı tekrarlattığım için düzenleme seçeneği olsaydı kaldırcaktım .
    |
    |
    Duygusuzadam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    243 Mesaj

Ne özürü dostum görmemiş olabilirsin birde mesajının sağ üst köşesindeki yere tıkla orda mesajı değiştir yazıyor o şekilde düzenlemek istediğin mesajları düzenleyebilirsin
    |
    |
    kmltkk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,201
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.