Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

0'dan başlıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
107
Cevap
19
Favori
8.838
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2026 Mesaj

terazi burcuyum. yalnız yaşıyorum epeydir fakat bu benim seçimim. Nazi kapısında arbeit mact Frei yazar, fakat özgürlüğü veren sadece çalışmak değildir yalnızlıktır da. bu çok önemli bişeydir. Kemalettin Tuğcu gibi umutsuz yalnızlıktan bahsetmiyorum kontrollü olandan bahsediyorum.
    bahsettiğin yalnızlığı aynen anlattığın gibi yaşadım terazi olmamdan olabilir. (üni ortamı falan yani) dediklerinin ana hatlarına katılıyorum. uzun yazardım ama paragrafı toplayamadım. ilginç biyerden olaya bakmışsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    wolf5870 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Para kazandım diyorda kazandığı para ufak zevklerini karşılamıştır. Arkadaş detay vermiyor, eski mesajlara bakın elemanın ailesi zengin zaten. Detay vermediğine ve ev aldım dediğine göre de hayatında değişen doğru düzgün birşey yok.

Düzenli olarak gelip buraya çok iyiyim iyileştim vs. yazar ama eski tas eski hamam. Neden bu kadar kızgınım bu elemana zengin diye kızgınım. Ulan bende o kadar para olacak ortalığı toz duman ederim, Allah bunlar gibilerine veriyor işte parayı ne diyeyim.

Şimdi gelip iş kurdum o parayla ev aldım falan diyecek kesin. İş kurmak için parayı nerden aldin kanki ?

|
    |
    SecurityPayne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tercih etmediğim yalnızlık dışında bunu tercih ettiğim zamanlar da oldu. Kendi yapımdan dolayı. Sevmediğim insanlarla görüşmek, arkadaşlık kurmak bunlar beni hep huzursuz ediyor. Elimde değil bu durum. Kaçma isteği geliyor. O yüzden arkadaş sayım hep az olmuştur. Bazen yalnızlığın iyi taraflarını da görüyorum. Örnek olarak, evdeyim bir enstrümanım var. Bağlama çalıyorum, kendimce beğendiğim türküleri çalmak çok hoşuma gidiyor. Kendimi birçok alanda geliştirmeye çalışıyorum. Diğer insanların kendini geliştirme sürecinden farklı bir şekilde. Birçok insan bir şeye temelden, en basitinden başlar sonra sürekliliği sağlayarak ilerler, tam gelişim sürecisini başarıyla tamamlar. Ben basitten başlamak yerine hep zorları hedef alıyorum ya da kendimce kaliteli olanı. Bağlama çalarken de aynı şekilde. Anlaşılması açısından yazacak olursam, örneğin birisi do re mi fa öğrenerek başkar bu işe. Ben başlar başlamaz mihriban türküsünü çalmaya çalışıyorum. Ha bunu bir şekilde başarabiliyorum. Bu açıdan çok aceleci bir insanım. Yine kendimde gördüğüm bir diğer sorun şu. Bunu burca bağlamak istemiyorum. Tam bir şeyde gerçekten ilerlediğimi hissediyorum, sonra daha da ilerletiriz, düşüncesi doğuyor birden. Burdaki temel sorun ‘sonra’. Erteliyorum. Nasılsa yapabiliyormuşuz şimdiden fazla kasmayayım kendimi diyorum. İlerlediğim bir şeyin bu sefer 1 ay yüzüne bakmıyorum. Tabi bu sefer de ne ilerleme kalıyor ne bir şey. Tekrar başlıyorum, tekrar ilerliyorum. Ama fark ediyorum ki hep yerimde saymışım. Hayatım her konuda kısır döngüden ibaret. Yalnızlık konusunda da aynı şekilde. Dönüp dolaşıp yine yalnız kalmayı başarabilen bir insanım.

Sorunların farkında olan bir insan olsam da bunları halledemiyor oluşum beni inanılmaz düşüncelere sürüklüyor. Kaderim buymuş demeye başlıyorum bu sefer tembellik baş gösteriyor. Halbuki hayatın tam geçiş evresindeyim. Bundan sonra hayat daha da zorlaşmaya başladığında altından kalkabilecek miyim? Her gece bunun kaygısıyla yatıp, yeni güne yine de bir umutla uyanıyorum.

|
    |
    sioux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    27 Mesaj
    “fırtına geçtikten sonra nasıl atlattığınızı hatırlamayacaksınız.
    nasıl hayatta kaldığınızı da.

hatta fırtınanın dinip dinmediğinden bile emin olamayacaksınız. ancak bir şey kesindir; fırtınadan çıktıktan sonra fırtınaya girenle aynı insan olmayacaksınız.

zaten fırtınanın bütün amacı da budur.”
    |
    |

Ne güzel arkadaşların varmış lan işte bir gün de sen ara, eski günlerdeki gibi davranmaya çalış çok bunalırsan

|
    |
    Taparcasına kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Yemin ediyorum sen benim ikizim olmalısın geceleri dışarı tek çıkmayı geçen yıl bıraktım:) halen evdeyim yaş 22 sağlam bir plan hazırlıyorum 1 ay uygulayıp sonra eski hale dönüyorum gaz alıyorum yine bir fikir geliyor ders falan çalışıyorum sonra yine bi kaç hafta dan sonra bırakıyorum işlerden soğudum hayattan soğudum arkadaşlarımdan soğudum mastürbasyon dan da soğudum bazen hiç yapmıyorum zaten zevk bile alamıyorum doğru dürüst ruh hali olarak aynıyız en son üniversiteye gidim dedim 2 ay öncesine kadar bir arkadaşımla günde 10 saat aralıksız çalışırken 1 aydır çalışmayı kestim arkadaşım devam ediyor hedeflerimiz aynıydı ilerisini göremiyorum çünkü şu andan bile zevk almıyorum ve şu anı bile yasayamiyorum bende ailemle pek konuşmam arada bir odama temizliğe gelir annem babam da tutun bırakır 3-4 tl ye onunla idare ederim günümü bu yanı bütün günüm pc başında öyle zaman geçiyor üni bakımından 5.yılımı kaybediyorum şuan herhangi birşey de bilmiyorum evlenmeyi de düşünmüyorum sadece yiyip içip s*çıyorum başka bir şey yok

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
Bey Azura
haberler
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,357
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.