Şimdi Ara

0'dan 3 ayda Ygs Fen (Yardım)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-3 ay içinde Fen'den kaç net yapılabilir ? Hangi konulara çalışılmalıdır ?

• liseye keşke gitmeseydin 3 ayda 0 netten medet umuyorsan boşuna ders veriyorlar
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TembelÖğrenci2018 -- 13 Eylül 2017; 18:42:16 >
  • + Maalesef meslek lisesi mezunları mühendislik için hazırlanması gerekirken okuldaki eğitim Tarih - Edebiyat - Felsefe - Ekonomi. Sonra gel mühendis ol. Eğitim seviyesi yerlerde. Birde Ygs Lys diye bir dert var. Hiç bir işe yaramayan. Sadece 9. sınıfta gösterilen biyoloji fizik kimya matematik var o derslerde ne kadar dolu geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TembelÖğrenci2018 -- 13 Eylül 2017; 18:43:6 >
  • TembelÖğrenci2018 T kullanıcısına yanıt
    Neden? Sana, meslek lisesinde anadilini mi unutturuyorlar ?
    Meslek lisesinden sonra + eğitim görmeden anca amele olursun. Meslek lisesine gitmeden önce seni mühendis mi mezun etcekler sandın
  • Evet. Zorunlu staj ve haftada 3 gün bölüm dersi. Saçmalıktan koyulan Edebiyat - Tarih dersleri. Ama Anadolu Meslek gruplarına staj yok bölüm dersi haftada 1 gün matematik biyoloji kimya fizik geometri 4 yıl boyunca gösteriliyor. Sınavlar çok kolay 20 soru yazılsın tahtaya 10 tanesi çıkacak. E nerde bunun adaleti? Bütün ay uyuyan kişi 90 alsın çalışan kişi 65 te kalsın sorular yerine kendi çalıştığı için. Bu her meslek lisesi için geçerli değildir ama bizim için böyle.
  • Senin gibi geri kafalılar olduğu sürece sıkıntı yok. Ne kadar laf anlatılsa anlatılsın. Boş olduğunuz için konuşmaya gerek yok.
    gitmeseydin hocam elinden zorlamı götürler düz liseye gitseydin madem okudugun bölümü yapmacaksın neye kastın kendini gitseydi bi düz liseye kendi çabanla bişiler yapsaydın öyle sihirli bi formül yok burada
  • Olan olmus. Onune bakicaksin 20 net yapabilirsin. Fizikten madde, kaldirma kuvveti, basinc, fizige giris gibi konulara bak. Kimyanin biyolojinin hepsini izle internetten, sorularini coz. Once inancaksin yapabilcegine. İnanirsan 25-30 bile olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş geçmişte kalmış, önüne bak kardeşim. Yapman gereken kimyayı aradan çıkarmak olsun, maksimum 2 hafta sürecektir sonradan düzenli tekrarlarla YGS'de kimyadan soru kaçıracağını zannetmiyorum. Biyoloji de kesin çıkan kalıtımı hallet (uzun konudur ama her sene soruyorlar moruk), 1 neti koy cebe. Fizikte de youtube umut öncülü açıyorsun, madde ve özelliklerinden başlayıp dinliyorsun. Tabi yanına çözümlü bir soru bankası al, böyle böyle ilerle... Sözel kısımların daha önemli olduğunu belirteyim.
  • 2010 mezunu falansın sanırım ? Düz liseler kalkalı kaç yıl oldu ? Ben zaten öneri istiyorum burada hangi konulardan çalışarak netlerimi arttırabilirim diye. Okuduğum bölümü şuan gayet iyi yapıyorum ve 4 yıllık mezun olup 1500 TL alanlardan daha iyi bir maaşla ile çalışabilirim. Sen sihirli bir formül ile yapmadıysan ananın karnında öğrendin herhalde? Dediğim gibi öneri istiyorum sadece BOŞ YORUM DEĞİL !
  • coreytoddgray kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dikkate alacağım.
  • David Belle kullanıcısına yanıt
    Soru bankası olarak Birey A serisinden başlamam doğrumu dur peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TembelÖğrenci2018

Soru bankası olarak Birey A serisinden başlamam doğrumu dur peki ?

Birey A başlangıç için olabilir ama ygs-lys olduğunu biliyorsundur umarım?
  • David Belle kullanıcısına yanıt
    Biliyorum ama şuan için kolay olarak onu tavsiye aldım. Çoğu önerilen yerler tabii ki palme bilfen gibi kaynaklar gördüm.
  • Bu arada fizik icin kartezyen fasikulleri alabilirsin. Onlar konu konu. Yesil veya mavi al. Karistir bak hangisi sana uygun. Ben mavi tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TembelÖğrenci2018

Biliyorum ama şuan için kolay olarak onu tavsiye aldım. Çoğu önerilen yerler tabii ki palme bilfen gibi kaynaklar gördüm.

gel hocam meslek liseliler olarak grup açtık
    https://chat.whatsapp.com/I7joRzCRVRSAVw27nfuqAl
    burdakiler pek yardım etmez
    anladım daha önce açılmış bi ton konu onlara bakmagı akıl edememenizi normal karşılıyorum
  • Seninde bu kadar geri kafalı olduğun için sorun algılamıyorum. Böyle daha rahat yaşarsın. Kimse seni takmaz. ;)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.