Şimdi Ara

0 BMW 3 G20 mi 2018 model BMW 5 G30 mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzunca bir süredir bir araba için birikim yapmaktayım ve hayırlısıyla alacak seviyeye geldim ancak arada kaldığım bir konu var. Normalde hem yaşımdan dolayı(20) hem de arabanın kalıbından dolayı yeni kasa 3 almayı planlıyordum ancak şu anki 0 fiyatları 620 bin ile 800 aralarında. Benim düşündüğüm 2 araç vardı alacaksan ya 660 a standart dolulukta bir araç alacaktım ya da 760 a en dolusunu ama bir de G20 Lara bakayım dedikten sonra gördüm ki makyajsız kasa G30 lar LCI değil ilk halinin 2017 18 19 modellerinin fiyatları da G20 fiyatlarında yani 650 800 bandında bu durumda arada kaldığım kısım tam burası çünkü bir 3 serisine bu kadar para bağlamak saçma geliyor bir yandan sonuçta 3 yani tabanı bunun ha F30 un gördüğü tepki ha G20 nin gördüğü tepki ikisinde altta kalıyor biraz

Bu arada düşündüğüm G20 de bir tek harman yok geri kalan her şey var örnek olarak

adaptif m spor süspansiyon

Adaptif değişken duyarlı direksiyon

Laser far falan filan

Ama işte tabanı hala 3 serisi

G30 alırsam da genelde 15 ila 60 bin km araçlar bu fiyatlarda ve yine ortalama ve ortalamanın üstü doluluklara sahip araçlar hepsi.

Tavsiyeleriniz benim için önemlidir teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Donanımlı bir G30 iyi olur

• yaşın genç napacaksın 5 serisi baban yaşındaki adamların bindiği ikinci el aracı, yaşına hitap eden sıfır km donanımlı 3 serisi varken? ilerde satarken de temiz kullanırsan eğer ilk sahibinden olarak iyi bir fiyata satarsın.

• Aynı paraya temiz G30 almak bence de daha mantıklı geliyor ancak 20 yaşında 5 e binerseniz “babasının arabasını almış çocuk” gibi gözükeceksiniz.

Bu sizin için önemli değilse ve E sınıfı hacmine de gerek duyacaksanız, sürekli şehir dışında kullanacaksanız. O zaman 5 öneririm. Diğer durumlarda üniversiteye gitmeye falan binecekseniz 3 daha şık durur bence.

• Kendim 22-23 yaşlarında f10 kullandım.M paket olmasına rağmen sanki kendimi iş adamı gibi hissediyordum.Şu an portimao mavi g20 kullanıyorum ama yaş 25 oldu.Şimdi de sanki yaşıma gitmeyen bir araç kullanıyor gibi hissediyorum.Bence 20 yaşındayken daha kıvrak atik bir g20 kullanmak g30 kullanmaktan daha keyifli gelecektir, ileride g30 alırsın.

• yeni G20 kasa genel olarak ilk G30 kasadan pek aşağı kalır yanı yok. yeni kasalar artık üst tarafa daha yakın seviyede oluyor, eskisi gibi değil aradaki makas kapandı artık. birde standart motorlu olacaksa 5 kasa biraz ağır kalıyor o motora, 3 kasa daha hafif kaldığı için daha atik hissettiriyor. Ben sıfır G20 derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 26 Nisan 2021; 10:23:11 >
  • HK ses sistemi önemli bir opsiyon. Onsuz alınmaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 7 Yılda anadolu saman bir araçtan g30'mu alayım'a geldiysen cidden helal olsun 👏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canbey96 -- 26 Nisan 2021; 12:51:19 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 20 yasindaki adama g30 olmaz. Herseyin bir adabi var milleti kendine güldürme bence.

Git jilet gibi bi g20 çek mis gibi bin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl bir birikimmiş o yahu 20 yaşındaki gençlere 700.000'lik araç aldırabilecek   Cevap zaten verilmiş, G20 al geç.

• Dolu ve sıfır KM araba iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ne kadar G20yi cok begenmesem de bu ikisi arasinda yasina gore G20 daha keyifli olacaktir.

Bu arada secme sansi varsa adaptif suspansiyon vs. yerine Harman daha mantikli. Standard ses sistemi vasat bu araclarda. Harman kesinlikle lazim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.