Şimdi Ara

$0.99 Kargo Dahil (istediğiniz resim yazı) Mousepad***Kozmetik Çanta***Photo Book*** (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
32
Favori
13.662
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben şimdi sipariş geçtim de Material Color : White'ta kalmış ne ifade ediyor acaba ? Yaptığım fotoğraf tam boyu boyuna geldi ama ?
  • Benim de elime sipariş verdikten 20 gün sonra ulaşmış oldu 3 parça ve kaliteleri muazzam
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

gs logolu bir mouse pad sipariş verdim. şu telefon kılıfları da 1 dolar olaymış iyiymiş:)
    Bu arada kozmetik çanta yaptıran oldu mu en büyügünden alıp arabanın bagajında ıvır zivir saklama niyetim var ama
    Herkese teşekkürler.

İlk sayfada yazmıştım hocam kozmetik çanta gayet kaliteli..

@ZeniXa

Hayırlı olsun hocam resim görüntülenmiyor.
  • !!!!!!

$0.99 Kargo Dahil (istediğiniz resim yazı) Mousepad***Kozmetik Çanta***Photo Book***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C5852A8F -- 5 Şubat 2016; 1:25:51 >

• Acaba işi getirip satmaya kadar götürsem mi diye düşünmedim değil . Etrafımda kendi istediği mousepad'e 10 TL verecek o kadar insan var ki .
  • Arkadaşlar COLLAGE ile LARGE arasındaki fark nedir ? Bu arada ev adresini falan ingilizce kelimeler kullanarak yazılcak demi ? Ben yazarken State yazan yere adresimi seçemiyorum amerika eyaletleri var hep ve NON US olan yere ne yazmam lazım ?
  • Olm bizimkiler niye gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Olm bizimkiler niye gelmedi

Benimde gelmedi ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teşekkürler bir tane de ben yaptırdım bakalım gelince atarım foto
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sly_Owl

Arkadaşlar COLLAGE ile LARGE arasındaki fark nedir ? Bu arada ev adresini falan ingilizce kelimeler kullanarak yazılcak demi ? Ben yazarken State yazan yere adresimi seçemiyorum amerika eyaletleri var hep ve NON US olan yere ne yazmam lazım ?

Ev adresine dikkat. Tr karakterler kullanmayın istersen çift yaz İl/ilçeyi hocam.

• @mgmeteor

$0.99 Kargo Dahil (istediğiniz resim yazı) Mousepad***Kozmetik Çanta***Photo Book***

linke girince albüme yönlendiriyordu da neyse birde böyle atayım :)

• Ne kadar sürede gelir!!!
  • Mousepad hala 1$ mı arkadaşlar.

• http://www.artscow.com/photo-gifts/mousepad
    0.99 mousepad kodu
    quote:

Z099MOUSEPAD48TDH

benim pad 1 ay olmadan geldi. bekledigimden fersah fersah daha kaliteli ciktigini soyleyebilirim. uzeri bez ve yumusak, baski kalitesi eksiksiz. sadece benimkinin yanlarinda hafif sikinti var. telefondan resim ekleyecegim
  • 40 güne yakın oldu hala haber yok.
  • mgmeteor kullanıcısına yanıt
    Dostum merhaba,
    Siteden mouseped siparişi verdim hala ses seda yok ne kadar sürede geliyor acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyimiş bende bakayım bırşeyler
  • ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaksimenes35 -- 11 Şubat 2016; 15:32:43 >
  • 1 ay önce verdiğim sipariş bugün elime ulaştı. Kalitesi mükemmel
  • 1 mouse pad
    1 baskılı çanta
    1 fotoğraf albümü
    1 baskılı telefon kılıfı

Çanta ve albüm 25 diğerleri 35 günde elime ulaştı. Telefon kılıfının yanında 2 adette sticker koruyucu göndrmişler. Hepsini çok beğendim. Bundan sonra fotoğrafçıya gidip dünyanın parasına foto bastırmam... Göndeririim bu siteye 1 dolara süper kalitede 20 adet basılı fotom olur konuyu açan arkadaşa ve siteye teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.