Şimdi Ara

0.25 astigmat ve bas agrisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • son bir haftadir ne zaman 1 saat uzerinde ders calissam basim-gozlerim agriyordu . dun goz doktoruna gittim gozlerimin saglikli oldugunu fakat 0.25 derece astigmat oldugunu bas agrisi yapabilecegini falan soyledi . ders calisirken, bilgisayar kullanirken kullanaymisim fakat ben bugun okuldayken de basim agridi acaba hep takmak mi zorundayim yoksa doktorun dedigi gibi okurken,calisirken,bilgisayar kullanirken mi takmaliyim

• 0.25 astigmatın devamlı şekilde baş ağrısı yapacağını sanmıyorum , doktordan iyi mi bileceksin diyebilirsin ama 1.50 - 1.25 astigmatım var gözlük takmıyorum genelde 16 saat pc başında olduğum zamanlar oldu baş ağrısı yapmadı sürekli . Ayrıca mezun öss grubuyum kafam testten kalkmıyor yinede baş ağrısı hiç yaşamadım bu sene . Belki bünyeden bünyeye değişiyordur tabi .
  • Benimde astigmatım yüksek değil, tam olarak bilmiyorum kaç olduğunu tahminim 0.25'ten yüksektir. Gözlük kullandığım halde arada sırada başımın ağrıdığı zamanlar oluyor. Ayrıca uyumadanda geçmiyor lanet olası şey.
  • oha 4.75 astigmatım var o zaman benim halimi düşün yukardaki arkadaşın dediği gibi doktorlar her zaman haklı olmayabilir
  • bende 3. sinifim yavas yavas oss fln gidiyo da iste bu ara bas agrisi pc basinda bile duramiodum. ders calisamiodum. aynen benim de uyumadan gecmiyodu ama gozluk taktiktan sonra bugun 2 saat ders calistim falan hic bi bas agrisi olmadi. tek sorun burnumun ustune azicik basinc uyguluo alisirim heralde yavas yavas :)
  • dediginiz gibi numara cok kucuk. bende sasirdim. heralde fazla yordum bu aralar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kbly* -- 23 Eylül 2010; 20:32:58 >
  • benim 1,00 astigmat var dünün büyük çoğunluğu okul dersane ardından evde ders çalışmakla geçitği için çok baş ağrısı yapıyodu gittim gözlük aldım rahatım şuan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.