Şimdi Ara

✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
32
Favori
145.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferhatugur

herkese merhaba

telefon ile kullanacağım ve genelde dance,house tarzı dinlerim...şu 3 kulaklıktan hangisini önerirsiniz??

urbeats
    MEElectronics A151
    VSONIC GR06

fiyatlarının aynı olduğunu da belirteyim...

Ben Gr06 derim ama MEElectronics A151 te okuduğum kadarıyla başarılı bir kulaklık.
  • Mx80im tam birinci yılını doldururken bir anda bozuldu.şimdi max 35 liraya hangi kulaklığı tavsiye edersiniz sanırm yine sennheiser alacağım hangisini alayım? Rock Metal Blues ve Klasik müzik dinliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stygián

Mx80im tam birinci yılını doldururken bir anda bozuldu.şimdi max 35 liraya hangi kulaklığı tavsiye edersiniz sanırm yine sennheiser alacağım hangisini alayım? Rock Metal Blues ve Klasik müzik dinliyorum..

Yine earbud alacaksanız zaten fazla seçeneğiniz yok. Senn.in bütçenize uygun bir modelini alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

herkese merhaba

telefon ile kullanacağım ve genelde dance,house tarzı dinlerim...şu 3 kulaklıktan hangisini önerirsiniz??

urbeats
    MEElectronics A151
    VSONIC GR06

fiyatlarının aynı olduğunu da belirteyim...

Ben Gr06 derim ama MEElectronics A151 te okuduğum kadarıyla başarılı bir kulaklık.

tavsiye için teşekkürler... VSONIC GR06 aldım,umarım memnun kalırım
  • 20-40 Lira civarda sennheiser ın bir kaç modeli var.o yüzden sordum mesela kafamda mx270 var o fiyata daha iyi bir kulaklık alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stygián -- 11 Mart 2013; 23:37:12 >
  • Konunun üzerinden biraz zaman geçmiş ama ben de kulaklık aramasındayım. iPhone5 ile kullanmak için max. 250 lira civarına bir kulakiçi kulaklık arıyorum. Beklentim çok yüksek bassdan ziyade özellikle mid sesleri ve enstrümanları iyi duyabilmek, tabii basslar da tatmin edici olursa ne ala. Tabii bir de mikrofonlu olmalı.
    Bir kaç model buldum ama fiyat/performans olarak en iyisini almak amaç,

http://www.elmasepeti.com/Audio-Technica-ATH-CKS55i-Mikrofonlu-iPhone-Kulakligi-Beyaz-_12092.html
    http://www.elmasepeti.com/Sennheiser-MM-70i-Mikrofonlu-iPhone-Kulakligi-Siyah-_11733.html

• iyi günler ,

Bütçem 50-60 arası
    Kulakiçi kulaklık arıyorum , S2de kullanıcam yalnız yakın bir zamanda ipod touchda alabilirim eğer ikisinde de kullanabileceğim bir model olursa daha iyi olur(ipodun kulaklık girişi vs. hakkında pek bilgim yok)
    indie / alternatif tarzı müzikler dinlerim sesin berraklığı en önemli nokta dinlediğim müzikler çok çok hareketli olmadığı için ortalama bir bas kalitesinin yeterli olacağı düşüncesindeyim
    ayrıca dışarıya olabildiğince az ses vermesi aradığım özelliklerden .
    Bütçenin üst sınırına oldukça yakın iyi bir kulaklık olursa da hayır demem :)
    Şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar ikisi arasında kaldım mx270 mi mx271 mi?

Daha iyisi var onu alma bunu al derseniz de düşünürüm...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhabalar,
    elimde htc one x var. kulaklığı her nasılsa 2.5 ay içinde bozuldu telefona takıyorum alıglamıyor. o yüzden yeni bir kulaklık alacağım. sıkıntı benle ilgilimi bilmiyorum ama kulak içi kulaklık aldığımda maksimum 4-5 ay dayanıyor. tabi daha önce 10liranın üstüne kulak içi almadım. şimdi bana htc one x inki kadar kaliteli ses vercek ve dayanıklı bir kulaklık lazım.normalde büyük kulaklıklardan akg 518 le almayı planlıyordum ama çeşitli toplantılara katılıyoruz ; resmi görüşmeler oluyor kulak içi kulaklığı ceket cebine atabilirken akg 518i koyacak biryer bulamam ve öyle bir ortamda yakışık olmaz. sizin önerileriniz nelerdir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KALJOJO

arkadaşlar merhabalar,
    elimde htc one x var. kulaklığı her nasılsa 2.5 ay içinde bozuldu telefona takıyorum alıglamıyor. o yüzden yeni bir kulaklık alacağım. sıkıntı benle ilgilimi bilmiyorum ama kulak içi kulaklık aldığımda maksimum 4-5 ay dayanıyor. tabi daha önce 10liranın üstüne kulak içi almadım. şimdi bana htc one x inki kadar kaliteli ses vercek ve dayanıklı bir kulaklık lazım.normalde büyük kulaklıklardan akg 518 le almayı planlıyordum ama çeşitli toplantılara katılıyoruz ; resmi görüşmeler oluyor kulak içi kulaklığı ceket cebine atabilirken akg 518i koyacak biryer bulamam ve öyle bir ortamda yakışık olmaz. sizin önerileriniz nelerdir acaba?

bende nexus 4üm için güzel bir kulaklık arıyordum,şu üç kulaklık arasında kalmıştım ;

beats urbeats
    MEElectronics A151
    VSONIC GR06

bölüm yetkilisi arkadaşımız GR06 yad A151 önerdi...bende GR06 aldım netten yorumlarıda okuyarak...bu kulaklıkları bir incele istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: peugeot206WRC

Konunun üzerinden biraz zaman geçmiş ama ben de kulaklık aramasındayım. iPhone5 ile kullanmak için max. 250 lira civarına bir kulakiçi kulaklık arıyorum. Beklentim çok yüksek bassdan ziyade özellikle mid sesleri ve enstrümanları iyi duyabilmek, tabii basslar da tatmin edici olursa ne ala. Tabii bir de mikrofonlu olmalı.
    Bir kaç model buldum ama fiyat/performans olarak en iyisini almak amaç,

http://www.elmasepeti.com/Audio-Technica-ATH-CKS55i-Mikrofonlu-iPhone-Kulakligi-Beyaz-_12092.html
    http://www.elmasepeti.com/Sennheiser-MM-70i-Mikrofonlu-iPhone-Kulakligi-Siyah-_11733.html

Audio Technica alacaksanız yurtdışından kendiniz veya forumda getirenlerden daha ucuz fiyatlara daha iyi modellerini alabilirsiniz ama CKS yerine CKM serisinden almanız yerinde olur.

Senn.'den bu fiyatlara önerebileceğim ürün yok.

Mikrofonlu dediğiniz için seçenekler çok azalıyor aslında. :)

Denon AHC560R, Klipsch Reference S4i bunlara bakılabilir.
    Yada Phonak PFE'nin mikrofonlusu düşünülebilir ama 300 liralara yaklaşır ve bassları tatmin etmeyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vespasian`

iyi günler ,

Bütçem 50-60 arası
    Kulakiçi kulaklık arıyorum , S2de kullanıcam yalnız yakın bir zamanda ipod touchda alabilirim eğer ikisinde de kullanabileceğim bir model olursa daha iyi olur(ipodun kulaklık girişi vs. hakkında pek bilgim yok)
    indie / alternatif tarzı müzikler dinlerim sesin berraklığı en önemli nokta dinlediğim müzikler çok çok hareketli olmadığı için ortalama bir bas kalitesinin yeterli olacağı düşüncesindeyim
    ayrıca dışarıya olabildiğince az ses vermesi aradığım özelliklerden .
    Bütçenin üst sınırına oldukça yakın iyi bir kulaklık olursa da hayır demem :)
    Şimdiden teşekkürler

50-60 TL bütçe ile çok fazla alternatif yok, creative ep-630 öneririm.

• quote:

Arkadaşlar ikisi arasında kaldım mx270 mi mx271 mi?

Bütçeniz ne kadar? Ve ne ile kullanacaksınız? İlk mesajda yazılan bilgileri sağlarsanız daha kolay cevap alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

quote:

Arkadaşlar ikisi arasında kaldım mx270 mi mx271 mi?

Bütçeniz ne kadar? Ve ne ile kullanacaksınız? İlk mesajda yazılan bilgileri sağlarsanız daha kolay cevap alırsınız.

Bütçem 35 lira.Telefonumda ve sony nwz mp3 playerımda kullanıcam.Rock Metal Blues ve Klasik müzik dinliyorum.

• @Stygián

35 lira civarı için şu modeli alın dememe gerek yok, zira bu fiyat civarında alacağınız kulaklıklar müzik türü anlamında pek bir ayırım yaratmazlar diye düşünüyorum. Hangisi size yakın geliyorsa alıp deneyin.
  • 100 liraya kadar telefonda kullanılacak dengeli karakterde ve müzik değiştirme kontrol düğmeleri olan kulakiçi önerisi alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

@Stygián

35 lira civarı için şu modeli alın dememe gerek yok, zira bu fiyat civarında alacağınız kulaklıklar müzik türü anlamında pek bir ayırım yaratmazlar diye düşünüyorum. Hangisi size yakın geliyorsa alıp deneyin.

Anladım hocam farketmez diyorsunuz...Peki mx 375 e falan çıksam farkeder mi yoksa yine fark yaratmaz fazladan 10 15 lira verme mi dersiniz?Biraz fazla üstüne düşmüş basit bi kulaklık meselesini büyütmüş gibi oldum sanki farkındayım da eski kulaklığı garantiye yollamıştım ondan sipariş vermedim henüz hazır vermemişken de en iyisini vereyim demiştim bu akşam veririm artık

Edit:Neyse mx375 sipraişi verdim bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stygián -- 16 Mart 2013; 19:43:39 >

• Selamlar :)

HTC nin kendi müzik değiştirme , mikrafon ve çağrı yanıtlama tuşu bulunan ama kulağa girmeyen kulaklığını modifiye edip benim ep 630 ile birleştireyim derken afedersiniz içine ettim iki kulaklığında. Olan ep630 'a oldu. Öyle ya da böyle ep630 u toparlarımda dışarda kullanılabilecek bir halde olacağını sanmıyorum :/

Konumuza dönersek , 100 lirayı geçmeyecek bir kulaklık arıyorum. 2006 yılında ilk çıktığı zamanlarda aldım ep630 'u ve ozamandan beri kullanıyordum. Şimdi tekrar ep630 mu alsam değişik bir marka mı düşünüyorum. Beni düşündüren ise HZ değerleri.

Ayrıntıya girecek olursak Creative ep630 6hz ile 22khz arası destekliyor. Ve bu sayede basslarda donuk ya da boğuk değil dolgun bass veriyor tizleri kimileri sevmesede temiz ve güzel vermesi benim hoşuma gidiyordu. Piyasadaki çoğu kulaklığa bakıyorum bir marka vardı unuttum onun haricinde bütün hepsi 20hz 20khz arası destekli. Kardeşime philips aldım beyaz, güzel kulaklık sesi temiz veriyor ama bass konusunda ep630 gibi değil, kötüde değil ama ep630 kadar dolgun bass vermiyor. Çoğu kişi insan kulağı 20hz altını zaten duymaz desede kulaklıkta bu aralığın fark yaratacağını düşünüyorum ben.

Daha fazla uzatmadan önceden 7 sene ep630 kullanan birine tavsiyeniz ne olur diye sorayım sadece

ek olarak : Ayrıca üstünde şarkı değiştirme tuşları olan modeller de varsa piyasada onları da söyleyebilirsiniz. Pek göremedim.

Bütçe max: 100
    Tarz : Belli tarzım yok
    Eskiden ep630 kullandım uzun süre
    Stereo bluetooth kulaklıkta olabilir.
    Tizleri temiz, bassları kafa yormasın :)

acaba çakma mı sesi nasıldırki :)http://www.htc.web.tr/urun/790-soul-sl49-siyah-kulaklik-tum-htc-modeli.html
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• -Bütçe: 40 TL
    -Tür: karışık
    -Karakter: bas, dengeli
    -Kaynak: Telefon; samsung galaxy y
    bisiklette kullanacağım için kulak içi tercih ediyorum bazen koşuyorum da. Önemli olsam kulağımdan düşmemesi, yoğun bas, bir de kulağımı yormayacak. Eğer bu özellikleri yaşıyan bir kulaklık varsa lütfen bildirin. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Sağlıcakla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Selamlar :)

HTC nin kendi müzik değiştirme , mikrafon ve çağrı yanıtlama tuşu bulunan ama kulağa girmeyen kulaklığını modifiye edip benim ep 630 ile birleştireyim derken afedersiniz içine ettim iki kulaklığında. Olan ep630 'a oldu. Öyle ya da böyle ep630 u toparlarımda dışarda kullanılabilecek bir halde olacağını sanmıyorum :/

Konumuza dönersek , 100 lirayı geçmeyecek bir kulaklık arıyorum. 2006 yılında ilk çıktığı zamanlarda aldım ep630 'u ve ozamandan beri kullanıyordum. Şimdi tekrar ep630 mu alsam değişik bir marka mı düşünüyorum. Beni düşündüren ise HZ değerleri.

Ayrıntıya girecek olursak Creative ep630 6hz ile 22khz arası destekliyor. Ve bu sayede basslarda donuk ya da boğuk değil dolgun bass veriyor tizleri kimileri sevmesede temiz ve güzel vermesi benim hoşuma gidiyordu. Piyasadaki çoğu kulaklığa bakıyorum bir marka vardı unuttum onun haricinde bütün hepsi 20hz 20khz arası destekli. Kardeşime philips aldım beyaz, güzel kulaklık sesi temiz veriyor ama bass konusunda ep630 gibi değil, kötüde değil ama ep630 kadar dolgun bass vermiyor. Çoğu kişi insan kulağı 20hz altını zaten duymaz desede kulaklıkta bu aralığın fark yaratacağını düşünüyorum ben.

Daha fazla uzatmadan önceden 7 sene ep630 kullanan birine tavsiyeniz ne olur diye sorayım sadece

ek olarak : Ayrıca üstünde şarkı değiştirme tuşları olan modeller de varsa piyasada onları da söyleyebilirsiniz. Pek göremedim.

Bütçe max: 100
    Tarz : Belli tarzım yok
    Eskiden ep630 kullandım uzun süre
    Stereo bluetooth kulaklıkta olabilir.
    Tizleri temiz, bassları kafa yormasın :)

acaba çakma mı sesi nasıldırki :)http://www.htc.web.tr/urun/790-soul-sl49-siyah-kulaklik-tum-htc-modeli.html

Brainwavz M2 iyi olacaktir.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.