Şimdi Ara

✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
32
Favori
145.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thestell

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Kulaklığınız şu model gibiyse 100 liralara kadar çıkmadıkça kulaklığınızı değiştirmeye gerek yok.
     [sizer]✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu

Daha ucuz bir modelse MH650c almanız mantıklı olur. Pioneer leri hiç bilmiyorum o yüzden alın-almayın diyemem.

Yok bu model değil şu model ayrıca sağ taraf cızırdamaya başladı ondan alıyorum yenisini :D Üfleyince düzeliyor da tansiyonum düştü artık üfleye üfleye :D
    http://www.sony.com.tr/product/nws-b-series/nwz-b162

MH650C demişsiniz hiç kullandınız mı bunu? Sonynin yeni ucuz kulaklıkları çok dandik arkadaş mdr aldı bass denen bir şey yok o attığınız linkteki de arkadaşın mp4ünden midir nedir müziği tamamen kapatıp öyle bass veriyordu. Ayrıca vatanda yok sanırım sony kulaklıklar bundan sonraki tavsiyeniz ne olurdu?

Kendisi yedek kulaklığım olarak çekmecemde bekliyor.
    Ep630 dan bir miktar daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

EP630 da alabilirsiniz, yada earbud olur derseniz Sennheiser MX serisinden alabilirsiniz.
    Zaten bu bütçeye de çok fazla seçenek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

quote:

samsung/htc demiş listede ama android olarak genelleyebiliriz herhalde?
    senin LG yazmıyor.
    tabloda yazdıgıgı gibi, benims S3de lsiten answwer - talk calısıyor, smartkey calısmıyor.

Bi sitede vardi incelemesi. Lg optimus 2x vardi listede. Herhalde benim telefonda da calisir

hocam naptın aldın mı?

bu arada bende ses seviyesi cok yuksek cıkmıyor endense,
    S3 yuzunden sanırım cunku

PC ye veya amfiye taktıgımda ses cok guclu. i5de deniycem arkadasın.
    Sony Mh1c

Bugün geldi hocam kulaklık. Gayet güzel bir kulaklıkmış. Ben memnun kaldım yani. Ses seviyesi de bana göre ideal. 4 ped beklerken 8 ped gelmesi sürpriz oldu benim için.

Yalnız ürünü ben aldıktan sonra nedense fiyatını değiştirdiler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: popokio

3 yıl önce Creative EP-830 um vardı, bozulduktan sonra aldığım 20-30 tl lik dandik kulaklıklarla idare ediyordum.Zen X-Fi 'ı kardeşime verip iPod Touch 32 GB a geçiş yapınca ses kalitesi olarak attan inip eşşeğe binmiş gibi oldum resmen

1 ay kadar önce HTC 8x aldım, ses kalitesi çok övülen bir cihaz ama bendeki kulaklıkla etkisini pek gösteremiyor açıkçası.

Genellikle türkü dinlerim, ama bazen farklı müzik türleri de dinlediğim olur arada İtüradyo-Jazz dinlerim, bazen Yabancı hareketli şarkılar dinlerim, ruh halime göre yani

İstanbuldayım, öğrenciyim :D
    Yani özetle :
    Ayırmak istediğim bütçe: 50-75 tl ------ Çıkabileceğim max. bütçe: 100 tl

Ortalama Bass kalitesi, dinlerken dışarıya ses vermemesi, ve enstrümanları birbirine karıştırmaması, en küçük vuruşları bile hissedebileceğim bir kulaklık olması benim kulaklıkta aradığım özellikler,

Öneriler için şimdiden teşekkürler ...

İnternetten alabilirim diyorsanız: Vsonic GR06 yada GR04...

Lendmeurears' dan alacaktım, GR04 ü sadece USA e gönderiyor, bir çok sitede de GR04 ün 06 ya göre daha iyi olduğu yazılmış, bu yüzden 04 ü satın alabileceğim güvenilir bir kaynak biliyorsanız deneyebilirim,

Tavsiye için teşekkürler...
  • quote:

quote:

quote:

3 yıl önce Creative EP-830 um vardı, bozulduktan sonra aldığım 20-30 tl lik dandik kulaklıklarla idare ediyordum.Zen X-Fi 'ı kardeşime verip iPod Touch 32 GB a geçiş yapınca ses kalitesi olarak attan inip eşşeğe binmiş gibi oldum resmen

1 ay kadar önce HTC 8x aldım, ses kalitesi çok övülen bir cihaz ama bendeki kulaklıkla etkisini pek gösteremiyor açıkçası.

Genellikle türkü dinlerim, ama bazen farklı müzik türleri de dinlediğim olur arada İtüradyo-Jazz dinlerim, bazen Yabancı hareketli şarkılar dinlerim, ruh halime göre yani

Yani özetle :

Ortalama Bass kalitesi, dinlerken dışarıya ses vermemesi, ve enstrümanları birbirine karıştırmaması, en küçük vuruşları bile hissedebileceğim bir kulaklık olması benim kulaklıkta aradığım özellikler,

Lendmeurears' dan alacaktım, GR04 ü sadece USA e gönderiyor, bir çok sitede de GR04 ün 06 ya göre daha iyi olduğu yazılmış, bu yüzden 04 ü satın alabileceğim güvenilir bir kaynak biliyorsanız deneyebilirim,

Ebay'de bulabilirsiniz muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET
    Bugün geldi hocam kulaklık. Gayet güzel bir kulaklıkmış. Ben memnun kaldım yani. Ses seviyesi de bana göre ideal. 4 ped beklerken 8 ped gelmesi sürpriz oldu benim için.

Yalnız ürünü ben aldıktan sonra nedense fiyatını değiştirdiler.

Sony Mh1c
    bende ses seviyesi cok yuskek degil S3 ile.
    S3un kendi kulaklıgı ses seviyesi daha yuksek ama aslında o da yeterli degil. iriver mp3 playerla denedim her 2 kulaklıkta da ( S3 stok ve Mh1c) ses gayet yuksekti. sorun S3de..
    iyi ki daha da para verip daha yuksek seviyerede kulaklık almamısım bu S3 besleyemez bariz.

Bu arada 3 kulaklıkla baya test yaptım, S2 nin stok kulaklıgı igrenc
    S3 unki ise tizlerde rahatsız ediyor bazen ama yine de netligi iyi, ama bas sevenler icin kesinlikle sony mh1c daha üstün.
    bu arada baslar bariz sekilde cok zevkli.
    ama kimse de mh1c'de baslar diger sesleri öldürmüyor diyemez yine de.
    keşke ep630la karşılaştırabilseydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 7 Mart 2013; 11:39:25 >
  • Maksimum 100 tl verebilirim , genel olarak bir tercihim yok yani neredeyse her tür yabancı müziğini dinlerim (genellikle Eminem ve Maroon5 . ) , Karakteri hakkında kesin bir şey diyebilir miyim bilmiyorum bass ı severim ama birazda dengeli olması lazım tabi genelde o iki tarzı dinlerim o yüzden buraya tam olarak ne diyebileceğimi bilmiyorum. Telefon ile birlikte kullanacağım zaten telefon ile birlikte almayı planlıyorum büyük ihtimalle (Iphone 5 ya da HTC One ) Olacak. Normalde CX serisini düşünüyordum ama çok fazla eleştri aldığını gördüm ve fikrim değişti en yakın zamanda mesajınızı bekliyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yani özetle :

biraz fazla uğraştırıyorum sizi ama , e-bay de dolaşırken şunu gördüm, sizce denemeye değer mi, satın aldıktan sonra beğenmezsem burda aldığımdan fazla fiyata satabilir miyim, teşekkürler...

http://www.ebay.com/itm/Original-HTC-Monster-Dr-Dre-Beats-Earphone-Earbuds-Handsfree-Headset-Black-/281068304446?pt=PDA_Accessories&hash=item4170f9f83e
  • Yamaha EPH-30 marka kulaklik almayi dusunuyorum ama forumda fazla mesaj bulamadim bu model hakkinda. Deneyen birkac kisi sennheiser cx300 ıı segmentinde oldugunu soylemis . Siz ne dusunuyorsunuz bu model hakkinda .almayi dusundugum site isehttp://www.dr.com.tr/Elektronik/Yamaha-EPH-30-Black-Kulak-Ici-Kulaklik//Ev-Elektronigi/Kulaklik-Mikrofon/urunno=0000000352468
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yani özetle :

biraz fazla uğraştırıyorum sizi ama , e-bay de dolaşırken şunu gördüm, sizce denemeye değer mi, satın aldıktan sonra beğenmezsem burda aldığımdan fazla fiyata satabilir miyim, teşekkürler...

http://www.ebay.com/itm/Original-HTC-Monster-Dr-Dre-Beats-Earphone-Earbuds-Handsfree-Headset-Black-/281068304446?pt=PDA_Accessories&hash=item4170f9f83e

Bana hitap etmiyor ses rengi olarak.

Orjinalliği konusunda ise satıcıya güvenilebilir mi onu da bilmiyorum.

O yüzden olumlu yada olumsuz yorum yapamayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bartu24

Maksimum 100 tl verebilirim , genel olarak bir tercihim yok yani neredeyse her tür yabancı müziğini dinlerim (genellikle Eminem ve Maroon5 . ) , Karakteri hakkında kesin bir şey diyebilir miyim bilmiyorum bass ı severim ama birazda dengeli olması lazım tabi genelde o iki tarzı dinlerim o yüzden buraya tam olarak ne diyebileceğimi bilmiyorum. Telefon ile birlikte kullanacağım zaten telefon ile birlikte almayı planlıyorum büyük ihtimalle (Iphone 5 ya da HTC One ) Olacak. Normalde CX serisini düşünüyordum ama çok fazla eleştri aldığını gördüm ve fikrim değişti en yakın zamanda mesajınızı bekliyorum.

VSonic Gr04 , GR06, Brainwavz M2...
  • quote:

quote:

Maksimum 100 tl verebilirim , genel olarak bir tercihim yok yani neredeyse her tür yabancı müziğini dinlerim (genellikle Eminem ve Maroon5 . ) , Karakteri hakkında kesin bir şey diyebilir miyim bilmiyorum bass ı severim ama birazda dengeli olması lazım tabi genelde o iki tarzı dinlerim o yüzden buraya tam olarak ne diyebileceğimi bilmiyorum. Telefon ile birlikte kullanacağım zaten telefon ile birlikte almayı planlıyorum büyük ihtimalle (Iphone 5 ya da HTC One ) Olacak. Normalde CX serisini düşünüyordum ama çok fazla eleştri aldığını gördüm ve fikrim değişti en yakın zamanda mesajınızı bekliyorum.

ebay top rated seller bazında
    GR04 - 49 usd
    GR06 - 63 usd

shipment dahil.

fiyatları gibi kalite olarak da cok mu yakınlar acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 8 Mart 2013; 11:24:07 >
  • quote:

quote:

quote:

GR04 - 49 usd
    GR06 - 63 usd

shipment dahil.

GR04'ü daha çok seven de var. Hangisi iyi bilemeyeceğim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

GR04 - 49 usd
    GR06 - 63 usd

shipment dahil.

GR04'ü daha çok seven de var. Hangisi iyi bilemeyeceğim.

Bu arada belirtmeyi unuttuğum bir şey var aynı zamanda bu kulaklıkları spor yaparken'de kullanabilir miyim?
  • quote:

Bu arada belirtmeyi unuttuğum bir şey var aynı zamanda bu kulaklıkları spor yaparken'de kullanabilir miyim?

O yapacağınız spora bağlı olan bir durum. O yüzden yorum yapmam yanlış olur. Standart kulakiçi kulaklıklar ne kadar kullanılabilirse bunlar da o kadar kullanılabilirler.
  • quote:

quote:

O yapacağınız spora bağlı olan bir durum. O yüzden yorum yapmam yanlış olur. Standart kulakiçi kulaklıklar ne kadar kullanılabilirse bunlar da o kadar kullanılabilirler.

Spor demek pek uygun olmadı galiba. Yani egzersiz koşu ve vücut geliştirme egzersizleri. (Şu an bendeki kulaklık birçok hareketimde düşüyor. Koşudan bahsetmiyorum bile. )
  • quote:

quote:

quote:

Spor demek pek uygun olmadı galiba. Yani egzersiz koşu ve vücut geliştirme egzersizleri. (Şu an bendeki kulaklık birçok hareketimde düşüyor. Koşudan bahsetmiyorum bile. )

Bu da düşebilir herhalde. Onun için özel kulaklıklar yapıyordu bazı firmalar yanılmıyorsam.
  • Bütçe:100TL civarı
    İphone 4S ve 5 ile kullanılacak
    Müzik türü karışık ama ağırlıklı olarak ahmet kaya dinlerim
    Marka vs tutkum yok sadece kaliteli olsun yeter.
    Tavsiye edenlere şimdiden teşekkürler
  • Öncelikle selam arkadaşlar

-Bütçe maksimum 150 lira
    -Ağırlıklı olarka metal ve rock dinliyorum
    -Galaxy S3 te kullanılacak bu yüzden mikrofonlu bir model arıyorum

Şu an Sennheiser mx470 kulaklığa sahibim. Daha önce ipod touchım ile birlikte kullanıyordum ama şimdi Galaxy S3 aldım ve müziklerimi ondan dinlemeye başladım. mx470 imin performansından çok memnunum ama kulaklık üzerinde mikrofon olmadığından telefonla görüşme sıkıntısı çekiyorum. Telefonun kendi kulaklığından da memnun olduğum söylenemez. Zaten ben denediğim hiçbir kanal tipi kulaklığı beğenmedim bugüne kadar. Sennheiser cx300 ve Audio Technica ath-ck400i denedim, ikisi de övülen kulaklıklardı ama beni tatmin etmedi ikisi de. Özellikle bas ve midler çok sönük geliyor bana kanal tipi kulaklıklarda ki genelde metal ve rock müzik dinleyen birisiyimdir müzikte öyle bas çok aramam. Ama mx470 aldığım performansı kanal içilerde bulamıyorum. mx470in verdiği dolgun sesi kanal tipi kullanırken bulamıyorum. Basları sönük ve cılız, midler bulanık, tizleri çok ön planda geliyor bana. Nette araştırma yaptım bir süre ve üzerinde mikrofon bulunan kulaklıklar genellikle kanal tipi olduğunu gördüm. Audio-Technica ath-cks55i, Sennheiser M30i, Urbanears Bagis, AKG K328, Philips O'neill Specked, Pioneer SE-CE511i gözüme takılan modeller ama haklarında yapılan yorumlar oldukça tutarsız. Kimisi çok övüyor kimisi yerden yere vuruyor ne yapacağımı bilemedim. Bir ara AKG q350 yi gözüme kestirdiydim baslarının iyi olduğunu söylüyorlardı ama forumda birisi mikrofonunun S3 ile çalışmadığını yazmış. Hepten kafam karıştı benim bana bir yardım edin :D Uzun lafın kısası Sennheiser mx470 ile aldığım performansı verecek mikrofonlu kanal tipi kulaklık arıyorum. Ses ayarı vs androidde çalışmaması problem değil sadece mikrofonu çalışsın yeter. Bütçe olarak maksimum 150tl ye çıkabilirim ve mümkünse yurtiçinde bulunabilecek birşeyler tavsiye ederseniz iyi olur. Biraz uzun bir yazı olduğu kusura bakmayın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elovitnas -- 11 Mart 2013; 23:26:07 >
  • herkese merhaba

telefon ile kullanacağım ve genelde dance,house tarzı dinlerim...şu 3 kulaklıktan hangisini önerirsiniz??

urbeats
    MEElectronics A151
    VSONIC GR06

fiyatlarının aynı olduğunu da belirteyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unborn

Bütçe:100TL civarı
    İphone 4S ve 5 ile kullanılacak
    Müzik türü karışık ama ağırlıklı olarak ahmet kaya dinlerim
    Marka vs tutkum yok sadece kaliteli olsun yeter.
    Tavsiye edenlere şimdiden teşekkürler

Vsonic GR06 olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.