Şimdi Ara

✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
32
Favori
145.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EdnanBey

Anladım genel kullanım için bir kulaklık istiyorsunuz. Size es18s'i öneriyorum mikrofonlu model bu fiyata bulabileceğiniz en dengeli sesi olan kulaklıktır genel kullanımız için gözünüz kapalı alabilirsiniz. Ancak fiyatı dolayısıyla malzemesi çok dayanıklı sayılmaz Dikkatli kullanmak lazım. Ses/rahatlık olarak fiyatının çok üstündedir

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim, malzeme kalitesine değinmişsiniz ancak vasat olmadığını tahmin ediyorum ki eğer öyle ise 20-40 fazla da vererek bir üst kalite önerinizi de dikkate alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• karasew vasilli kullanıcısına yanıt
    Bence bunu kafanıza takmayın. L şeklinde jak bu konuda avantaj bu süre kullanımınıza bağlı uzayabilir jak girişini çok bükmeden kullanırsanız gayet iyi bir süre dayanır bu fiyat aralığında malzeme kalitesi hep bu şekilde zaten. Bence gidin alın kullanın en kötü hesaudio sitesi her şekilde yardımcı oluyor hatta şimdi gidip iletişim kurabilirsiniz es18s hakkında. Gidin bir şans verin kulaklık arayıp o mu bu mu diye zaman kaybetmektense doğru bir seçim yapacağınıza eminim. Görüşlerinizi beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdnanBey -- 31 Mart 2020; 0:10:46 >
  • EdnanBey kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum, en uygununu bulup alıyorum

Hesaudio sitesinden bulabilirsiniz. Görüşlerinizi bekliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdnanBey -- 3 Nisan 2020; 16:34:2 >
  • Merhabalar,kulaklık almayı düşünüyorum.Pc de kullanmak için bir sey arıyorum.Kafaüstü daha performanslı kulaklıklarım var fakat kafaüstü kulaklıklar beni yoruyor bir süre sonra..Max 150-200 civarı mikrofonlu ve konforlu bir kulakiçi kulaklık önerebilir misiniz ?
    Kulaklarım biraz küçük o yüzden küçük bir kulaklık bakıyorum.Mümkünse Türkiye de bulacagım bir kulaklık arıyorum.Biliyorum çok fazla istek istedim ama ben bir kaç gündür araştırıyorum ve çok fazla seçenek bulamadım.Şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için.
    Ertesi gün sipariş etmiştim sanırım yarın ulaşır

• quote:

Orijinalden alıntı: meecydarko

Merhabalar,kulaklık almayı düşünüyorum.Pc de kullanmak için bir sey arıyorum.Kafaüstü daha performanslı kulaklıklarım var fakat kafaüstü kulaklıklar beni yoruyor bir süre sonra..Max 150-200 civarı mikrofonlu ve konforlu bir kulakiçi kulaklık önerebilir misiniz ?
    Kulaklarım biraz küçük o yüzden küçük bir kulaklık bakıyorum.Mümkünse Türkiye de bulacagım bir kulaklık arıyorum.Biliyorum çok fazla istek istedim ama ben bir kaç gündür araştırıyorum ve çok fazla seçenek bulamadım.Şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için.
    Hocam birkaç mesaj önce önerdiğim es18s kulaklığa bakın

Kargom bugün geldi, henüz deneme fırsatı bulabildim. Tavsiyeniz üzerine aldığım es18s gayet güzel iş görüyor. Teşekkür ederim 🙏 ios+spotify kombinasyonunda çalışabilecek ve müziğe derinlik katacak eq var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim. İyi akşamlar

Ben teşekkür ederim görüşünüz için memnun kalmanıza sevindim ios için bilgim yok maalesef.

• Arkadaşlar iPhone için kulaklık bakıyorum ve elimdeki kuponu kullanarak şunları indirimli alabiliyorum, içlerinden hangisini önerirsiniz; Intouch Essential, SBS BT220, SBS BT500, Hometech HB510

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark_Night34 -- 23 Nisan 2020; 19:6:58 >
    bu öneri için çok teşekkürler ama ben bu tıkaç tarzı olanları sevmiyorum diğer tarz olanlardan öneriniz var mıdır?
  • herkese iyi akşamlar
    dizüstü bilgisayarda dizi film izlerken kullandığım kulaklığımın kopması üzerine yeni bir kulaklık arayışına girdim ancak çok fazla bir bütçem yok
    son bozulan kulaklığım asus zenfone telefonumun kutusundan çıkan şu kulaklıktıhttps://mobileplanet.ua/uploads/product/2018-1-16/asus-zenear-ahsu001-black-663351.jpg

bu ayarda uygun fiyatlı, sesleri dengeli veren,
    uzun süreli kullanımda (4-5 saat) kulakları yormayan (kulaklarım küçük bu arada)
    uzun ömürlü min 1 yıl kullanım ömrü olan
    alabileceğim max 200 tllik kulaklık önerisi yapabilirseniz sevinirim

kendi gözüme kestirdiklerim
    sennheiser cx 80s,(en ucuz modeli çok mu dandiktir)
    sennheiser cx 100 (bu fiyat olarak zorlayacak gibi biraz)
    jbl t205 (bunun yapısı açıkçası tedirgin etti rahatsız eder mi diye)
    jbl c100 (kısa ömürlü olduğu yönünde yorumlar var)
    bir de a101'e gelen samsung eo-hs13 (çok mu kalitesizdir)
    veya sizlerin önereceği başka bir marka model olabilir
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• Maksimum 100 liraya kulak içi kulaklık arıyorum. Var mı önerisi olan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yarın bir avm'ye gidip teknosa ya da DR'dan bir kulak içi kulaklık alacağım. O mağazalarda olan 100Tl'ye kadar f/p kulaklığı önerir misiniz? Bas takıntım yoktur. Genelde slow şarkılar dinlerim. Dayanıklı olmasını istiyorum.
  • Merhaba, 2 senedir kullanıyor olduğum Philips SHM 1900 kulak üstü kulaklığın ömrünün bittiğini farkediyorum. Yaklaşık 1 yıldır ses sadece sağ taraftan geliyordu, şimdi ise hoparlör tarafında kablonun oynamasından dolayı bağlantısızlık oluyor ve ses tamamen gidiyor. Kabloyu düzgün pozisyonda tutup bantlayarak kullanabiliyorum ancak bu geçici çözüm tabi.

Önceliğim kulaklığı tamir etmek olacak. Ancak sorunun düzelmeme ihtimaline karşı sizlerden bu kalitede bir kulak üstü kulaklık tavsiyesi istiyorum.

Oyunlarda ses kasan tiplerden değilim, arada müzik dinler, yayın falan izlerim. Ses kalitesinin mükemmel olup bass'ları çok iyi vermesine falan gerek yok. Zaten bu fiyatlardaki çoğu kulaklığın sesi birbirine yakındır ve benim için idealdir. Mikrofonu aktif olarak kullandığım için önem veriyorum. Philips SHM 1900 mikrofonu benim için F/P idi. Bu kalitede bir şey olsa keşke.

not: Israr ediyorsanız kulak içi de önerebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 13 Haziran 2020; 19:51:52 >

• Arkadaşlar merhaba ben kablolu kulakiçi kulaklık bakıyorum ve bütçem 200 TL. Genelde basslı müzikler dinlerim ve neredeyse hergün kullanıyorum o yüzden kablosunun sağlam olmasını istiyorum. Bana önerebileceğiniz bir kulaklık var mı şimdiden teşekkür ederim. (Eski kulaklığım samsung akg kulaklıktı ve çok memnundum o tür bir kulaklık arıyorum)
    Hocam selam, ES18 önermişsiniz, ben de almayı düşünüyorum da hesaudio'nun sitesinde empedansına 46 ohm denilmiş.
    Çok fazla değil mi? Telefon ve bilgisayar çıkışından amfisiz yeterince sürülebiliyor mu? Bir de tizlerde parlama ve sibilans sorunu var mı? (JBL C100SI'ın tizlerinden memnun değilim).
    Teşekkürler
  • Jbl c100si'den geçersen müzikte devrim yaşarsın :). (Bu arada empedansa endişe etme ben 16 ohm diye biliyorum çok da rahat sürülüyor) Ancak ben önerdiğim zamanlarda benim de aldığım fiyat 100tlden 200tlye gelmiş 15 dolar kulaklık. Hâlâ daha bu fiyatta iki en iyi kulaklıktan biri ancak takdir ederseniz çok pahalanmış bende üzüldüm bu duruma. Bu fiyatlarda Tavsiye edebileceğim iki kulaklık es18s ve samsung akg ig955. Samsung için orjinal olanını bulmanız lazım yaklaşık 130-140tl teknostore webteknoyla da alakalı olduğu için çakma satacağını sanmam araştırıp bakabilirsiniz aman muadil almayın piyasada çok var. Önerebileceğim iki kulaklık bunlar ikisi de memnun eder. Hele ki c100si den sonra 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdnanBey -- 22 Haziran 2020; 1:15:2 >
  • xb455 X kullanıcısına yanıt
    Sana hâlâ daha samsung akg kulaklığı önerebilirim ancak o fiyatta o ses kalitesi ve kablo sağlamlığı başka kulaklıkta yok hocam

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.