Şimdi Ara

✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
32
Favori
145.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ckm500.

Tek geçerim bu arayışta.
  • Merhaba

koss ksc 75 kullanıyorum, fakat sesinden memnun olmama rağmen pratik olmadığı için yanımda taşımıyorum. akıllı telefondan müzik dinlemek için 50-60 liralık bir kulakiçi kulaklık almak istiyorum.

klasik müzik, 60lar-70ler blues, bob dylan, pink floyd vs...

güçlü baslara gerek yok, çok yüksek sesli de dinlemem...

şimdiden teşekkürler tavsiyeleriniz için...
  • www.aztekstore.com a göz atin
  • Nokia Monster WH-920 hakkında bilgisi olan var mı?99 tl fiyatla satılıyor, uygun duruyor.
  • galaxy s3 ün telefonun orjinal kulaklığının üstüne basıldı da.
    mikrofonlu kulaklık öneriniz nedir ? max 100 tl (5 yıl götürür seni derseniz 150 tl de olur :D)
    genelde rock dinlerim ama her tür müzik var.Basslar sağlam olsa iyi olur :)
    mikrofonlu olması şart.Müzik kalitesine önem veririm ama mikrofonlu modeller çok az.

Bu nasıldır? veya öneriniz nedir?
    http://www.teknosa.com/urunler/110261612/philips-she3595bl00-mavi-mikrofonlu-kulakici-kulak
    veya bu creative

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procaptain -- 11 Ekim 2013; 23:05:23 >

• 20TL bütçe var, Sennheiser MX140 var şuan elimde. Bulunduğum yerde Teknosa ve Bimeks var sadece. Hit şeyler dinlerim. Bass'ı iyi vursun yeterli. Önerileri bekliyorum
  • soron88 S kullanıcısına yanıt
    mh650c
  • procaptain kullanıcısına yanıt
    Ath Ckm500i
  • Jaxn kullanıcısına yanıt
    20tl için tavsiye zor. Ne varsa olur. Ancak Sony ex300'ler iyidir.
  • Audio-Technica CKS77x öneririm.
    bass mid ve tizleri örtmüyor (ses kaynağına bağlı)
    sahne genişliği çok yeterli. bilgisayarımda F.E.A.R oynuyorum (3d ses-grafik korku oyunu )
    korkudan sesi açamadığım yerler var, rage quit atıyorum bazen çok gerçekçi oluyor :)
    yamuk yumuk görünebilir ancak kulağınızda hiç de öyle değil.
    beats bulabilsem karşılaştıracağım.
  • Arkadaşlar selam. Aklımda iki model var biri Sennheiser Cx300 ii biri isehttp://www.grupfoni.com/v2/ShowProduct?url=beats-dr-dre-kulaklik-1 hangisini tavsiye edersiniz. Rock - Blues - Grunge tarz müzik dinliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jemalskywalker

Arkadaşlar selam. Aklımda iki model var biri Sennheiser Cx300 ii biri isehttp://www.grupfoni.com/v2/ShowProduct?url=beats-dr-dre-kulaklik-1 hangisini tavsiye edersiniz. Rock - Blues - Grunge tarz müzik dinliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Sennheiser'ları Beats'lere tercih ederim her zaman.
  • Quattro kullanıcısına yanıt
    Hocam eyvallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metep

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Size tavsiye vermek bana düşmez bilgi birikiminizin epeyce fazla olduğunu düşünüyorum yazdıklarınızdan.

Ama şunu söyleyeyim ben Shure SE215 'le 320 kbit ile flac arasında bariz bir fark göremedim.

GR06 dışındaki modellerin bu ayrımı yapacağını sanmıyorum.

Sizin yerinizde olsam GR06 düşünürüm yada R50 için birikim yaparım.

Öncelikle cevabınız için teşekkürler. 200tl üstünü şimdilik düşünmüyorum. yalnız bana en az 2 sene dayanabilecek bir kulaklık arıyorum.
    Şunu belirteyim mh650c ucuz bir kulaklık ve ben bunda 320kbps mp3 veya 256kbps aac den kayıpsıza geçtiğimde farkı anlayabiliyorum (çok bariz değil tabi, bozulmalar az da olsa farkediliyor)(playerım sonuçta sansa, kaliteli ses için kaliteli amfi,player,kulaklık 3lüsü gerekiyor)
    ckslerin bana fazla basslı geleceğini düşünüp ckmlere yöneldim şimdilik. ckm500, cks77,cks99 arasında kaldım. kulaklıkları karşılaştırabilecek biri varsa bana çok yardımı dokunur. veya şu model ckmler arasında en iyisidir deyin ona yöneleyim (dengeli,sahnesi geniş,enstrüman ayrımı,sibilansa göre).hiçbirini deneme şansım olmadı hiç.o yüzden böyle kararsız kalıyorum.

CKM serilerinde sibilance sorunu oluyor. (Test ettiklerim: CKM1000-CKM99,CKM55)
    Mid ve tiz ön planda ama kalitesiz kayıtlarda müzik dinlenmez hal alabilir sibilance yüzünden. Ses Detayları fiyatlarına göre iyi denebilir.

Benim tavsiyem CKS99 modelidir. Her ne kadar CKS seriside olsa basslar önplanda değil. Detaylar gayet iyi parasına göre.

• Merhabalar.

Müzik dinlemek için kulaklık alacağım.

100-150 lira arasında önerilerinizi bekliyorum.

Daha önce Sennheiser MX serisi ve PMX100 modellerini kullanmıştım.

Kulaklıkların kabloları genellikle bağlantı noktalarından koptu. Sağlam model önerirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hop-e3

Merhabalar.

Müzik dinlemek için kulaklık alacağım.

100-150 lira arasında önerilerinizi bekliyorum.

Daha önce Sennheiser MX serisi ve PMX100 modellerini kullanmıştım.

Kulaklıkların kabloları genellikle bağlantı noktalarından koptu. Sağlam model önerirseniz sevinirim.

Vsonic gr06, ATH CKS99,CKS77 Brainwavz m3 modellerini inceleyebilirsiniz. İncelemelerini googlede bulabilirsiniz

• Aerial 7 Sumo kulaklıklar hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan

quote:

Orijinalden alıntı: metep

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Size tavsiye vermek bana düşmez bilgi birikiminizin epeyce fazla olduğunu düşünüyorum yazdıklarınızdan.

Ama şunu söyleyeyim ben Shure SE215 'le 320 kbit ile flac arasında bariz bir fark göremedim.

GR06 dışındaki modellerin bu ayrımı yapacağını sanmıyorum.

Sizin yerinizde olsam GR06 düşünürüm yada R50 için birikim yaparım.

Öncelikle cevabınız için teşekkürler. 200tl üstünü şimdilik düşünmüyorum. yalnız bana en az 2 sene dayanabilecek bir kulaklık arıyorum.
    Şunu belirteyim mh650c ucuz bir kulaklık ve ben bunda 320kbps mp3 veya 256kbps aac den kayıpsıza geçtiğimde farkı anlayabiliyorum (çok bariz değil tabi, bozulmalar az da olsa farkediliyor)(playerım sonuçta sansa, kaliteli ses için kaliteli amfi,player,kulaklık 3lüsü gerekiyor)
    ckslerin bana fazla basslı geleceğini düşünüp ckmlere yöneldim şimdilik. ckm500, cks77,cks99 arasında kaldım. kulaklıkları karşılaştırabilecek biri varsa bana çok yardımı dokunur. veya şu model ckmler arasında en iyisidir deyin ona yöneleyim (dengeli,sahnesi geniş,enstrüman ayrımı,sibilansa göre).hiçbirini deneme şansım olmadı hiç.o yüzden böyle kararsız kalıyorum.

CKM serilerinde sibilance sorunu oluyor. (Test ettiklerim: CKM1000-CKM99,CKM55)
    Mid ve tiz ön planda ama kalitesiz kayıtlarda müzik dinlenmez hal alabilir sibilance yüzünden. Ses Detayları fiyatlarına göre iyi denebilir.

Benim tavsiyem CKS99 modelidir. Her ne kadar CKS seriside olsa basslar önplanda değil. Detaylar gayet iyi parasına göre.

Cks77 aldım ama memnyn etmedi tizleri.enstruman ayrimi da mh650c ve ex300den sonra iyi gelmedi.basslari da fazla geldi biraz.bunlar kisisel goruslerim.
    Gr06 denediyseniz yorumunuz nedir? M50hakkinda bilginiz var mi?

• metep M kullanıcısına yanıt
    GR06 test etmedim henüz m50 hakkında bilgim yok.enstruman ayrımı için phonak pfe112 modelini inceleyebilirsiniz

• Htc 8s telefona sahibim 200 liraya kadar bütçem var bass ağırlıklı müzikler dinliyorum ne önerirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.