Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11621163116411651166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim merak ettiğim 18w sarj aleti ve ona uygun hızlı sarj kablosu aldım.

%35 den 56 dk içinde %92 hızlı sarj gibi gelmedi bana sanki ?

0 dan %100 56dk altında doluyor videolarda. Sarja takınca 2 defa sarj seside gelmedi hızlı sarj olduğuna dair bir uyarıda
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    Orjinal sarj için söylüyorsunuz sandım. Onu bilmiyorum farklı adaptör ve kablo kullanmadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korayygli K kullanıcısına yanıt
    5 gündür kullanıyorum performans hiç üzmedi olumsuzluk yok yağ gibi pil de iyi çok iyi olmuş bu sürüm.
  • getta G kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de var hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • orijinal pro max deri kilif kullananlar tavsiye eder misiniz almami?

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    Evet. Ben yillardir siyah kullanirim. Hic pisman olmadim!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burası ikinci el satış alanına dönmüş..
  • Fiyat açıklanır açıklanmaz arkadaşlar teli satışa koydu 🙂 ben de 11 pro almayı düşünüyordum beklemek mi lazım sizce açıklanan 12 ile ilgili fiyat ve teknik bilgilere bakarsak

• Yeni dolar kuru düşünüldüğünde 12 MAX modeli 9000₺'den aşağı bir fiyatta girmeyecek gibi gözüküyor. Arada muhtemelen 1500₺ farkla çıkacaklar. 11'den 12 MAX modeline geçmek pek mantıklı durmuyor.

• Arkadaşlar bugün telim geldi uğraştım pili 6 ya gelince jarja taktım jarj oluyo görünüyor ama teli kapattım kapalı jarj olsun diye fakat ekranda jarj yüzdesi yok
    Doluyomu göstermiyor ama adaptör sıcak
    İPhone 11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şopen27 -- 8 Eylül 2020; 22:32:5 >
  • Apple türkiye garantili 11 pro max midnight green cihazımı satıyorum 17 ay garantisi vardır cizik yok hiçbir sorunu yok herşeyi tam kutulu ilgilenenler mesaj atabilir.

• Dostlar hayırlı geceler 23 ay Apple Türkiye garantili 11 pro max 64 GB midnight green cihazımı özel sebepler den dolayı satıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

sormayın hocam cihazı hep kapalı şarj ederim, şarjdayken asla kullanmam 6 aydır cihazımın bataryası %100'deydi.. ios 14 beta 4'den sonra %98'e düştü uyuz oldum, satacam nerdeyse telefonu o kadar soğudum

Alıntıları Göster
    Beyler 14 beta'da %98'e düşen pil sağlığım ios 13'e dönünce tekrar %100 e yükseldi.

ve iphone 11'i mi sattım, samsung note 10+ ile birlikte kullanıyordum, power user bi kullanıcı olarak iphone 11'e 6 ay dayanabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 8 Eylül 2020; 23:13:58 >

• İos 13.7’nin pil performansı hiç olmadığı kadar iyi gibi duruyor. Bugün telefonu epey yoğun kullandım, oyun vs oynanam ancak gündelik işler için kullanıyorum, 9 saatin üstünde süre almışım bugün. Yatmayacak olsam zorlayıp 10 saatin üstüne de çıkarırdım zira şarj daha %15.

Wi-Fi, Bluetooth, konum, AirDrop sürekli açık, otomatik parlaklıkta sadece lte’de alınan değer. Gerçekten güzel.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Burası satılık ilan konusu değil

• 
Sayfa: önceki 11621163116411651166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.