Şimdi Ara

Deji Mucize Batarya (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
912
Cevap
28
Favori
199.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    adam gibi bir batarya bulursaniz bizede bilgi verin. kapasite 100 ama ne performans iyi nede % ler uyumsuz bu deji de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • myHalici kullanıcısına yanıt
    Bir ara baseus almayı düşünüyorum.
    Orjinali hariç hiçbir bataryanın sağlıklı olacağını düşünmüyorum. Hepsinde DESAY üretimi yazıyor.
    Şarj kontrol devrelerini kopyalayıp geçiyorlar galiba.
    Deji bana pil kapasitesinin çalıştığını ama yüksek kapasite olduğu için orjinal pilin değerine düşene kadar %100 gösterdiğini yazdı ama aynı dandik piller gibi %0’ı göremeden çat kapanıyor.

• Ben de deji batarya aldım fakat söylendiği gibi mucize değil arkadaşlar kanmayın. Eski bataryamdan bir tık daha iyi kapasitesi daha yüksek olmasına rağmen. Boş yere fazla para vermeyin piyasada satılan bataryalardan pek bir farkı yok.
  • Bu konu hakkında daha önce bir şey duymadım şuan burada gördüm fakat bana pek inandırıcı gelmedi %15 küçümsenecek bir yüzde değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir çok kişiye önerdiğim, hatta su geçirmezlik özelliği gelmeden önceki iphone modellerine montajının yapıldığını gördüğüm batarya markası. ben memnun kaldım, kimseden de kötü yorum duymadim Abimin ellerine sağlık diyorum

• deji 6s plus için 3510 mah yeniymiş alcam Deneyen var mı arkadaşlar. Diji batarya sabah 8 akşam 7 yeterki sizce kullanan arkadaşlar memnunmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Kesinlikle fake.
    Her türlü kapasitede pil kullanan var ve daha %99’a düşeni okumadım, duymadım.
    Ayrıca pil bozulmaya başladıkça % oranı sapıtıyor.
    İlk aldığımda telefon %1’de kapanıyordu.
    Her ay artarak bu oran %2-3-4-5-6-7-8-9-10’a çıktı.
    Şimdi cihazım %10’da kapanıyor.
    Bu pilin çok hızlı öldüğü anlamına gelir.
    Şu an pilim %98’da ve %10’da kapanacağı için aslında %88 diye düşünüyorum.
    Elimde de sadece cihazın içindeki pil olduğu için servise gönderemedim. Bi 6 ay da başka markanın ürününü kullanmayı düşünüyorum. Bakalım hayırlısı.
    Arkadaşlar deji bence internette orjinal diye satılan bir çok pilden daha iyi performansı var ve 1 yıl garantili. Ben benim oglanin 6s ine almıştım. Dediğim gibi kasma donma yapınca 9 ay sonra garantiye gönderdim yenisi geldi. Toplam şarj döngüsü 170 civarı idi. İkinci gelen pil. 4-5 ay oldu su an gayet iyi durumda. Ne olduğu belli olmayan piller yerine en azından garantisi var faturasını atmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• SerkanGD kullanıcısına yanıt
    Apple dışında hiçbir yerde orijinal pil yok hocam.
    Piyasada orijinal diye satılan bütün piller %100 sahte.
    Orijinal’in kalitesi 10 ise çakmaların kalitesi 3’tür Deji’nin kalitesi ise 5’tir.
    Baseus markayı denemeyi düşünüyorum ama 2-3 ay sonra.

• Baseus bir miktar daha pahalı. Dejinin sunduğu gibi bir değişim garantisi veriyorsa denenebilir. Nohon ve ttec de bakabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • J7 2016 telefonum için indirim kodu alabilirmiyim?

• quote:

Apple dışında hiçbir yerde orijinal pil yok hocam.
    Piyasada orijinal diye satılan bütün piller %100 sahte.
    Orijinal’in kalitesi 10 ise çakmaların kalitesi 3’tür Deji’nin kalitesi ise 5’tir.
    Baseus markayı denemeyi düşünüyorum ama 2-3 ay sonra.
    https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/100-orijinal-apple-iphone-7-plus-batarya-pil-sifir-urun-seri-numarali-orjinal-urun-iphone-7-plus_pdp_498711595

bu ürüne ne diyosun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/100-orijinal-apple-iphone-7-plus-batarya-pil-sifir-urun-seri-numarali-orjinal-urun-iphone-7-plus_pdp_498711595

bu ürüne ne diyosun hocam

Alıntıları Göster
    %10000000 sahte. Bütün orijinal olmayan pillere orijinal seri numarası gömüyorlar, aksi halde cihaz sürekli uyarı veriyor.

• quote:

%10000000 sahte. Bütün orijinal olmayan pillere orijinal seri numarası gömüyorlar, aksi halde cihaz sürekli uyarı veriyor.

Alıntıları Göster
    dejiyi baya övmüşler hocam ona ne diyosun
  • YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    Övenlere inanmayın. Ucuz etin yahnisi yavan olur.
    Ben şuan Deji kullanıyorum. 6 ay oldu.
    İlk başta cihaz %2’de kapanıyordu şimdi cihaz %10’da kapanıyor. Sözde 3400mah ama 3000mah kullandırtıyor. Ayrıca şarj azalmaya başladıkça enerjiyi stabil veremiyor. Cihazda kilitlenmeler ani kapanmalar oluyor.
    Ama Pil süresi iyi orijinal kadar gidiyor(du)
    Pil sağlığı hiçbir zaman %100’den aşağı düşmüyor. Hileli çalışıyor yani.
    Cihazınız daha önce hiç açılmadıysa yani servis kabul edecekse Apple servislerinden orijinal pil almanızı öneririm. Şimdi ki aklım olsa orijinal pil alırdım.

• quote:

Övenlere inanmayın. Ucuz etin yahnisi yavan olur.
    Ben şuan Deji kullanıyorum. 6 ay oldu.
    İlk başta cihaz %2’de kapanıyordu şimdi cihaz %10’da kapanıyor. Sözde 3400mah ama 3000mah kullandırtıyor. Ayrıca şarj azalmaya başladıkça enerjiyi stabil veremiyor. Cihazda kilitlenmeler ani kapanmalar oluyor.
    Ama Pil süresi iyi orijinal kadar gidiyor(du)
    Pil sağlığı hiçbir zaman %100’den aşağı düşmüyor. Hileli çalışıyor yani.
    Cihazınız daha önce hiç açılmadıysa yani servis kabul edecekse Apple servislerinden orijinal pil almanızı öneririm. Şimdi ki aklım olsa orijinal pil alırdım.
    hocam servis dolandırıcı kolpacı ekranımın en üstünde yani ekranda değil en üst köşesinde ufak bi çatlak var bana diyorki teli açarken kırabiliriz biz karışmayız adamlar paraya doymuş telefoncuya götürdüm hiç sorun olmaz ekranı kırmayız dedi yani ekranını kırarız diyen bi yere 319 tl veremem

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    Onlara öyle talimat gidiyor. Kırık ekranlı cihazların pilini tamir etmiyorlar. Çünkü hakkını ararsın ama telefoncu zaten kırıktı der geçer, verirken evrak yok bişey yok.
    Ne olursa olsun orijinal pil gibisi yok.

• quote:

Onlara öyle talimat gidiyor. Kırık ekranlı cihazların pilini tamir etmiyorlar. Çünkü hakkını ararsın ama telefoncu zaten kırıktı der geçer, verirken evrak yok bişey yok.
    Ne olursa olsun orijinal pil gibisi yok.
    hocam ekranda kırık yok en üst kısımda kırık var telefoncu bişey olmaz dedi açılırken daha beter kırılırmı
  • Deji batarya aldığınız ilk ay iyi sadece ondan sonra eski bataryanızla eşit hale geliyor 4-5 aylık süreç sonunda değiştiğim bataryayla aynı konuma geldi mucize bi batarya değil herhangi bir telefoncuda takacağınız sıradan bi bataryadan farkı yok. Ayrıca normal işlemlerde bile bazen çok ısınıyor öyle oyun falan oynamam telefonda yaptığım en yoğun işlem YouTube’da video izlemektir. Günlük 4-5 saatlik bi Süresi var şarjın 100 den 10 lara inmesi için

• abcabczzz A kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle ben de yorumlara bakarak ve arkadaşımın tavsiyesi ile aldım ama hüsrana uğradım resmen. Dört senelik orjinal bataryamdan 2010 mAh olmasına rağmen bir tık daha iyi diyebilirim. Boş yere gidip paranızı vermeyin, gidin sıradan bir telefoncuda sökme takma dahil değiştirin çok daha uyguna denk gelir, performans olarak da aynısı bir farkı yok.
  • gm 5 plus d batarya alacağım, indirim kodu alabilirmiyim

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.