Şimdi Ara

Realme 5 Pro [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.581
Cevap
28
Favori
99.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyata xt almak hiç mantıklı değil malesef. Ben alan olacağını sanmıyorum. 2200 ve altı olmalıydı fiyatı.
  • kesbi kullanıcısına yanıt
    Bu iyi haber. Demek ki radyonun kaybolması sadece yazılım sorunu ve düzeltilecek anladığım kadarıyla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Bu fiyata xt almak hiç mantıklı değil malesef. Ben alan olacağını sanmıyorum. 2200 ve altı olmalıydı fiyatı.
    Fiyat konusunda sizinle aynı fikirdeyim.
    özellikle 2199 dan reklam verip birkaç saat sonra 3200 lere çıkarmaları hiç de etik değil.
    Bir firma önce verdiği fiyatın arkasında durmalı ya da düşük fiyatlı etiketi/ekran görüntüsünü getirene aynı fiyata verme dürüstlüğünü göstermeli bence.
    Bu ticari ahlak evrenseldir ama realme Türkiye potansiyel müşterilerine bu davranışı yaparsa gel de bundan sonra sağlayacakları satış sonrası durumlarda kimbilir neler yapar.

Burayı realme Türkiye nin de takip ettiğini düşünüyorum.

Hodri meydan:

Hadi ilk duyurduğunuz / çıkardığınız fiyatı uygulayın. Ve de önce yaptığınız fiyat artırımından dolayı özür dileyin. işte kanıtı (şu an için 2599 a indirmeniz süpermarketlerdeki bilindik önce bindirdikten sonra indirme etiketleri gibi bir dürüstlük değil, değil mi?):
    Realme 5 Pro [ANA KONU]

• Bir kere realme 5 proyu sadece internetten hiçbir reklam gideri olmadan lansman fiyat düzeyinde çıkarıp baya iyi satış ciro yapip stokları eritip. Aynı özelikteki Xt modelini 3000 lira civarında satışa koyma nedinini anlayamadım Xt satılmadı. Şimdi de fiyat indirme çabalarıyla satma peşindeler..
    Piyasa mala doydu.. talep arz eğrisi birden yükselip düşüşe geçti..ekonomi de her malın ürün hayat seyri var..
    Realme bir kere opponun alt markası kullanılan malzemelerde ona gore da ucuz maliyetli..
    Ve ayrıca karşısında da başka rakip markalar var..
    Lansman fiyatı 2199 lira tutulup 2499 liraya yükselselerdi anlardım..

Radyonun kaybolması da diger rakip firmaların ve devletlerin baskısıyla yapılmış. Bir kısıtlama politikası olabilir. Herkes lansman fiyatından alınca diger firmaların dikkatini çekiyor. Diğer firmalar telefonları satamayıp realme alt markası öne geçince. Bir güncelleme ile ne yüklediğimizi bilmeden kısıtlamış oldular cihazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 11 Şubat 2020; 16:21:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Realme XT modeli 2200 tl fiyatında satışa sunulsaydı ben dahil birçok kimse 5 pro değil XT modelini tercih ederdi.Amoled ekran ve 8 gb ram mükemmel olurdu o fiyata.Tek sıkıntısı 64 MP kamera sanırım 5 pro modelinden daha kötü çekim yapıyor.

• Yeşil renk siparişi verdik bakalım, heyecanla bekliyorum.

N11’den 200 TL realme kuponu, %3 sevgili3 kuponu + 50 TL kart puanı ile 1598 TL’ye geldi

• Kerem Enginar
    Hardware Plus @Hwptr
    quote:

Markalara Sorun serimizin yeni bölümünde @realmeturkey
    yöneticileri konuğumuz olacak. Siz sorun, biz sizin adınıza Realme'ye ileterek cevaplanmasını sağlayalım
    https://twitter.com/Hwptr/status/1227150869461917696
    Realme 5 Pro [ANA KONU]

Bazı sorulması istenenler / Facebook yorumları :

quote:

- Xt modelinde neden indirim yapmaya direniyorlar?

- Kendilerine ait bir servis ağı kuracaklarmi bana ne yazıkki türkiyede ki anlasmali servisler güven vermiyor?

- X2 pro niye gelmiyor

- Mi Community gibi bir platform olacak mı ?

- 14 Şubat'ta Realme 5 Pro da indirime girecek mi ?

- realme 2 tane snapdragon 712 li cihaz piyasaya surdu relme xt ve 5 pro birisi 1700 tl birisi 3000 tl. yani aradiki 1300 tl lik farki sadece 64 mp kamera ve amoled ekrana mi vericez neden boyle yuksek fiyatlardan cikti sonucta genclere hitap ediyoruz diyolardi

-Şahsi tahminimce ellerinde kalan 8 gb xt modellerini bize itelemeye çalışıyorlar. Hatta ondan 5 pro modelinin yalnızca 4 gb modelini getirip 6 ve 8 gb modelini getirmediler bizim pazarımıza.

- neden 5 pro'nun 4 gb modeli geldi?
    6 ve 8 gb modelinin gelmeme sebebi yoksa ellerinde kalan realme xt'yi Türklere 8 gb olarak itelemek için mi?

- Instagram sayfasından attığımız mesajlara niye cevap verilmiyor

- google türkiyede yasaklı iken nasıl olduda 5i modelini google ile getirdiler bunun bilgisi

- Orta segment malzeme kalitesi neden kötü,hep polikarbon kasa kullanıyor ön taraf Gorilla glass 3 kac yılın teknolojisi

- cihazların arkasını cam ve korumalarını Gorilla Glass 5 yapmaları çok mu zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaseminDH -- 11 Şubat 2020; 16:14:46 >

• Widevine L1 sertifikası yok , redmi note 7 de bile varken Realme ne diye bu cihaza koymaz saçma..

Arayüz , xiaomi cihazlarına göre cok hantal kalıyor , coloros ile alakalı bir durum cunku donanım cok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 11 Şubat 2020; 18:26:51 >
  • Radyo, callrecord vs.. için bunların serbest olduğu ülkelerin romu yüklenemiyor mu acaba, eğer Realme bu yöntemi kapamadıysa bir çok sorun bu şekilde de çözülebilir..Örneğin Endonezya,Hint,Pakistan pazarlarında yasak yok..oranın romları yüklenirse sorun çözülür gibi mantıken,ancak son güncelleme ile donanımsal bir engel getirmedilerse tabi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmen kombo yapmış millet sinirden

• Radyo konusunda AB ve talepleri hiç inandırıcı değil, Psmart2019 radyo ile çıktı, Ab birliğinin birçok ülkesinde de satışta ve hala radyo uygulaması aktif.
  • Arkadaşlar bende aldım telefonuda tek sıkıntım aklımdaki ekran koruyucu ve kılıf telefonun hiç bir yerde bulamadım çinden getirmedim bu corona virüs falan sıkıntı olur diye bilen varmı nasıl yol izleyeceğiz.
  • Teşekkürler bilgiler için..Xiaomiyle devam kararı aldım.. Realme'nin bu kafayla işi çok zor burada..hayırlı forumlar

• rapidos çok teşekkürler
  • ilk işim Hasırcılar Çarşısına gitmek sonrasında resim paylaşırım bu arada Akıllı Phone isimli sitede stok tükenmiştir ibaresi mevcut..
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.