Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav bu mys ile derdiniz ne sizin anlamadim adamlari savunmak bana dusmez ama bende gittibgidiyor ceporttan aldim mys garantili telefon beta surum geldi global stabil yaptim hicbir sıkıntı yasamadim ha telefonda bi sorun cikarsa denerim sansimi sonuc alamazsam veririm parasini yaptiririm siz saniyomusunuz delta cok iyi bu telefon paralel ithalat oldugu icin ucuz paralel ithalat normal garanti gibi olsa ucuz olurmu biraz makul olun nerde ucuzsa gidin onu alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onim

Yav bu mys ile derdiniz ne sizin anlamadim adamlari savunmak bana dusmez ama bende gittibgidiyor ceporttan aldim mys garantili telefon beta surum geldi global stabil yaptim hicbir sıkıntı yasamadim ha telefonda bi sorun cikarsa denerim sansimi sonuc alamazsam veririm parasini yaptiririm siz saniyomusunuz delta cok iyi bu telefon paralel ithalat oldugu icin ucuz paralel ithalat normal garanti gibi olsa ucuz olurmu biraz makul olun nerde ucuzsa gidin onu alin

Hocam benimde global beta geldi stabil sürüme geçmeye değermi 4.5saat vb. ekran süresi alıyorum şuanda ve üzerinde updater ile geçilebiliyormu ?
  • Onim O kullanıcısına yanıt
    Benim kizdigim global rom suz göndermeleri.
    Sırf rom du, boot kilidiydi uğraşmamak için beyaz almak zorunda kaldım, bileydim kaçak siyah alırdim

• İntellicel iletisimmis nasil acaba yaksa delta garantili saticidan mi alsam

• bunymert B kullanıcısına yanıt
    Cepport.mys.newport satın almayın servisi sizi üzer demedi demeyin.

• Onim O kullanıcısına yanıt
    Başına gelmeden anlayamazsın! adamlar şebeke resmen şuanda servislerinde 1000 adetten fazla lg g4 tamir edilmeyi bekliyo, benim lg g4 telefonum ise 30.06.2016 tarihinden beri tamir edilmeyi bekliyor daha ne derdimiz olmalı acaba??

• https://cache.donanimhaber.com/ImageThumbnail2.aspx?path=https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1793068/f350c5a1-7a27-4461-9dfc-052926e63ceb.png&size=4&bound=3&border=1&resolution=0

℅50 ekran parlaklığında
    Yoğun olarak
    İnstagram, snapchat, swarm, Facebook ,YouTube, chrome, kamera ,müzik çalar doremi gibi uygulamalar kullandım zamanın yarısında mobil veri açıktı
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• MySun kullanıcısına yanıt
    Kaçakdan kastın ne hocam?
    Umarim forumdaki arkadadlarin emeğini goz ardi edip yaptiklari işe kaçakcilik demiyorsundur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkuşgibi -- 29 Kasım 2016; 21:29:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • internet neden cok tuketiyor mi5 lg g4 le ayni sayfalari yari yariya daha az veri kullanarak aciyordum ben hatta opera yi indirdigimden beri sagda turbo modu acik 180 mb lik harcama yaptigini yazmis opera ama sadece bugun opera 170 mb harcamis telefon bu nasil is ama gercekden cok veri kullaniyor bu cihaz nedenini anlayamiyorum
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• Telefon çok mu ısınıyor arkadaslar.ilk şarj olurken baya ısındı. Şimdi ilk defa kullanıyorum hemen ısındı baya duzelirmi acaba??

• 1. isim Bir kapalı kaptan, bir borudan sızan gaz veya sıvı
    2. Gizlice kaçırılmış olan mal veya madde
    3. Av sırasında vurulamayan kuş
    4. sıfat Bağlı bulunduğu yerden veya yasadan kaçan, uzaklaşan
    5. sıfat Yasaca yapılması yasak olan veya yapılması için gerekli izin alınmayan
    6. sıfat Yasaca belirtilmiş gerekli gümrük ve vergileri ödenmeden bir yere sokulan veya bir yerden çıkarılan

http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&kelime=KA%C3%87AK
    ben değil TDK diyor.
  • Aslında mantık olarak kaçak ürün getiriyorlar ve satış yapıyorlar.Ancak bu kazançtan herhangi bir vergi vermiyorlar.Aslında sorunda burada başlıyor devlet o kadar vergi yüklemese bizlere,çok rahat bir şekilde yurt dışından yasal yollarla ürün getirtebiliriz.Kimsede imei atmak yada bozulunca yurt dışından bir daha parça getirip masrafa girmek zorunda kalmazdı.
  • Salihefe09 S kullanıcısına yanıt
    Bi hafta beta kullandim sonra stabile gectim bi fark gormedim ekran suresi degisken mobil veri aciksa benimde oyle wifi ile 7 saat falan oluyo ekran suresi stabile gecmek kolay ama hersey siliniyo ben yedek aldim yedegide bulamadim bilgin olsun

• lg g4 de ve diger telefonlarda opera verikazanci yapiyor mi5 de bir ise yaramiyor yaziyor ama operada ama telefon turbo yokmus gibi cekiyor neti

• pil ömrünü incelerken ekran suresine nereden bakacağız ? bir türlü bulamadım ?

• Mys de servis size uzer belkide deltada uzebilir paralel ithalat telefonun ucuz olmasinin sebebi bu zaten normal garantili telefon alirken yaklasik 500 lira veriyosunuz verin besyuz daha garantili 1700 1800 arasi guzel telefonlar var hem bin yuz lira verip hem hersey yolunda gitsun istiyosaniz bu telefonu hicbiyerden almayin ne delta ne mys yok rot yapacam yok telefonu kilifsiz kullanacam bozarsam servis bedava yapacak ben bi suru elektronik esya aldim amacina yonelik dikkatli kullanirsan daha bozulanina rastlamadim ha yokmudur fabrikasyon hatasi olan vardir ama binde birdir bu oran oda sizi bulduysa gidin bu piyango bileti alin oda size cikar

• facebookta Çin pazarı diye grup var Hasan bahar adında biri satıyor baya alan var ve sistematik çalışıyor daha önce alan oldu mu bu kişiden

• Cinde telefonun en pahali parcasi bile yuz lira yuzde telefoncuya verseniz 200 e cozersiniz en buyuk derdi bile niye bu kadar abartiyosunuz herseyi yok adamlarin servisinde 1000 tane g4 varmis lg nin resmi servisinde o kadar g4 yoktur bi bunlarmi satiyo g4 u hem diyelimki bin tane telefon bunlarda var bunlar cok satsa 1500 tane satmistir g4 adamlarda dolandirilmis butun bozuk g4 u bunlara satmislar

• Bir gece çekimi de benden. Fotoğraftan falan anlamam normal modda çektim
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhnmr

pil ömrünü incelerken ekran suresine nereden bakacağız ? bir türlü bulamadım ?

ayarlar
    pil performans
    pil kullanımı
    uygulamalar açılıcak, sağa kaydırıcaksınız ekranı donanım sekmesine gireceksiniz ordan ekranı açıcaksınız
  • 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.