Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2016 orta segment telefonları 2015 amiral gemilerinden daha iyi durumda. Redmi Note 3 Pro S650 ile geliyor S810 ile nerdeyse aynı skorları alıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Günümüzde zaten oyun oynamayan kullanıcılar için Snapdragon 410 bile yeterli deneyimi sağlıyor. Bu saatten sonra bence üst seviye telefonlara o kadar para bayılmanın hiçbir anlamı kalmadı. Snapdragon 820, Snapdragon 650 ile yapamadığımız neyi yapacak? Tamam çok daha güçlü elbet de, ihtiyacımız olmayan gücü ne yapalım?

Xiaomi orta segment telefonlarında kamerayı iyileştirsin, bana yeter şahsen. Onun dışında bence Redmi 3 ve Redmi Note 3 mükemmel cihazlar.
  • Merak edenler için yarınki tanıtımın YouTube canlı yayın linki:
    https://m.youtube.com/watch?v=_5xSfaMbLdc&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saat sonra lansman başlıyor!

• Lansmani heyecanla bekliyordum ama 64 GB ligin 600 dolar olmasından sonra hevesim kalmadı :(

• evet ilk fiyatlar geldi. 32 gb 3 gb ram olanı 300 dolar

4 gb ram 64 gb oaln 450 dolar

ben fiyatları beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dexterr -- 24 Şubat 2016; 10:12:24 >
  • LANSMAN CANLI YAYIN İÇİN BU SİTEYE BAKABİLİRSİNİZ. TIKLAYIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanMutlu -- 24 Şubat 2016; 10:15:09 >
  • 3/32 akar....
  • 4 GB ligi 1500 e Tr de bulabilirmiyiz acaba. Sanki zor. Getiren 400-500 kar ile satar :(

• Özellikleri güzel, 5.15" FHD ekran, ağırlık 129gr yanlış hatırlamıyorsam. Kamerası iyiyse direkt alacağım telefon budur.
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Sony imx298 16 mp arka 4k video
  • Türkiyeye gelse şu Xiomi ne güzel olacak da gelemedi bir türlü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hadi hayırlı olsun, buda benden;
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

410$
    350$
    300$

Alınabilecek versiyonu 350 dolar olan. 300'lükde işlemci frekansı düşürülmüş. Xiaomi 350 diyor ama piyasada 400-450$'den satılır. Ülkemizede getiren arkadaşlar 500$ dan satarsa 1500 TL ederki. Muhteşem fiyat. 2016 Xiaomi rüzgarıyla geçecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 24 Şubat 2016; 16:46:33 >

• Bu fiyatlara bize ulaşırsa 1 saniye düşünmem. Bence güzel olmuş. Almayı düşünüyorum. Bakalım ilk incelemeler vs. nasıl olacak.

Sadece Pro olanı seramik diğerleri cam olacak sanırım.
    Ekran biraz küçük geldi bana çünkü büyük ekranlı telefonlardan hoşlanıyorum ama alınabilecek bir telefon olduğu kesin. İncelemeler özellikle ısınma durumunu merak ediyorum. SD 820 ısınmama konusunda çok iddialı 810dan sonra.

Haftaya satışlar başlayacakmış ama bakalım Türkiye ye en erken ne zaman gelebilecek? (Tabi ki fiyat ne olacak acaba?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnA -- 24 Şubat 2016; 12:00:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

evet ilk fiyatlar geldi. 32 gb 3 gb ram olanı 300 dolar

4 gb ram 64 gb oaln 450 dolar

ben fiyatları beğendim.

Yok canım böyle değildir fiyatlar, eğer böyleyse kuyruktan satın alamayız

lansmanı canlı izledim. mi5 pro 64 gb 4 gb ram 2700 yuan. yani 415 dolar.
  • http://shiftdelete.net/xiaomi-mi-5-ozellikleri-69103

• burdada iphoneye giydiiyor. yanlız antutu puanı uçmuş resmen

https://www.youtube.com/watch?v=ZLMG-ReYhUk

ceramik gövde ve 130 gram olması harika. görünüm olrk çok şık olacağı kesin
  • bombabomba.com

• Süper fiyatlar ve güzel özellikler ile geldi. Satın alma listesine ekledim :)

Bu fiyatlar ile diğer modellerinde de düşüş olur sanırım. Özellikle note serilerinde hissederiz

• Bu arada 300 dolarlık ürün seramik değil, cam olması lazım. 350 ve 400 dolarlık ürünler seramik.

Boyut ve ağırlık olarak ideal bir telefon, 5.5" biraz büyük geliyor, adamlar resmen bizi gittikçe daha büyük telefonlara alıştırıyorlar :) Yazın taşımada çok sıkıntı oluyor.
    Kamerası için incelemeler gelsin, kesin almayı düşündüğüm şuan iki telefon var birisi mi5 diğeri s7 edge fakat s7 edge fiyat ve büyüklük yönünden kaybediyor. s7 edge fiyatına iki tane mi5 alınıyor resmen :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.