Şimdi Ara

Europa Universalis IV Türkçe Yama [v1.36] (Seyit Mehmet ÇOBAN) (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.984
Cevap
74
Favori
308.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maalesef oyun açılmamakta son sürüm yüklendiğinde yamasız oyunu oynayabilmekteyim ama yama ile birlikte sorun oluşmakta. Launcher sorunsuz oyuna başla diyebiliyorum ama grafikler yükleniyor yazısından sonra oyun kapanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi overlord_ -- 6 Nisan 2016; 19:43:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onder37 O kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var acaba düzeltilebilir mi ?

• mustiua M kullanıcısına yanıt
    @mustiua

Aslında büyük bir ilerleme kaydedemedik. Bundan dolayı canım sıkkın olsa da bir nebze daha ilerledik doğrudur. :) Yardım edecek pek kişi bulamayınca tek başına bu kadar oluyor. :\ Yardım edenler ne yazık ki bir kısımdan sonra kaçıyorlar.

@Meka33

Henüz yeni versiyon ile uyumlu hale getirilmedi. En kısa sürede bunu halledeceğim.
  • Güncellemenin gelmesini bekleyecegim teşşekürler cevabınız için @seyitcoban95
  • Zor bir işin altına girdin o yüzden canını sıkmana gerek yok çok fazla metin olan bir oyunu %100 çevirmeye çalışıyorsun. Allah yardımcın olsun :)
  • Yeni versiyon ile uyumlu hale gelmesini bekliyoruz hocam teşekkürler emeğin için.
  • Ben şuan güncel versiyonda türkçe yamayı sorunsuz kullanabiliyorum sadece birkaç eventte sıkıntı oluyor o kadar onlarda Git ve Onayla seçenekli eventler pek bir sıkıntısı yok.Şuan bende olan versiyon v1.16.1.0
  • Sınavların daha önemli, yamaymış cartmış curtmuş bunlara kafayı takma. :)
  • alperen061 A kullanıcısına yanıt
    Orijinal mi oyununuz yamanın en son sürümünü mu kullanıyorsunuz bende çalışmıyorda

• Benim oyunum orjinal ve şuan nerdeyse hiç problem yok.Yama %99 düzgün çalışıyor.
  • Merhaba arkadaşlar bir eu3 sever olarak eu4 almaya karar verdim fakat bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim. Eu3 te phoneix mod ile yani geniş bir zaman aralığında tarihsel devletlerle oynamak çok zevkliydi eu4 te de aynı zevki alabilir miyim? şuan steam de 3 farklı paket var

Europa Universalis IV
    Europa Universalis IV Extreme Edition
    Europa Universalis IV Collection (Sept 2014)

Bu paketlerden hangisi daha iyi olur en son collection paketinde dlcler mevcut ama hepsi mi bilemiyorum beklemeli miyim yoksa almalı mıyım? Bir fikir verebilirseniz sevinirim ona göre alış yapacağım
  • alperen061 A kullanıcısına yanıt
    Tr yamanın hangi versiyonunu indirdiniz acaba ?
  • melihbekmezci M kullanıcısına yanıt
    Oyunun versiyonu v1.16.2.0
    Yamanın versiyonu v1.15.1
    Sorunsuz bir şekilde çalışıyor. 1-2 yerde hata var o kadar onlarda gereksiz şeyler zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperen061 -- 8 Nisan 2016; 15:52:39 >
  • Europa Universalis IV Mare Nostrum oyununu indirip Türkçe Yama v5.5.2.1 Alfa Sürümünü kurarsam sorun yaşar mıyım. %100 Türkçe olmasa da bir kısmı Türkçe olsada olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nobidik -- 8 Nisan 2016; 22:15:36 >
  • Belirtmek istedim suan ben de çalıştırabiliyorum gelen yeni güncelleme ile en son surum yamayı. Ufak hatalar var ama onlar onceden de vardı heralde.
  • oyundan atma gibi sorunlar yoksa önemli değil
  • Yama paralı sitelere yüklenmiş başka süteye yükleyecek arkadaş var mı?
  • Bende de aynı sorun mevcut oyunum orjinal fakat loading ekranında atıyor lütfen ilgilenin !!!
  • Prosouls kullanıcısına yanıt
    Benim linklerimden bahsediyorsan paralı link değiller. Ücretsiz indirebilirsiniz. Eğer başka kişiler yüklemişse lütfen site ismi belirtin.
  • Yeni sürüm ile uyumlu yama ne zaman gelir ?
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.