Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (200. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
27.973
Cevap
1.063
Favori
2.894.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EdebiyatOgretmeni

Dün yurtdisi pypl yatmamisti bugun ise yatti,bilgilerinize ;)

Bana 01-02 Mayis yaptigim islemler yatmadi. Bazi günler yatmadiğı olmuştu sonra tekrardan yüklenmişti. 01-02 mayistam paypal yapip chip para gelen bar mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

3 tane fatura ödeme talimatı vericem acaba chip para kampanyası var mı ?

nisan ayi kampanyasi dun gece itibariyle bitti, mayis ayinda olup olmayacagi henuz belli degil

sagolun hoca ona göre bekliyim bende

otomatik odeme talimati kampanyasi basladi, ama faize dikkat ediniz.

---------------------------------------

Mayıs'ta fatura talimatlarınıza 100TL Chip-para!

Axess ile vereceğiniz yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınızdan 100 TL’ ye varan chip-para kazanabilirsiniz!

31 Mayıs'a kadar talimatlarınızı verin, FATURA yazıp 4566’ya gönderin, 1 yeni faturanız için 15 TL, 3 yeni faturanız için 50 TL , 6 ve daha fazla faturanız için tam 100 TL chip-para kazanma fırsatı yakalayın!

Talimatlarınızı Akbank Direkt İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz.

Kampanya detayları:

Kampanya 1-31 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanyadan Axess, Axess exi26 ve Free asıl kart sahipleri faydalanabilir.
    Free için bu kampanyaya katılım ücretsizdir.
    Kampanya kapsamında otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 1 yeni faturanız için 15 TL, 3 yeni faturanız için 50 TL, 6 ve daha fazla yeni faturanız için tam 100 TL chip-para kazanabilirsiniz.
    Kampanya kapsamında bir müşterinin vereceği tüm otomatik fatura ödeme talimatlarından kazanabileceği ödül tutarı 100TL chip-para ile sınırlıdır.
    Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 10 Haziran 2016 tarihinde kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.
    Ödül sadece yeni verilen talimatlar için yüklenecektir. Kredi kartından otomatik fatura ödeme talimatınıiptal edip yeniden talimat veren müşteriler ve hesaptan otomatik fatura ödeme talimatını iptal edip kredi kartından talimat veren müşteriler bu faturaları için kampanyadan yararlanamayacaktır.
    Kampanyadan yararlanan ve 12 ay içerisinde talimatını iptal eden kartlara yansıtılan chip-para ödül tutarı geri alınacaktır.
    Kampanyadan faydalanmak için 31 Mayıs 2016'ya kadar FATURA yazarak 4566’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    Kredi kartından talimatlı olarak yapılan fatura ödemeleri için faturanın ödenme tarihinden hesap kesim tarihine kadar aylık net %2,02 fatura ödeme faizi uygulanır.
    Kampanyaya asıl kart sahibinin Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; tüm operatörler için 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
    Kampanya katılım kısa mesajının Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra kampanyadan faydalanılabilir.
    Akbank T.A.Ş Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/3614/mayista-fatura-talimatlariniza-100tl-chip-para

• Gitti gidiyor çek gelmeden yaptım alışverişi 1100 lira anında yattı 100 lira chip para

• paypal yapip yatan varmi arkadaslar

• sofist67 kullanıcısına yanıt
    1 Mayıs'ta 2 adet hakiki yurtdışı işelmi yaptim ikisine de yatmadı ancak dün itibariyle yatti.Ilk gunler sistemsel sorunlar söz konusu.Iptal imkani varsa bugun de denenebilir.

• https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/50/paypal-ile-tum-alisverisinizde-3-taksit-donemi

quote:

Kampanya telekomünikasyon, kuyum, yemek, gıda, akaryakıt sektörlerinde yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

Paypal ile yukarıdaki sektörler dışında her türlü siteden yaptığım alışverişler 3'e bölünecek mi? Uçak bileti alacağım türk hava yollarından 3 taksitte ödesem hiç fena olmaz.

• acacia_ce A kullanıcısına yanıt
    Paypalla yaptiginiz 100 tl uzeri her sey 3 taksit oluyor eger yurtdisi 3 taksit kampanyasina katilirsaniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 tl chip para yüklenmiş. son gün 17 Mayıs

• piri.reis kullanıcısına yanıt
    Fatura ile ilgili ilgi olarak ttnet odemelerinde kredi kartindan ucret kesiliyormu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

http://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/3794/simdi-axessli-olmanin-tam-zamani

Hocam axess kredi kartım var tekrar basvurabiliyormuyuz peki

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Her şey değil hocam

Kampanya telekomünikasyon, kuyum, yemek, gıda, akaryakıt sektörlerinde yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

yazıyor.
  • acacia_ce A kullanıcısına yanıt
    Ama paypaldan hangi sektor oldugu bilinmiyor o yuzden
    3 taksit oluyor

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Merhaba paypalda sektör ayrımı yapıyor. Örneğin lcw ve Morhipoda taksit yaparken Carrefour da taksit yapmıyor.

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Axess kart varsa olmuyor. Free ve Wings varsa oluyor.

• yurtdışı 10 tl çip para yüklendi az önce. işlem n11 den yapıldı.
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam.Ben paypal ile Carrefour alışverişi yapmıştım.
    O sıralar restoran indirimi kampanyası vardı ve uygulandı.
    Paypal, Carrefour'u u restoran sektörüne dahil sayıyor ve taksit yok.
  • Arkadaşlar paypal düzelmiş sanırım, bu sırada 2 adet siparişim vardı bunları iptal ettirdim, 2 gün önce paypal iade olarak düştü paypal hesap özetine fakat, kredi kartına yansımamış uzun mu sürüyor karta düşmesi?
  • Demage kullanıcısına yanıt
    Maximum 3 iş günü içinde yansıyor karta.

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Akbank direkt ten Ben uydunet ödüyordum kredi kartı ile kesilmiyordu nisan ayında 1lira kesmeye başladı bende ödemedim
    TÜRKSAT'ın kendi sitesinden ödedim

T.telekom cep faturasından kesilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Gittigidiyor da paypalla ödeme yapılırsa puan kazanılmaz yazıyor.

BKM Express'inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahil, Paypal üzerinden yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir.

şu lanet madde yüzünden 100+10+10 / +3 taksit alacağımız telefonu, 100+100 / tek çekim aldık
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.