Şimdi Ara

Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
42
Favori
38.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunlar ne aliyorlar bunyeye anlamiyorum ki. 2. Elde post kasmak isteyenler hep bizi bulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinanOz

Bunlar ne aliyorlar bunyeye anlamiyorum ki. 2. Elde post kasmak isteyenler hep bizi bulur.

2. Elle alakası olmayan biri yoksa beni tanımaması mümkün degil..
    Onun dışında herkesi kandırdım çünkü alışverişim var o hariç
    800 yerine 799 yazıp kandırıyormuşum benden daha ucuza satan link bulamadı 1 ay müddet ona :))
    Taksit yapamıyormuşum burda hangi ürüne ilan açan arkadaşımız taksit yapıyor gördünmü sen?
    Takas yapıyorum diyorum yine anlamıyor neyse arada lazım böyle renkler..
    İlandaki ilk mesajı bodoslama zaten 2. El ürün için 50 tlye degmezmiş ürünü kutudan kendi çıkardı sanki :))
    Verdiği linki googledan aramış belli stoğa bakmamış amacı belli yazdıklarını tüm forumun takdirine bırakıyorum umarım yönetici silmezde rezil olduğuyla kalır :))

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih_18_18_18

Yha burhancım ne kasıyosun belli değil imi işte ne vatanı tek rakibin türk hava yolları bizzat gördüm kapalı kutu vr sıfır takas şansınız var burhan dan yapılan alışverii te cabası keyfine bak hayırlı satışlar kardeşim

Aynen. Ayrica Burhan hocam takasla urunu alirken piyasa degerinde aliyor.

• Burhan kardeş Devilbozzo (Orhan) arıyordu böyle birşeyler sanırım. Ona bir ulaş sor istersen.. :)
  • ters zamana denk geldi yoksa 4670k yı verip alırdım
    burhan hocam forumda seni bilmeyen yok bu tür kişilere cevap vermene bile gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer1

Burhan kardeş Devilbozzo (Orhan) arıyordu böyle birşeyler sanırım. Ona bir ulaş sor istersen.. :)

Arım onu :))
  • P.M.
  • Takas için PM
  • b]2.el fiyatına sıfır 2yıl garantili i7 4770k kapalı kutu/kutu içinde fan vardır.
    Core i7 4770K Soket 1150 3.5GHz 8MB Cache 22nm İşlemci fiyat===799tl haftasonuna özel fiyat 750tl
    / ups yada mng ile heryere ücretsiz kargo levent arkadaşımıza satıldı

sanalpazar kullanmıyorum.referansı benden çok olana önce ürün sonra ödeme şeklinde yollarım.
    oyun testleri ;
    http://www.techpowerup.com/reviews/Intel/Core_i5_4670K_and_i7_4770K_Comparison/8.html

http://www.exa.com.tr/intel/islemciler/intel_core-340-20368.html

Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli

• pm
  • demircibu kullanıcısına yanıt
    pm
  • 22nm merkezi olmus burasi

• Kışa girerken kapını çalıcağım neoo bana topladığın sistemi değiştireyim artık 3 yıl olucak neredeyse intele geçeyim bide
  • P4 3.06HT var mı elinizde acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

P4 3.06HT var mı elinizde acaba

Var ama yanında bi apranax fortda yazayım ii gelir

• Bizim işlemciyi hurda kendi işlemcisini altın zannedenler pm atmasın..

Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

2 yıl garantili 2 hafta kullanıldı Core i7 4770K Soket 1150 3.5 Hz 8MB Cache 22nm İşlemci fiyat==699tl öğrenci fiyatı 680tl olup satıldı kerem arkadaşa

http://www.vatanbilgisayar.com/core-i7-4790k-soket-1150-44ghz-8mb-cache-22nm-islemci.html

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

• @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

1 adet e7300 core2 işlemci lga 775 yanında sıfır kutulu fanı fiyat===79tl== satıldı aras kargoya

3M Cache, 2.66 GHz, 1066

• I7 4770K işlemciyi Neo'nun yardımlarıyla sistemimi bitirmeye giden yolda cok uygun bir fiyata aldım.. Yetmedi birde bana kasa ayarladı Corsair 750D. Kendisine hem bana yaptıgı indirimler hemde yardımsever yaklasımından ötürü teşekkür ediyorum. Forumda ikinci elde hem musteri hizmetleri hemde satıcı rolunu ustlenerek, DH'nin değerini artıran en önemli isimlerinden biri bence.. Kafanızda bu satıcıyla ilgili her türlü soru işaretini silip alışveriş yapabilirsiniz.
  • pm den yazıyoruz ama cvp yok
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.