Şimdi Ara

bütçe dostu kasa SİPARİŞLERİNİZ alınır. HAZIR varsa listelenir. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
12
Favori
49.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam sipariş üzerine kasa toplamanız mümkün mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplam 900tl ye 2.el sisteminiz varmı acaba ?

• Merhaba

4000 tl ye alienware 17 gtx970m 6700mq 8 gb ram

ya da

2500 tl lik bir sistem mi tavsiye edersiniz? Çünkü masaüstü alırsam monitör + bilgisayar masası vs vs derken yine 4 bin tl gidecek.
  • arkadaşlar öm den sorularınızı alsam. herkesin bütçe ve gereksinimleri farklı..sayfaya sabit birşeyler yazamam..
  • @XII BU GÜM İTİBARİ İLE TESLİM EDİLDİ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazandeveli

@XII BU GÜM İTİBARİ İLE TESLİM EDİLDİ.

Ürünü teslim aldım.
    Öncelikle şunu söylemeliyim, 13 yıllık DH geçmişimde ticari ilişki olarak en iyi insan Ramazan Bey oldu.Kendisi bende de özen, titiz ve heyecan ile sistemi en güzel şekilde tamamladı.
    Kendisine teşekkür eder ve tüm üyelerimize tavsiye ederim.
  • Çok güzel sözler umarım hak ediyorumdur :)
  • DDR4 lü 2000-2500 lira civarı f/p sistemi arıyorum, varsa teklif bekliyorum.
  • 2000tl civarinda komple (monitor dahil) oyun sistemi toplayabilir miyiz?

• öm den görüşelim.. toplamakda benim işim :)
  • ioz kullanıcısına yanıt
    Ramazan Abi iyi bir insan dır

• 1500-1600 TL'ye öğrenci dostu oyun bilgisayarı toplayıp pm atabilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • öm den cevaplandı.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm lar. 3000/3500 civarı kasa cm haf 932 var ve monitör lg 23 inç 1920/1080 var haricinde nasıl bir sistem önerirsin Ramazan kardeşim.sistem oyun ağırlıklı olacak .bileşenler mevcut kullanım ve garanti durumlarına göre 2.el de olabilir.bu şekilde bütçeyi biraz daha esnetmiş olurum.saygılarımla.iyi çalışmalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeyfimBilir -- 18 Eylül 2016; 0:37:38 >
  • KeyfimBilir kullanıcısına yanıt
    öm den devam edelim.
  • Sistemimizi aldık referansımızı verelim.

Süreç şöyle oldu. Ramazan Abi'ye forumdan denk geldim. Ortalama amacı pek oyun oynamak olmayan bir komple sistem alacaktım. Telefondan konuştuk, sonra evine davet etti orda sistemi netleştirdik ve toplamaya başladık. Hatta eline kararlaştırdığımız GPU'dan daha iyi bir GPU uyguna düşünce sordu bunu koyalım mı cüzzi bir fark karşılığında diye kabul ettim çok da iyi oldu. 5 gün için parçaları temin ettik, sonra birlikte kasayı topladık, donanımı testten geçirdik soğutma durumuna şununa bununa baktık. Sonra aldım götürdüm bir haftadır da kullanıyorum sorunsuz, sorun çıksa bile Ramazan Abi'nin arkasında duracağını biliyorum zaten içim her türlü rahat. Ücreti önden kapora sonra kalanı şeklinde anlaştık, kalanını sistemi aldıktan sonra ne zaman göndericen diye sormadı bile birkaç gün içinde gönderdim. İşçilik konusunda da son derece bilgili bir insan. Ayrıca kasayı aldığımda monitörüm olmadığı için boşta bir monitörünü de ödünç verdi sağolsun, hala duruyor uygun bir zamanda iade edeceğim. Özet olarak ben Ramazan abiyle yaptığım alışverişten son derece memnun kaldım herkese de tavsiye ederim. Adamsın Ramazan Abi.

• F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    memnuniyetin mutluluğumdur :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.