Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.601
Cevap
2.048
Favori
8.293.411
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cikrikli

bunlar açılmadan ne zamana kadar saklanır?
    ayrıca hangileri tavsiye edersiniz?

kargo işini sevmediğimden topluca sipariş vermiştim. nerede 2 sene olacak buna rağmen kokularla alakalı en ufak sıkıntı yaşamadım. yeter ki güneşten ve ısı değişikliklerinden koru yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: biolog_hakan

quote:

Orijinalden alıntı: cikrikli

bunlar açılmadan ne zamana kadar saklanır?
    ayrıca hangileri tavsiye edersiniz?

kargo işini sevmediğimden topluca sipariş vermiştim. nerede 2 sene olacak buna rağmen kokularla alakalı en ufak sıkıntı yaşamadım. yeter ki güneşten ve ısı değişikliklerinden koru yeter

Senin üzerine 3 kere şişe değiştirdim :D 3 üründen fazlası yok artık sana..
  • Arkadaslar 4 tane saglam parfum tavsiyesi istiyorum (iddia kuponu gibi oldu ) banko olsun lutfen
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz, Paco Rabanne - INVICTUS ile Tom FORD - Black Orchid dusunuyorum.
    Su an siparis vermemin pek anlami yok gibi, malum yilbasi + tatil vs. diye.

Hayirli ve bol satislar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: themimarist

Arkadaslar 4 tane saglam parfum tavsiyesi istiyorum (iddia kuponu gibi oldu ) banko olsun lutfen

Üstadım merhaba.. Dilerseniz BURAYI biraz kontrol edin. Muhakkak yardımı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Haklisiniz, Paco Rabanne - INVICTUS ile Tom FORD - Black Orchid dusunuyorum.
    Su an siparis vermemin pek anlami yok gibi, malum yilbasi + tatil vs. diye.

Hayirli ve bol satislar dilerim.

Ne zaman dilerseniz hocam buyrun. Yalnız sipariş geçme durumunda yarın kargonuzu çıkarabiliriz. 2 ocakta teslim alabilirsiniz..

Saygılarımla..
  • Eser abi den 2 kez siparişim olmuştu.Daha sonra parfüm tutkumdan ötürü original parfüm lere geçtim.Bu süreçte bargello ,sansiro ve dp dende parfüm aldığım olmuştu ancak açık parfüm sektöründe eser abi nin üzerine tanımam.Koku çok benzer , diğerleri gibi alkol kokusu burnu yakmiyor ,baş ağrısı yapmıyor ve parfümü tene sıkınca diğerleri gibi yağlı kalıntı bırakmıyor.Eser abi yi kesinlikle tavsiye ederim.

Benim eser abide en beyendiğim parfumler
    diesel only the brave yumruk ve hugo boss boss (ozaman tek boss vardı şimdiki vanilyalı tutaste özel olan galiba)
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel93

Eser abi den 2 kez siparişim olmuştu.Daha sonra parfüm tutkumdan ötürü original parfüm lere geçtim.Bu süreçte bargello ,sansiro ve dp dende parfüm aldığım olmuştu ancak açık parfüm sektöründe eser abi nin üzerine tanımam.Koku çok benzer , diğerleri gibi alkol kokusu burnu yakmiyor ,baş ağrısı yapmıyor ve parfümü tene sıkınca diğerleri gibi yağlı kalıntı bırakmıyor.Eser abi yi kesinlikle tavsiye ederim.

diesel only the brave yumruk ve hugo boss boss (ozaman tek boss vardı şimdiki vanilyalı tutaste özel olan galiba)

:) Bugün kimleri gördük ya. iyi ki açmışım buraya konuyu.. Sağol güzel kardeşim benim.. Bahsettiğin koku vanilyalı bossumuz aynen dediğin gibi.. Başladığımızda sadece o vardı (:

Yorumun için çok teşekkür ederim. Sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

quote:

Orijinalden alıntı: veysel93

Eser abi den 2 kez siparişim olmuştu.Daha sonra parfüm tutkumdan ötürü original parfüm lere geçtim.Bu süreçte bargello ,sansiro ve dp dende parfüm aldığım olmuştu ancak açık parfüm sektöründe eser abi nin üzerine tanımam.Koku çok benzer , diğerleri gibi alkol kokusu burnu yakmiyor ,baş ağrısı yapmıyor ve parfümü tene sıkınca diğerleri gibi yağlı kalıntı bırakmıyor.Eser abi yi kesinlikle tavsiye ederim.

:) Bugün kimleri gördük ya. iyi ki açmışım buraya konuyu.. Sağol güzel kardeşim benim.. Bahsettiğin koku vanilyalı bossumuz aynen dediğin gibi.. Başladığımızda sadece o vardı (:

Yorumun için çok teşekkür ederim. Sağolasın

Alıntıları Göster
    Black Orchid + Rochas siperisi verildi az once.
    Iki taraf icinde hayirli olsun.
    :)
  • quote:

Sağolun Hocam zevkli alışverişti :)

Güzel günlerde kullanırsınız inşallah ..
  • quote:

quote:

Sağolun Hocam zevkli alışverişti :)

Güzel günlerde kullanırsınız inşallah ..

Alıntıları Göster
    Jean Paul almayı düşünüyorum ne zamandır,yanına 1-2 öneride sizden olacak şekilde yılbaşını atlatdıktan sonra bir siparişte ben veririm inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

Jean Paul almayı düşünüyorum ne zamandır,yanına 1-2 öneride sizden olacak şekilde yılbaşını atlatdıktan sonra bir siparişte ben veririm inşallah

Tabi hocam ne zaman müsaitseniz yazın konuşalım seçelim..
  • Bayanda çiçeksi hafif kokuları yazarsanız bende sipariş geçmeyi düşünüyorum. Lancome Tresor In Love gibi bir koku arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

Bayanda çiçeksi hafif kokuları yazarsanız bende sipariş geçmeyi düşünüyorum. Lancome Tresor In Love gibi bir koku arıyorum.

Merhaba hocam. Hayırlı geceler.

Çiçeksilerden Lady million ve Lancome la vie est bella
  • quote:

quote:

15 yildir sirasiyla orijinal olarak Thierry Mugler Angel, Rochas ve son 1 senedir PR Black XS kullaniyorum.
    Daha hic acik parfum ya da artik ne olarak adlandiyorsaniz, hic almadim kullanmadim.
    --
    Cok sayida olumlu yorumlariniz okudum DH forumda denemek isterim sizin urunlerinizi, ozellikle "en sagliklisi" kelimenizden sonra, cunku ne idüğü belirsiz seylerde olabiliyordur bu acik parfum sektöründe sanirim.

Merhaba Hocam. Saydığınız ürünlerden sadece Rochas var bizde.

Bu listeye bakarak farklı öneriler isterseniz eğer: Givenchy Pi. - Hugo Boss Vanilyalı (Bize özel) öneririm..

Kalıcılık arttıran, renk koruyucu, son kullanma tarihini uzatan vs hiç bir extra kimyasal ürün kullanmıyoruz..

Ama açık parfümler de Avon, Oriflame, Axe, Caldion Jagler vs vs... ürünleri gibi kimyasaldır. Orjinale alışmış burun her zaman orjinali arayacaktır. Bizler daha uygun fiyata bir nebze yakın ve sağlıklı ürünler yapmanın peşindeyiz. Bu işime başlayışımın en büyük nedeni de parfüm merağım ve zevkimdir. Yani ben de sizler gibi bir müşteriyim..

Alıntıları Göster
    Valla şuana kadar internet aleminde böyle bir satıcı görmedim.Gerek tutumuyla gerekse ürün kalitesiyle 10 numara...
    Kargo anında benden kaynaklı ufak bir sorun oldu ona rağmen kendi karından vazgeçerek gene benim memnuniyetimi düşündü Eser Abi sağolsun.
    Alışverişin ilk anından son anına kadar son derece ilgili son derece sevecen bir abimiz. Gözüm kapalı güvenebileceğim bir insan oldu benim için ilk alışverişten.

Birazdan parfüm hakkında bilgi vermek gerekirse: Parfüm bir doldurma parfüme göre kıyaslanamayacak kadar iyi.
    Kıyaslamak istersek bence orjinaliyle kıyaslamalıyız.Özellikle dip notalarında gerçek olanla aynı tonlara ulaşıyor.
    İlk sıkış anında parfüm ağır geliyor.Üst notalarda çok yoğun.
    Ama ilerleyen zamanda orta notalarda kendine geliyor.Dip notalarda mükemmele ulaşıyor.Nerdeyse aynı dip notaları tutturuyor.Tek fark daha yoğun ve uzun süreli oluyor.

Şahsen beni yeterince tatmin etti Pour homme ve matara aldım kendisinden ikiside dip notalarda çok başarılıydı.
    Hem ticarette ki tutumu hemde parfümler için çok teşekkür ediyorum kendisine
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawn756

Valla şuana kadar internet aleminde böyle bir satıcı görmedim.Gerek tutumuyla gerekse ürün kalitesiyle 10 numara...
    Kargo anında benden kaynaklı ufak bir sorun oldu ona rağmen kendi karından vazgeçerek gene benim memnuniyetimi düşündü Eser Abi sağolsun.
    Alışverişin ilk anından son anına kadar son derece ilgili son derece sevecen bir abimiz. Gözüm kapalı güvenebileceğim bir insan oldu benim için ilk alışverişten.

Birazdan parfüm hakkında bilgi vermek gerekirse: Parfüm bir doldurma parfüme göre kıyaslanamayacak kadar iyi.
    Kıyaslamak istersek bence orjinaliyle kıyaslamalıyız.Özellikle dip notalarında gerçek olanla aynı tonlara ulaşıyor.
    İlk sıkış anında parfüm ağır geliyor.Üst notalarda çok yoğun.
    Ama ilerleyen zamanda orta notalarda kendine geliyor.Dip notalarda mükemmele ulaşıyor.Nerdeyse aynı dip notaları tutturuyor.Tek fark daha yoğun ve uzun süreli oluyor.

Şahsen beni yeterince tatmin etti Pour homme ve matara aldım kendisinden ikiside dip notalarda çok başarılıydı.
    Hem ticarette ki tutumu hemde parfümler için çok teşekkür ediyorum kendisine

aynen insanın devamlı sipariş veresi geliyor tatlı muhabbetine :)
  • Eser bey bu kadar guzel yorumlar almissiniz ne dyeyim bu kolay bisey degil Masallah barekallah..ben de kisa sure icerisinde bi sipariş vermeyi planliyorum sizden.yalniz merakim şu; urunlerin bazilarini kendi şişesine mi koyuyorsunuz..?
  • Arkadaştan R10.net ve buradan bir çok kez sipariş verilmişti ve hepsinde %100 memnuniyet gerçekleştirilmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Arkadaştan R10.net ve buradan bir çok kez sipariş verilmişti ve hepsinde %100 memnuniyet gerçekleştirilmiştir.
    Karqasa : Eyvallah Hocam yorumun için çok teşekkür ederim (:

quattro44 : Sağolun hocam ne zaman müsaitseniz buyrun. Orjinal şişe yok hocam o tür işe girmiyoruz.
  • quote:

Karqasa : Eyvallah Hocam yorumun için çok teşekkür ederim (:

quattro44 : Sağolun hocam ne zaman müsaitseniz buyrun. Orjinal şişe yok hocam o tür işe girmiyoruz.

Alıntıları Göster
    Parfümlerimin hepsini Eser'den alıyorum, kesinlikle çok memnunum kokulardan ve kalıcılıktan. Geçenlerde denemek için sıcak fırsatlardaki diğer parfüm satıcısı arkadaştan İsmail'den aldım -ki onunda satışları bu ara popüler.- Eser'in parfümleri 1-2 tık daha iyi kesinlikle, senden şaşmamam gerektiğini anladım. Bekleyen 5-6 şişem olmasa kaçırmazdım kampanyayı. Hayırlı satışlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.