Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: eiskent , eiskent
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (5 Mobil) - 8 Masaüstü6 Mobil
5 sn
69.674
Cevap
2.047
Favori
8.311.238
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

Hocam merhaba yorumlar çok ilgimi çekinde yazmak istedim.Açıkcası listedeki hiçbir parfümü kullanmadım uzun süredir avon tarzı birşeyden oriflameydi sanırsam ECLAT alıp kullanıyordum ama kışın hiçbir etkisi olmuyor.Parfüm konusunda da baya bir kılım.Yaz için eclat kullanıyorum güzel ama kış için eksiğim var.O kokuya yakın tavsiye edebileceğiniz bir parfüm var mı? Aşırı ağır,baharatlı filan diyorlar hiç haz etmiyorum.Biraz kız işi kaçıyor ama hafif,tatlı kokular hoşuma gidiyor tam kıvamım eclat açıkcası

Merhaba Hocam. Bahsettiğiniz kokuyu inanın hiç koklamadım :( o konuda üzgünüm ancak kışa uygun tatlı kokuyu seviyorum dediniz olay bitti zaten :)

Hugo boss Vanilyalı önereceğim.
    Alternatif isterseniz: Rochas - V&R Spicebomb - Givenchy Pi .. ama öncelik boss..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

Hocam merhaba yorumlar çok ilgimi çekinde yazmak istedim.Açıkcası listedeki hiçbir parfümü kullanmadım uzun süredir avon tarzı birşeyden oriflameydi sanırsam ECLAT alıp kullanıyordum ama kışın hiçbir etkisi olmuyor.Parfüm konusunda da baya bir kılım.Yaz için eclat kullanıyorum güzel ama kış için eksiğim var.O kokuya yakın tavsiye edebileceğiniz bir parfüm var mı? Aşırı ağır,baharatlı filan diyorlar hiç haz etmiyorum.Biraz kız işi kaçıyor ama hafif,tatlı kokular hoşuma gidiyor tam kıvamım eclat açıkcası

Merhaba Hocam. Bahsettiğiniz kokuyu inanın hiç koklamadım :( o konuda üzgünüm ancak kışa uygun tatlı kokuyu seviyorum dediniz olay bitti zaten :)

Hugo boss Vanilyalı önereceğim.
    Alternatif isterseniz: Rochas - V&R Spicebomb - Givenchy Pi .. ama öncelik boss..

Alıntıları Göster
    Hayırlı satışlar hocam.Güzel yorumlar okuyoruz elimdeki parfümleri bitirdikten sonra sipariş geçmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

Hayırlı satışlar hocam.Güzel yorumlar okuyoruz elimdeki parfümleri bitirdikten sonra sipariş geçmeyi düşünüyorum.

Teşekkür ederim Hocam. Başımla beraber bitirdikten sonra bekliyorum :)
  • Davidoof ne zaman gelir kardeşim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: derbeder.53

Davidoof ne zaman gelir kardeşim?

Şu yılbaşını bi atlatsam o eksikler giderilecek en kısa sürede Hocam. 1 hafta falan sürer
  • quote:

bende 6 adet parfümle ilk siparişimi geçtim inşallah yorumlara ve satıcının güzel tavsiyeleri ile memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

bende 6 adet parfümle ilk siparişimi geçtim inşallah yorumlara ve satıcının güzel tavsiyeleri ile memnun olurum

Teşekkür ettim Mustafa Hocam. Dilerim doğru ürünler seçmişizdir. Kesene bereket Allaha emanet Hocam..

Saygılar..
  • quote:

quote:

Şu yılbaşını bi atlatsam o eksikler giderilecek en kısa sürede Hocam. 1 hafta falan sürer

Alıntıları Göster
    bunlar açılmadan ne zamana kadar saklanır?
    ayrıca hangileri tavsiye edersiniz?
  • quote:

Alıntıları Göster
    eser dostum işinde ustadır.. kendisinden sürekli alirim
  • quote:

Alıntıları Göster
    48 saat kalıcılı beni cezbetti
  • quote:

Alıntıları Göster
    Listedeki bir çoğu hiç denemediğim ve kokusunu tanımadığım markalar. Armani Acqua Di Gio ve Pierre Cardin pour home gibi kokulardan hoşlanıyorum. Bunlara benzer, ferah kokular önerebilirseniz bende sizinle bir alışveriş yapayım istiyorum. Saygılar...
  • quote:

48 saat kalıcılı beni cezbetti

Alıntıları Göster
    cikrikli 1.5 seneye kadar Güneş ve sıcak görmediği sürece gidiyor. Daha fazlasına garanti veremiyorum :)

reDsbLacKSK Eyvallah özledik Hocam (:
  • quote:

quote:

Teşekkür ettim Mustafa Hocam. Dilerim doğru ürünler seçmişizdir. Kesene bereket Allaha emanet Hocam..

Saygılar..

ilk izlenimlerim satıcının ilgi ve bilgisi üst safhada ve mesajlara anına dönüş yapması teşekküredrim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunresitz

Listedeki bir çoğu hiç denemediğim ve kokusunu tanımadığım markalar. Armani Acqua Di Gio ve Pierre Cardin pour home gibi kokulardan hoşlanıyorum. Bunlara benzer, ferah kokular önerebilirseniz bende sizinle bir alışveriş yapayım istiyorum. Saygılar...

Merhaba Hocam. Gio benzeri değil de aynı hafiflikte yumuşak 2 kokum var : Lacoste Red ve Chanell allure home Sport. Ama çok kalıcı ürünler değiller (En az orjinali kadar kalıyorlar tabi ki :) )
  • quote:

quote:

quote:

Saygılar..

ilk izlenimlerim satıcının ilgi ve bilgisi üst safhada ve mesajlara anına dönüş yapması teşekküredrim.

Ben teşekkür ederim Mustafa Abim sağolasın. Pc başında olduğum sürece ..ki hep pc deyimdir :) cevaplarınızı geciktirmem..
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hocam kargo ilanı açmanız mümkün mü acaba Sanalpazar'dan ? Benim gibi çekleri hala kullanamayan arkadaşlar için çok yaralı olur. Bu güzel yorumlardan sonra almamak olmaz.
  • En cok tutulan parfum hangisi .oneriniz nedir dostlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkuren -- 25 Nisan 2015; 12:15:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gryerg

Hocam kargo ilanı açmanız mümkün mü acaba Sanalpazar'dan ? Benim gibi çekleri hala kullanamayan arkadaşlar için çok yaralı olur. Bu güzel yorumlardan sonra almamak olmaz.

Açarım elbette.. Sürekli aktif olan kampanyam = 3 adette kargo bedava..
    1 ve 2 adet alımlarda sadece kargo ücreti ödeyeceksiniz.. Yine de açayım hemen. Aklıma gelmedi. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkuren

En cok tutulan parfum hangisi .oneriniz nedir dostlar.
    15 yildir sirasiyla orijinal olarak Thierry Mugler Angel, Rochas ve son 1 senedir PR Black XS kullaniyorum.
    Daha hic acik parfum ya da artik ne olarak adlandiyorsaniz, hic almadim kullanmadim.
    --
    Cok sayida olumlu yorumlariniz okudum DH forumda denemek isterim sizin urunlerinizi, ozellikle "en sagliklisi" kelimenizden sonra, cunku ne idüğü belirsiz seylerde olabiliyordur bu acik parfum sektöründe sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

15 yildir sirasiyla orijinal olarak Thierry Mugler Angel, Rochas ve son 1 senedir PR Black XS kullaniyorum.
    Daha hic acik parfum ya da artik ne olarak adlandiyorsaniz, hic almadim kullanmadim.
    --
    Cok sayida olumlu yorumlariniz okudum DH forumda denemek isterim sizin urunlerinizi, ozellikle "en sagliklisi" kelimenizden sonra, cunku ne idüğü belirsiz seylerde olabiliyordur bu acik parfum sektöründe sanirim.

Merhaba Hocam. Saydığınız ürünlerden sadece Rochas var bizde.

Bu listeye bakarak farklı öneriler isterseniz eğer: Givenchy Pi. - Hugo Boss Vanilyalı (Bize özel) öneririm..

Kalıcılık arttıran, renk koruyucu, son kullanma tarihini uzatan vs hiç bir extra kimyasal ürün kullanmıyoruz..

Ama açık parfümler de Avon, Oriflame, Axe, Caldion Jagler vs vs... ürünleri gibi kimyasaldır. Orjinale alışmış burun her zaman orjinali arayacaktır. Bizler daha uygun fiyata bir nebze yakın ve sağlıklı ürünler yapmanın peşindeyiz. Bu işime başlayışımın en büyük nedeni de parfüm merağım ve zevkimdir. Yani ben de sizler gibi bir müşteriyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 30 Aralık 2013; 23:55:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.