Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.601
Cevap
29
Favori
99.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence de... Soylu ve imkanları olan bir kadın bile saçma olurdu ve diğer türlü tek örnek verilebilecek tek bildiğim Jeanne d'Arc var, o da çok uç bir örnek. Konu ve içerik değişirse anca mantıklı olur, hiç savaşla işi olmayan ve entirkadan entrikaya koşan bir tip belki, hırsız/suikastçi bir tek mantıklı görünüyor ama o bile zorlama.
  • Müjdemi isterim, kadın karakteri bütün oyun boyunca kullanmayacağız sadece bir kısımda kullanılabilir olacakmış, bir süreliğine ve isteğimize bağlı olarak.

Yeni gelen update te bazı soruları cevaplamışlar bunun gibi, ayrıca hoş bir video da var.

https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/posts
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    İyi bari eve gidince baron paketi gönül rahatlığıyla alabilirim sanırım, belki çok büyütülecek birşey değil ama hassas bir noktaydı benim için hehe.
  • Yeni video update.

• Kingdom Come: Deliverance'tan At Binme Videosu

Warhorse Studios tarafından geliştirilen Kingdom Come: Deliverance'ın yeni bir videosu yayınlandı. Oyunun bu videosunda geliştiriciler at binme konusunda bazı önemli bilgiler veriyorlar.

Açıklamalara göre atımız bir engelle karşılaştığında bu engelden otomatik olarak atlıyor. Ayrıca atımızı 1. kişi bakış açısından görme şansı yakalıyoruz. Bu da at sürüşünün çok daha gerçekçi olmasını sağlıyor.

Yetkililer ıslık çaldığımızda atımızın bize doğru geleceğini de belirtiyorlar. Anlaşılan oyunda atımızla ayrılmaz bir ikili olacağız. Aşağıda bahsedilen videoyu izleme şansı bulabilirsiniz.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Kingdom_Come_Deliverancetan_At_Binme_Videosu-49412.htm

• Çok sağlam geliyor, at kısmı olmuş :)
  • Dövüş vidyosu geldi!

• bobafett kullanıcısına yanıt
    Çohgözel geliyor, büyük savaşların altından nasıl kalkacaklar merak ediyorum. Şu kafa tutma olayını fazla kullanmışlar gibi ama :) Her vurduğumuzda o tepkiyi vermezler umarım, özellikle iyice dayanıklı tipler gülsün, geçsin.

Herşey iyi güzelde, herifin sakalına gıcık oluyorum arkadaş...Ben de uzatmak istiyorum öyle :/
  • Kafa tutma olayı manasız geliyor sanki kafaya balyoz yemiş gibi, abartı iyi olmaz.

Bir de hala vidyonun birçok yerinde ve sonunda platemail giymiş adama önden direkt saldırı yapıp zırhından içinden geçirmiş kılıcı, bu gibi şeyler realizmle örtüşmüyor.. Düzeltmeseler bile eğlenceli olacak gibi..

Müzik de 4 vidyodur aynı baydı artık.

Uzat güzel durursa sorun yok ben uzattığımda düzgün gözükmediği için yakışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 11 Şubat 2014; 10:20:11 >
    Hacı iş hayatında nasıl uzatayım :/

Batırarak zırhtaki zayıf noktalardan geçebilir aslında ama zırhın biraz kötü olması lazım. Zor bir olay tabi genede :) %100 hit detection beklemiyorum ben de , vücudun 9-10 bölge şeklinde ayarlasalar bile yeterli olur.
  • Şu an oyun ne kadar sağlam gibi görünse de bazı kaygılarım var nedense.Umarım oyun gerçekten her şeyiyle vaad ettiğini verir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "İçki masasında herkesin dostu olup..."

Bu oyun tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garp the Fist -- 11 Şubat 2014; 14:55:55 >
  • Yaşayan dünya kısmında gerçekten iddialılar.

• umarım fos cıkmaz
  • Vidyo enfes açıklayıcı olmuş ve tatminkar. Yapay zekayı güzel ve net anlatmışlar uygulamalı olarak da gene... Özellikle bu vidyo Sui Generis'in hedeflediği 'canlı dünya ile oldukça örtüşmekte diyebilirim.

Bu oyunun fos çıkacağı düşüncesi taa ki senin yazını okuyana kadar yoktu akibeel.
  • mount and blade'den alıntılar yapmışlar ama 2015'e kadar mount and blade 2 bannerlord çıkar (herhalde) onu oynarız çabuk geçer zaman :)
  • 5:58'deki AI programcısı eleman birkaç gündür sabahlıyor herhalde adam göçmüş resmen ama çaktırmıyor :P
    Kampanya beklediklerinden hızlı ilerleyince çok hızlı ve fazla çalışmak zorunda kaldılar :) Güzel zamanda başlattılar aslında (Darkest Dungeons ta aynı şekilde) bu aralar hem oyun hem de KS piyasası durgun, oyuncuların cebinde para boldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

Vidyo enfes açıklayıcı olmuş ve tatminkar. Yapay zekayı güzel ve net anlatmışlar uygulamalı olarak da gene... Özellikle bu vidyo Sui Generis'in hedeflediği 'canlı dünya ile oldukça örtüşmekte diyebilirim.

Bu oyunun fos çıkacağı düşüncesi taa ki senin yazını okuyana kadar yoktu akibeel.

ah kardeşim ah ne oyunlar fos çıktı

umarım buda fos çıkmazda keyifle oynarız

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.