Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
20.885
Cevap
639
Favori
1.537.476
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

quote:

Orijinalden alıntı: snsnc

Yahu bazilariniz gercekten tam emekli olmus bedenen degil de kafa olarak de emekli kafasi. Sen elektrik su dogalgaz odemiyomusun ? Gidip suyu belediyeye dogalgazi kurumuna mi yatiriyosun teker teker ? Ha bana gundelik is cikiyo diyosan eyvallah. Ver hesabindan gec 2 kurus da pra birak nolcak yani. Kimse 100-200 lirayla zenginlesmedi bu ulkede

saçmalamakta sınır tanımamışsın
    misal ben her faturamı internetten öderim (hiçbir ücret ödemeden)
    otomatik ödemelerde son gün ve son saatlere kadar ödeme olmuyor ve bir problem oluşursa ödenmeyip gecikmeye giriyor
    ayrıca bir emekli sence kaç tl. alıyor ?

biz bu bölümde niye yırtınıyoruz zannediyorsun ?
    bir iki tl. oradan ,bir iki tl. buradan diyerek aybaşını getiriyoruz

belli ki senin tuzun kuru

biz sadaka istemiyoruz ,veriyorlarsa adam gibi şartsız şurtsuz versinler
    70 yaşındaki dede ve nineler senin otomatik ödemenden ne anlar ,kredili hesaptan ,kredi kartından ne anlar ?

Dayıcım haliyle bende yaşca büyüksün senin tecrübelerin benden daha iyidir. Allah aşkına Norveç de mi yaşıyorz? Kim kime bu ülke de bedava para veriyor ya ? Tamam sende taahütü imzalama alma promosyonunu ne peşindesin?

• Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    Site üzerinden igdaş talimat verdim ama clk Boğaziçi için sadece hesap çıktı. Kredi kartına çıkmıyor.

Not zaten emekli maaşı isbank dan alınıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • snsnc S kullanıcısına yanıt
    arkadaş milletin promosyonu seni niye ilgilendiriyor ?
    alırız ,almayız o bizim bileceğimiz bir iş

sen onu bunu boş ver bu konu seni ilgilendiriyor mu ?
    (emekli maaşı mı alıyorsun yada akrabana bu konuda yardımcı olmak için mi konuya bu kadar ilgi gösterdin)
  • soyken kullanıcısına yanıt
    o şahıs parti çalışanıdır boşuna bir şeyler anlatmaya çalışma :)
    direk blokla ki saçma mesajlarını görüp kendini üzme
    bak sen alıntı yaptığın için biz bile gereksiz mesajı görmüş olduk :)
  • Siyaseti bölümünde yapsın hocam. Bankacılığı sadece kendi kullandıkları bankalardan ibaret sanıyorlar.

Talimat ve k.kartı muhabbetleri hoş olmadı ama ben özel bankaların şart isteyeceğini pek sanmıyorum. Birde kombo bekliyorum ama bakalım nasıl olacak
    ya zaten yaşları gereği ne kendileri nede anne babalarının emeklilik gibi bir durumları olmadığı aşikar
    ama bunlar her eleştiriyi iktidarı kötüleme gibi algıladıkları için görevleri gereği savunma konumuna geçiyorlar :)

bence özel bankalarda talimat ,k.kartı gibi şeyleri mutlaka isterler ,çünkü verdiklerini oralardan çıkartacaklar
    ayrıca hiçbir bankanın daha fazlasını vereceğini hiç zannetmiyorum
  • Arkadaşlar tavsiye istiyorum.

2 maaş var. Biri 500+ diğeri 1000+ olarak.

2 maaşın da ayrı ayrı tahsis nolari var.

Bunları hangi bankaya geçirelim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nike35 -- 22 Şubat 2017; 11:18:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nike35 kullanıcısına yanıt
    Deniz iyi gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

Deniz iyi gibi.

Avantajları nelerdir. Rica etsem yazar mısınız ?

• Böyle bir alternatif Yok tahsis no değilde tc üzerinden uygulama oluyor diye biliyorum bende 2 tahsis kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mur37

Böyle bir alternatif Yok tahsis no değilde tc üzerinden uygulama oluyor diye biliyorum bende 2 tahsis kullanıyorum

O zaman bu hak kaybına yol açar.

• Nasıl oluyor anlamadım zam alırken ayrı ayrı 2 zammı alıyorsunuz

Merhaba 3 yıldır Denizbank tayım faturalar kredi kartına bağlıyorsun ücret kesilmiyor eft ücretsiz istediğin banka atm para çekme ayda ne kadar istersen kısıtlama yok kmh dikat edeceksin sadece ,bana 750 tanımladılar ve bu kadar tutarı bırakıyorum hesapta ve olay bitiyor sadece kredi kartı ücreti yıllık 36 lira ve o kadar da olsun diyorum artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur37

Nasıl oluyor anlamadım zam alırken ayrı ayrı 2 zammı alıyorsunuz

2 ayrı tahsis numarasından 2 maaş alıyorum.

Buna göre 2 maaşa göre promosyon ödenmesi lazım.

Ama devlet ne yapar göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nike35 -- 22 Şubat 2017; 11:50:4 >
  • mac14 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yıllık 36 lira kart ücreti hiç uygun olmamış.

Annem ing'de 4 yıllık 2 çeyrek altın aldı. Hiçbir ücret yok ve her atm sınırsız şekilde ücretsiz. Eft/havale ücretli ama her atm ücretsiz olunca pek yormuyor.

Ben devletin anlaşmasına tepki gösterdim. Vatandaş ücretsiz şekilde promosyon alabiliyordu. K.kartı, otomatik ödeme derken eşeğin aklına karpuz kabuğu soktular.

• nike35 kullanıcısına yanıt
    bizdede 2 maaş var. haberlerde maaş toplamına göre verileceği söyleniyor ama çok saçma hem kurumları farklı hem tahsis noları hemde bankaları. bakalım başvurular yapılacağı zaman göreceğiz.

• adamlar promosyon için 2 tane otomatik ödeme talimatı istiyor.

bu talimatları bir bankadan versen 6 ay ödeme talimatına 50 tl kart puanı veriyor.

1 senede 100 TL. 3 senede 300 TL yapar.

adamlar verdikleri promosyonu amorti etmişler zaten.
  • Annem iki maaş alıyor. Rahmetli babam iş kazasından vefat etmişti biri kaza sigortası diğeri asıl emekli maaşı. Hatta çift maaştan düşük maaşın yarısı kesilir kaidesi ile düşük maaşın yarısını alıyor. Bugün isbank mesaj attı emekli günü diyerek bakalım çift ikramiye konusunda ne diyecekler. Maaşın biri 2100 diğeri 650 TL civarında. Sonucu yazarım akşama

• quote:

Orijinalden alıntı: alikkkk

Annem iki maaş alıyor. Rahmetli babam iş kazasından vefat etmişti biri kaza sigortası diğeri asıl emekli maaşı. Hatta çift maaştan düşük maaşın yarısı kesilir kaidesi ile düşük maaşın yarısını alıyor. Bugün isbank mesaj attı emekli günü diyerek bakalım çift ikramiye konusunda ne diyecekler. Maaşın biri 2100 diğeri 650 TL civarında. Sonucu yazarım akşama

Bekliyoruz merakla.
  • arkadaşlar illa kredi kartı otomatik talimat istemeyipde bu işlemleri gerçekleştirecek banka varmı acaba ?

3 bankayla görüştük hepsi kredi kartı otomatik talimat vermeniz gerekiyor diyorlar
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.