Şimdi Ara

Oğulcan Çağlayan Galatasaray'da. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
4.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fizik olarak kendini çok iyi geliştirmiş tuncay ile aynı fiziğe yakın
     Oğulcan Çağlayan Galatasaray'da.

Ayrıca;

Bence güzel transfer olmuş, paylaştıkları şeyler yaşıtlarına göre olgun olduğunu gösterir. Umarım sercan gibi istanbulun havasını alıp, gece hayatına girmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Altyapıda kayda değer isim olmadığını Fatih Terim daha önce biraz dillendirmişti. Bu yüzden dışarıdan takviyeler şart.
  • Attigi tweetlere baktim da galiba Galatasarayli.Burak'la Drogba'nin fotolarini sozlerini felan paylasmis.Sonunda bize kufretmeyen bi genci aldik
  • Böyle transferleri görünce aklıma hep şu yazı geliyor. Tabi ki transfer farklı ama nedense hep böyle bir umutla bakıyoruz, sonra adı unutulup gidiyor.

http://www2.sporx.com/yazarlar/osman_tanburaci/mehmet-batdalSXHBQ8204SXQ
  • boş işler bunlar.bursa akademıymış,bursa kültürüymüş volkan sercan dan belli hangi kültürle,felesefeyle yetiştikleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

boş işler bunlar.bursa akademıymış,bursa kültürüymüş volkan sercan dan belli hangi kültürle,felesefeyle yetiştikleri

Boyle bi genelleme yapmak cok sacma olmadi mi simdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

boş işler bunlar.bursa akademıymış,bursa kültürüymüş volkan sercan dan belli hangi kültürle,felesefeyle yetiştikleri

Boyle bi genelleme yapmak cok sacma olmadi mi simdi?

altyapıda şişirilen hangi oyuncu büyük futbolcu oldu?
  • Ne oğulcanı patoyu almışız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Ne oğulcanı patoyu almışız

Fiziği, fuleli koşuları falan bayağı etkili görünüyor. Umarım kendini geliştirir de Galatasaray'a layık bir futbolcu olarak önümüzdeki dönemde yüzümüzü güldürür.

Berk yıldız var altyapımızdan gelen, şuan yıldız potansiyeline sahip altyapımızdaki tek oyuncu.

Altyapımızda geleceğe dair ümitli olduğum isimler kaleci alperen uysal, sağ açık mertan, sol açık berk, orta saha ibrahim coşkun. Bakalım belki bir iki tanesi yıldız olur da ileride alıntılarız

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinalyus

quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Ne oğulcanı patoyu almışız

Fiziği, fuleli koşuları falan bayağı etkili görünüyor. Umarım kendini geliştirir de Galatasaray'a layık bir futbolcu olarak önümüzdeki dönemde yüzümüzü güldürür.

Berk yıldız var altyapımızdan gelen, şuan yıldız potansiyeline sahip altyapımızdaki tek oyuncu.

Altyapımızda geleceğe dair ümitli olduğum isimler kaleci alperen uysal, sağ açık mertan, sol açık berk, orta saha ibrahim coşkun. Bakalım belki bir iki tanesi yıldız olur da ileride alıntılarız

Berk İsmail'de parlak diyorlar.

Oğulcan pivot santrafor gibide oynayabiliyor zaten idolü Drogba'ymış hava toplarıda çok iyi duruyor 1-2 tane video izledim hakkında valla 2-3 seneye çıkıp oynar inşallah.

• Hayırlı olsun Tembellik etmeyip kendini geliştirirse ileride bize çok katkısı olacağını düşünüyorum
  • İnşallah kendini geliştirir milli takımda başarılı olur. Gs de başarılı olmasın anadolu takımına gitsin orada parlasın fenere gelsin amin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AGezginci.

Berk İsmail'e altyapı oyuncusu için hatrı sayılır bir para ödedik ama yok yani adamın boyu var ama onun dışında sıfır. Genç milli takım maçlarında da izledim, a takım ile oynanan 1 hazırlık maçında da izledim bana hiç ümit vermedi. Yeni hakan şükür falan diye lans ediyorlardı boyundan dolayı, inşallah ben yamulurum da büyük futbolcu olur ama adamın kafa simetrisi bile kafacı tipine uymuyor

Şimdi golcü kafası nasıl olur anatomisini ele alalım.

En önemli şart alın açık olacak, kafatası kemikleri gelişmiş ve ağır ve hafif bombeli olursa tadından da yenmez.

• @Marjinalyus

Oğulcan kafacı ve pivot olarak oynayabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AGezginci.
    @Marjinalyus
    Oğulcan kafacı ve pivot olarak oynayabiliyor

Alnı ve kafa yapısı bana kloseyi çağrıştırdı. Bu çocuğun kafa iş yapar

• Yararlı olur umarım.İyi transferler bunlar her ne kadar tanımasakta
  • genç oyuncu iyidir hayırlı olsun
  • Bu çocuk benim yakın arkadaşım. Ankarada oturuyor normalde. Tatillerde gelir ara sıra. Karakterli efendi bi çocuk. Takımımıza faydalı olacağından hiç kuşkum yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carcharot

Bu çocuk benim yakın arkadaşım. Ankarada oturuyor normalde. Tatillerde gelir ara sıra. Karakterli efendi bi çocuk. Takımımıza faydalı olacağından hiç kuşkum yok.

Hocam, hangi takımlıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.