Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.072
Cevap
7
Favori
251.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

Dünya üzerinde bu kadar seksi bi klüp yok ama başarısız.

seksi kulüp derken hocam

damacanaya ördeğe tavuğa halleneni duydum da futbol kulübüne halleneni ilk kez duyuyorum

Alıntıları Göster
    Cok seksiyiz cok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Tarih oldular. Barcanin pilot takimi, en son 1990 yilinda Premier ligi almis, son 10 yilda sut kupalari haricinde kazanilmis kupasi yok. PSGmse, top 5 takimdan birisi olarak gosteriliyor dunyada.

Alıntıları Göster
    O zaman Psg'nin fransa cop kupasi disinda ne kupasi var? Adamlar tarih oldu diyosun sen bu turda son 16da eleniyosun onlar buyuk ihtimal yari finale cikacak bu nasil bi celiski

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paramedical

O zaman Psg'nin fransa cop kupasi disinda ne kupasi var? Adamlar tarih oldu diyosun sen bu turda son 16da eleniyosun onlar buyuk ihtimal yari finale cikacak bu nasil bi celiski

Alıntıları Göster
    adam haklı. Fena giydirmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: paramedical

Alıntıları Göster
    Hakem destegiyle yenilmez olan Reale elenmek farkli, Liverpool Reali eler, PSGden iyi diyorsun?

Fransa ligi sampiyonluklari degerli. PSG Fransa takimi. İngiliz ligi kadar abartilan, sisirilen lig yok. Sampiyonluk degerlidir. Bjklisin, takimin Turkiye ligini kazaninca, sevinmiyor musun? yoksa sana gore, degersiz mi? Fransa sampiyonlugunu degersiz goren, Turkiye ligi sampiyonlugunu cok cok daha degersiz gorur.

Netiecede, Liverpool, L.Citynin sampiyon oldugu ligde, 1990dan beri sampiyon olamiyor, son 10 yilda kupasi yok, Barcanin pilot takimi olmus,tarih olmus bir takim. PSGmse, top 5 takimdan birisi.Liverpool nere, PSG nere diyorum.

Bu arada Tuchel hocam sanirim kesinlesmis.

• psg nin dandik fransa ligi dışında ne başarısı var onu çözemedim. neden top 5 takımdan birisi olasınız ki (:

her sene seneye cl yarı finali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 7 Nisan 2018; 11:59:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

psg nin dandik fransa ligi dışında ne başarısı var onu çözemedim. neden top 5 takımdan birisi olasınız ki (:

her sene seneye cl yarı finali
    Tum dunya ve dunyadaki futbol oteriteleri gosteriyor PSGyi top 5 takimdan birisi olarak.

Yanlis, her sene seneye SL kupasi bizimki.

Fransa ligine dandik diyorsun, Turkiye ligini her hafta izliyorsun. Fransa ligi, dunyadaki en buyuk futbol pazari. Fransa ligini izlemeyen, sevmeyen, kendine futbolu seviyorum demesin.
  • şampiyonu her sene belli olan ligin ne pazarı olacak kandırma kendini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

şampiyonu her sene belli olan ligin ne pazarı olacak kandırma kendini
    Her ligin sampiyonu belli.

İspanya, Barca, son 9 senede 6 sampiyonluk.
    italya, Juve, bu sene 7.olacak heralde son 7 senede.
    Almanya Munih, 6.olacak bu sene.
    İngiltere, Pep hocamdan once, ya Chealse ya M.City aliyordu. Onlarin ikisi de o sezon kotu olunca, surpriz oluyordu, L.City gibi takimlar kazaniyordu. Pep hocamdan sonra, her sene M.City artik.

Bugun Pep hocamin sampiyonlugunu kutluyoruz. Liverpoolun en son 1990da kazandigi kupa var ya, iste onu kutluyoruz.

• dün akşamki derbi şeyhi sinirlendirmiş olmalı hemen 500 milyona bir oyuncu almalı salahın kramponunu verebiliriz :(
  • Liverpool ve dortmunddan kanat alinmaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Cruyff

dün akşamki derbi şeyhi sinirlendirmiş olmalı hemen 500 milyona bir oyuncu almalı salahın kramponunu verebiliriz :(
    Salah 1 sene daha pilot takimda kalmaz, bu yaz yolcu. Bizde Mbappe var, Salaha ihtiyaci olmayan ilk takim biziz. Ayrica, kontra pres takimlarindan kanat alinmaz. Baska takimlarda o topunun yarisini dahi oynayamazlar.

Mesajimi, YNWA ve her sene gelecek seneyle bitiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 7 Nisan 2018; 13:43:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Liverpool ve dortmunddan kanat alinmaz :)
    Futbolu iyi bilenler bu tezimin ne kadar dogru oldugunu bilirler.
  • Ronaldinho "In football, even if you sign great players, you still need time to form a winning team," he said. "I think that in the next few years, PSG will win the Champions League."

• Ronaldinho hayal aleminde yaşıyor. Her sene en az 2-3 transfer yapan takım Şampiyonlar Ligi'ni rüyasında görür.
  • Roma intikamınızı aldı, siz de bir gün büyük ve köklü bir kulüp olursanız bu turlara gelip kendi işinizi kendiniz görebilirsiniz. Ligue 1 hayırlı olsun.

• PSG 2-0 Monaco

PSG 7.şampiyonluğunu bugün ilan etmeye çok yakın.
  • PSG 3-0 Monaco

PSG 7.kez Fransa Ligue 1 şampiyonu.
  • Paris yavaş oğlum, 4-6 verdim :) monaco yeme artık yeter .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-0 Lo Celso

• quote:

Orijinalden alıntı: venge

Paris yavaş oğlum, 4-6 verdim :) monaco yeme artık yeter .
    Fabinho sakatlandı çıktı iş PSG'ye kaldı isterse 7 bile atarlar çok iştahlılar.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.