Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (255. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.688
Cevap
2.083
Favori
2.377.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, konudaki karmaşıklık ve çok şikayet gelmesi sebebiyle oyun çekilişi yapmak isteyenler bundan böyle alttaki linkten devam etsinler. İnsanlar bu linke ücretsiz dağıtılan oyunlardan haberdar olmak için giriyor, bilmem kaç gün sonra biten / size çıkma şansı %X olan spam çekiliş linklerini görmek için değil ! Lütfen sonraki atacağınız mesajlarda bu durumu göz önünde bulundurunuz, ayrıkı mesajları şikayet ederek bizlere yardımcı olunuz ! İyi forumlar

Steam-Origin-Uplay Hediye Oyun Çekilişleri [Ana Konu]
    http://forum.donanimhaber.com/m_107612845/f_//tm.htm

- İlk mesaj güncellendi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Kalan arkadaşları etiketliyorum, lütfen üstteki yazıyı okuyunuz !
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    toplam 25 katılım 5 çekiliş şans ortalama %20 burada 35sn içinde foruma üye bile olmayan bi misafirin bütün keyleri sömürmesinden daha yüksek bence
    bu konunun %98 lik bir geçmişi zaten dilenme ve troll mesajları üzerine kurulu bence konu komple silinse aslında anca aykırı mesajlar yok olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 4 Temmuz 2015; 3:19:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

toplam 25 katılım 5 çekiliş şans ortalama %20 burada 35sn içinde foruma üye bile olmayan bi misafirin bütün keyleri sömürmesinden daha yüksek bence
    bu konunun %98 lik bir geçmişi zaten dilenme ve troll mesajları üzerine kurulu bence konu komple silinse aslında anca aykırı mesajlar yok olur

Bence tamamen pm ile dağıtmalı key veren kişi. Hem misafiri engeller hem mesajı editlerse insanlar bos yere denemez. Diger konu iyi olmus senin icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önceden buraya bakan yoktu, artık konu amacından sapmayacak.
    Konu 2013'de eldeki oyunları dağıtma ve ücretsiz dağıtan siteleri duyurma amacıyla açılmış,
    Eskiden nasıl işliyorsa, kim nasıl verip - kapıyorsa aynı doğrultuda devam edecek, ister üye ister olmayan birşey yakalayabilmesi için takipte olması gerek, benim yapabileceğim birşey yok
    Çekiliş mesajları engellenmiyor, sadece karışıklık yarattığından başka konuya taşındı, dilediğinizi şart koşarak istediğiniz gibi çekilişinizi yapın artık

Edit: Çekiliş olayları sonradan patlak verdi. Eskiden insanlar sadece ellerindeki fazla keyleri buraya atıyor veya şu site oyun dağıtıyor demek için kullanıyordu, açıkçası konunun düzenini git gide bozduğunu düşünüyorum.
    Uzun lafın kısası çekiliş mesajlarını artık uygun konuya atınız.

Edit2: Oyun vermek isteyen arkadaşlar direk buraya atmak yerine yukarıdaki üye gibi elimde xxx var, ilk alıntılayan alır şeklinde dağıtabilir, böylelikle DH dışına gitmez. Size kalmış sadece bir öneri
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    valla bir şey şart koştuğumuz yok da güzel olmuş tabi konuları ayırmak daha mantıklı çekiliş konularının bir yerde toplanması, bu konu bana sadece çöp olcakmış gibi geldi eskisi gibi ama ilgilenen olursa farklı olabilir tabi zaman gösterecek
    edit: konuda bence çekilişlerin patlak vermesinin sebebi basit, atılan keyi kullanan kimse alıntılamadığı gibi 30snde tüm keylerin toplanması bir yana konuya zaten ayda 1 bundle oyunu düşüyordu onun dışında 1 ayda gelen 50 mesajın 49 u troll ve dilenme mesajıydı, yani konuyu senelerdir 1 çekiliş mesajı yokken bile düzgün halini görmedim şu son zamanlarda bir kaç arkadaş çıkmış ellerine sağlık böyle devam eder inş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 4 Temmuz 2015; 3:52:32 >
  • 5000'e yakın post var hepsi amacına yönelik yazılmış ya bi bizim giveawayler sıkıntı olmuş eyvallah bölüm yetkilisi kardeş
    Ayrıca burada dağıtılan keyleri sabit 2-3 ölücü var onlar kapıyor
  • Ücretsiz Blue Tear ( Steam Değil)
    http://grabfreegames.net/free-pc-game-blue-tear/
  • fazladan epigenesis oyunu steam keyi var , alıntılayanlardan rastgele birine vereceğim . (şimdi yatıyorum , uyanınca )
  • quote:

Orijinalden alıntı: frier90

fazladan epigenesis oyunu steam keyi var , alıntılayanlardan rastgele birine vereceğim . (şimdi yatıyorum , uyanınca )

iyi olur şimdiden teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xymox

quote:

Orijinalden alıntı: frier90

fazladan epigenesis oyunu steam keyi var , alıntılayanlardan rastgele birine vereceğim . (şimdi yatıyorum , uyanınca )

iyi olur şimdiden teşekkürler :)

verildi , iyi oyunlar .
  • geçen verildiğinde alamayan var bloop tekrar free olarak veriliyor

https://www.indiegala.com/store
  • Zuma’s Revenge™ ücretsiz Origin oyunu

https://www.origin.com/en-ie/store/buy/zumas-revenge/mac-pc-download/base-game/standard-edition

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulmy -- 7 Temmuz 2015; 22:16:36 >
  • Bedava racer 8 steam keyi dağıtılıyor.
    https://www.indiegala.com/store
  • linkte bir şey yok
    edit:alt tarafta varmış :) teşeşkkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Captain Houdini -- 9 Temmuz 2015; 23:38:10 >
  • 66% indirimli Age of Empires® III: Complete Collection
    kodu verebilirim
  • fazladan racer 8 steam kodu olan varsa erebilrmi alamadımda bi türlü
  • 1) JDLE5-IZ5BF-68HPE 
    2) FAW6C-5NANZ-Z8V2H
    3) 8TJHK-34Q73-HKK84
  • Alıntılayan ilk 3 kişiye Total War: Arena Alpha Key veriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightclaw

Alıntılayan ilk 3 kişiye Total War: Arena Alpha Key veriyorum.

yolla gelsin
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.